Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie wczoraj cały dzień nie było, jak patch już jest to zaraz próbuje sobie karierę śmignąć na 50% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie wczoraj cały dzień nie było, jak patch już jest to zaraz próbuje sobie karierę śmignąć na 50% :)

Napisz potem co udało się poprawić. Strasznie jestem ciekawy. Niestety sam nie mogę sprawdzić teraz.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawone pit stopy i nie ma juz tylu kapci w wyscigu. to tak na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawone pit stopy i nie ma juz tylu kapci w wyscigu. to tak na szybko.

pokazuje dobrze strate do zawodnikow przed toba ale nie pokazuje u wszystkich 3 sektora na treningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać analizę patcha wykonaną przez jednego z naszych anglojęzycznych kolegów -> tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć? Patch w końcu sprawił, że da się grać w tą grę trybie kariery!

Zrestartowałem karierę, tryb Expert, wszystko off, Lotus, 50% dystansu.

Tak z grubsza:

  • AI jedzie w końcu jak zatankowany bolid, a nie jak rakieta, na pierwszym zakręcie jest normalna walka, a nie tylko dawanie się wyprzedzać przez wszystkich.
  • Brak kapci z kosmosu! Jechałem 50% i nie złapałem ani jednego, a niekiedy jechałem bardzo agresywnie.
  • AI zjeżdża w końcu do boxów tak jak należy, zjechałem na 6 okrążeniu jak byłem bodajże 8 i wyjechałem na 15 miejscu. Ale wszyscy zjeżdżali + trochę odrobiłem i wylądowałem na 6 miejscu, potem Kubica zaliczył spina no i byłem 5 ostatecznie, co jest wg mnie świetnym wynikiem biorąc pod uwagę Lotusa.
  • Albo mi się zdaje, albo została minimalnie poprawiona płynność gry, podczas przejazdu koło zapełnionych boxów nie zwalnia już tak.
  • Zawodnicy w końcu jadą na pozycjach, na których powinni, nie uświadczyłem, żeby Chandhok czy inni tego typu byli w top 10.
  • Podczas wyścigu pokazuję stratę do poprzedzającego zawodnika, oraz przewagę nad zawodnikiem za nami.
  • Podczas przewijania czasu nie zostajemy strąceni na ostatnią pozycję, czasy są w końcu normalne, a nie z kosmosu.
  • Czasy 3 sektora wciąż nie są pokazywane, ale akurat to była ostatnia rzecz, którą mieli poprawić

To tyle po pierwszym wyścigu. Nie robiłem crash testów, ale podobno nie wiele się tutaj zmieniło.

Ja się cieszę, że można w końcu normalnie karierę śmigać, a nie wyrywać włosów z głowy.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat pożyczyłem swój egzemplarz gry :verymad: da się sciągnąć patcha bez płytki w napędzie?? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat pożyczyłem swój egzemplarz gry :verymad: da się sciągnąć patcha bez płytki w napędzie?? :pardon:

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle poprawek i patch mial 32 MB? jakos nie zauwazylem zeby cos sie zmienilo z czasami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle poprawek i patch mial 32 MB? jakos nie zauwazylem zeby cos sie zmienilo z czasami...

32 mega bo byly zmieniane skladniki gry juz istniejace, a nie dodawane nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATCH

Nie miałem okazji jeszcze ściągnąć patcha, choć grałem dzisiaj jakoś o 6 rano, ale widocznie jeszcze go nie było. Zrobię to zaraz...

Ale...

Czytam wypowiedzi na zagranicznych forach, m.in. na samym forum CM. Okazuje się, że patch nie jest rewelacyjny.

Dobrym przykładem jest coś takiego:

"LOL ! Major bug after new patch..

Results :

1. Me

2. Webber

3. Alonso

4. Vettel

etc etc

After the race i get this results lol

1. Me

2. Vettel

3. Kobayashi

4. Petrov

5. Webber

Hahahah WTF ! i saw everyone crossing the line.. Webber was like 1 sec behind me... hahahaha fail patch"

Inny gracz uskarża się na brak wibracji podczas zmiany biegów i samej jazdy po torze, co przed patchem było. Odczuwalne są tylko tarki, trwa itd., ale za to ponoć lepiej, niż przed patchem.

Czytałem także o wielu problemach z instalacją patcha. Wyskakują im błędy, robią się uszkodzenia plików, problemy z uruchomieniem gry.

Co jeśli patch każdemu inaczej się instaluje? :)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam...!!!! ten patch to jakies nieporozumienie :(  gra zaczela mi sie przycinac na kazdej ostrzejszej szykanie... Tak wogole kto jest w polsce wydawca gry?  

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole kto jest w polsce wydawca gry?

Licomp Empik Multimedia

Mówisz buli, że przycina Ci na szykanach, a czytałem, że wielu chwali, iż gra jest już płynna przy jeździe równolegle do alei serwisowej.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licomp Empik Multimedia

Mówisz buli, że przycina Ci na szykanach, a czytałem, że wielu chwali, iż gra jest już płynna przy jeździe równolegle do alei serwisowej.

Stary pisze jak jest.. cieszy mnie ze ludzie chwala.. u mnie jest ten problem:) szczesliwi Ci ktorzy go nie maja.. najlepsze ze przed patchem nie zacinala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem czy instalować to gówno...

No ale skoro Patricko pisze, że da radę teraz grać karierkę i nie zauważył tych mankamentów wymienionych w ostatnich postach, to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze patch moze dzialac na kazda wersje gry inaczej...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze patch moze dzialac na kazda wersje gry inaczej...?

Domyślam się, że pytasz o wersję językową...

Jak na razie czytałem tylko opinie z angielskojęzycznych wersji. Nie wiem jaką masz Ty i Patricko. W każdym razie nie powinno być różnic.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że pytasz o wersję językową...

Jak na razie czytałem tylko opinie z angielskojęzycznych wersji. Nie wiem jaką masz Ty i Patricko. W każdym razie nie powinno być różnic.

No to ja nie wiem... widze ze gra chodzi gorzej niz przed patchem :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATCH

Nie miałem okazji jeszcze ściągnąć patcha, choć grałem dzisiaj jakoś o 6 rano, ale widocznie jeszcze go nie było. Zrobię to zaraz...

Ale...

Czytam wypowiedzi na zagranicznych forach, m.in. na samym forum CM. Okazuje się, że patch nie jest rewelacyjny.

Dobrym przykładem jest coś takiego:

"LOL ! Major bug after new patch..

Results :

1. Me

2. Webber

3. Alonso

4. Vettel

etc etc

After the race i get this results lol

1. Me

2. Vettel

3. Kobayashi

4. Petrov

5. Webber

Hahahah WTF ! i saw everyone crossing the line.. Webber was like 1 sec behind me... hahahaha fail patch"

Inny gracz uskarża się na brak wibracji podczas zmiany biegów i samej jazdy po torze, co przed patchem było. Odczuwalne są tylko tarki, trwa itd., ale za to ponoć lepiej, niż przed patchem.

Czytałem także o wielu problemach z instalacją patcha. Wyskakują im błędy, robią się uszkodzenia plików, problemy z uruchomieniem gry.

Co jeśli patch każdemu inaczej się instaluje? :)

Tu akurat nie widzę nic dziwnego, w grze są kary czasowe i poprostu weeber ją dostał dlatego spadł niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po zainstalowaniu patch'a zauważyłęm inną ciekawą sprawę... otóż teraz to nie mnie przetrzymują w pit-stopie ale mojego partnera z drużyny:) przejechałem dzisiaj 2 wyścigi i dwukrotnie trulli był ostatni przez postój w pit stopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak włączysz grę, to chyba samo powinno się ściągnąć. Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×