Skocz do zawartości
ONE

Czego Obecnie Słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem fanem Pana Portnoy'a i śledzę jego poczynania strasznie byłem ciekaw nowej kapeli

skład zacny bo i : B.Scheenan jak i R. Kotzen

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomnienia...

 

 

 

"rzygałem - głupio było" zaistaniało po tym koncercie :) polcem oblukać od dechy do dechy... ja dopiero na tym filmie sobie uświadomiłem w jakiej patologii uczestniczyłem :P

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście Punks Not Dead. Nie wiedziałem, że w XXI wieku ktoś tworzy w klimatach wczesnego panka z przełomu 70'/80' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh łezka się w oku kręci że bdk już nie istnieje.. Potem Łukasz (kumpel i wokalista w jednym ;) ) stworzył colline... Gruba muzyka w klimacie niestety też im się coś powaliło... 

 

 

 

  - ich ostatni koncert na którym standardowo zniszczyłem się niemiłosiernie....

 

Kapel takich jest w ciul i jeszcze troche tylko to już nie punk tylko hardcore punk który jako jedyny sie nie sprzedał... prawdziwy punk nadal jest ale to nie te pozery z irokezami kolorowymi tylko banda D.I.Y owców ;)

 

ps. i pamiętajcie to wszysto przez vegańskie koty ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie urwało j....a po tym kawałku.

Cały koncert jest fenomenalny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili: Arctic Monkeys, James Blake, A$AP Rocky, The Strokes, The Kooks, Kendrick Lamar, The Last Shadow Puppets, M83, UNKLE, Joey Bada$$, Mac Miller, Airbourne, Nirvana, Mobb Deep, Nas, Cage The Elephant, A$AP Ferg, Ab-Soul, Schoolboy Q, O.S.T.R. / Hades, Purity Ring, Moderat, Wiz Khalifa, Wu-Tang Clan, Grimes, Kid Cudi, The Doors, Crystal Castles, Massive Attack, Burial, Woodkid i w końcu soundtrack z RDR :). Za dużo, żeby linkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze A7x...moze plyta jajec nie urywa ale pod kanapowo/balkonowe piwkowanie jak znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wielu składanek, albumów i innych, zawsze stałą pozycją w telefonie czy mp3 jest poniższa play-lista ulubionych kawałków z gier i filmów. Początkowe kawałki spokojne, wyciszające, po środku luźniejsze i mniej zobowiązujące po to aby na końcu otrzymać ostre pierd*lnięcie ;)

 

OST.PNG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie mogę wyjść z podziwu jak cholernie klimatyczny jest ten kawałek. Kto oglądał Miami Vice ten pewnie zna ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×