Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, skoro skończyłeś RDR w 4 wieczory to sorry, ale chyba nie poznałeś nawet połowy możliwości tej gry, bez urazy ale co można robić w TR2 tygodniami ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytykuj przemysł growy a nie czarne pudełko, bo ono niczemu nie jest winne. To, że Ci te gry nie pasują, to Twój kłopot. Prawdopodobnie wolisz programy typowo PCtowe (np. rtsy) i niestety, ale masz pecha.

Fajnie byłoby, gdyby gry były dłuższe, ale nie są. Co więcej, skończyły się czesy, kiedy przemysł gier dzilił się na konsolwe i te na PC. Ucieczka do blachy nie załatwi sprawy, chyba, że będziesz grał w starocie, tak jak mnie się to zdarza.

BTW z TR2 to pojechałeś po bandzie... Ta gra jest krótka. Grałeś w nią dawno temu, zapewne w okresie szkolnym, kiedy wiele czasu nie miałeś, a kłaść się spać późno Ci nie pozwalano. W takichj czasach mnie też gry wydawały się dłuższe, ale takie wcale nie były (oczywiście wyjątki były i nadal są).

Samo RDR jakoś specjalnie krótkie nie jest (wątek fabularny), ale skrzydła rozwija, kiedy zaczniemy bawić się światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, skoro skończyłeś RDR w 4 wieczory to sorry, ale chyba nie poznałeś nawet połowy możliwości tej gry, bez urazy ale co można robić w TR2 tygodniami ?:)

Poznałem dokładnie 78 % gry, i czy nie poznałem połowy możliwości gry?...hmm wątpię, bo skoro ja ukończyłem to poznałem wszystkie jej aspekty. Bo te 22 % co mi pozostały, to daje sobie kompa odebrać, że wygląda to tak: Wybicie wszystkich bandytów, podostarczanie jakiegoś pakunku gościowi z jednego krańca mapy na drugi, i tego typu rzeczy. Czyli takie Assasin Creed, w kółko to samo. Ukończenie mi zajeło dokładnie 24h 30min, a uwierzcie mi że 80% podróżowałem konno, a nie dylizansem co stanowi 50% gameplay'u. I nie zrozumciemnie źle, nie jestem gościem typu a do bani i tyle, no serio zawiodłem się, ale to rzecz jasna subiektywna ocena i tyle.

"bez urazy ale co można robić w TR2 tygodniami ?" Szczerze? przez pierwszy tydzień nie wiedziałem, że aby się wspinać należy wcisnąć Ctrl, tylko próbowałem wszędzie wskakiwać ahahahhaa, no z kumplami to paznokcie zjadaliśmy. I serio ta gra wydawała mi się długa jak choleraaaaaaa, no serio.heh

loren185.png

Edytowane przez Dawid Smolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin grania i dopiero 50% fabuły, to jest krótkie niby? ;d gra jest miodna jak cholera ;d a jeszcze został mi multi do przerobienia ;p

Przeczytaj co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy dzisiaj ekipe do pokera na 21.00 , kto chce nam pomóc pisać na PSN albo na gg 1043440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do ludzi ktorzy ukonczyli Undead Nightmare, ,.,, mam problem w misji dla Landona Ricketts ( jest to misja po tej z zakonnicami w meksyku dla goscia z siwa hiszpanska brodka) mam przywiesc gosciowi dynamit i przyete na nieumarlych, i tutaj pojawia sie problem - gdzie zalezc ten dynamit - widzialem w miastach w skrzyniach ale nie moge ruszyc, no i mam w laskach ale tego rowniez oprocz detonowania nie moge? no i jak w dalszej czesci tej misji, mianowicie jak i z czego zrobic ta przynete??? - fabula mi nie chce leciec dalej ;P ... jakby ktos byl tak uprzejmy, gory thx

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

W jednej z pobocznych misji otrzymujesz Dynamit ;)

@mikael666

Jezeli chcesz dalej pociagnac story, o przedluzenie ktore jest swietne to biorz Undead Nightmare. Poza tym, zabijanie zombiakow jest fun :D

Hmmm. Jezeli bedziesz grac sporo w multi albo musisz miec 100% Trophies to bierz wszystkie DLC, a jezeli nie to wez po prostu Undead Nightmare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

W jednej z pobocznych misji otrzymujesz Dynamit ;)

@mikael666

Jezeli chcesz dalej pociagnac story, o przedluzenie ktore jest swietne to biorz Undead Nightmare. Poza tym, zabijanie zombiakow jest fun :D

Hmmm. Jezeli bedziesz grac sporo w multi albo musisz miec 100% Trophies to bierz wszystkie DLC, a jezeli nie to wez po prostu Undead Nightmare.

Kroogah ok, a o co chodzi z ta przyneta? mam zwiazac jakiegos czlowieczka? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam takie pytanko w przypadku zakupu RDR: Undead Nightmare to kupuje tylko dodatek? Czy jest na niej załączona podstawka i dodatek? Bo jeszcze nie miałem okazji grać w RDR, a cena dodatku jest trochę niższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam takie pytanko w przypadku zakupu RDR: Undead Nightmare to kupuje tylko dodatek? Czy jest na niej załączona podstawka i dodatek? Bo jeszcze nie miałem okazji grać w RDR, a cena dodatku jest trochę niższa?

Dodatek nie zawiera podstawki, a jeśli chodzi o wersje z PSN to musisz mieć podstawkę żeby go uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich

mam pytanko,zakupiłem RDR w MM wersje z dodatkami.Na folijce była naklejka informujaca o dodatkach oraz ze kody do odbioru u sprzedawcy.

Zapytałem sprzedawce o te kody poinformował mnie że wszystko jest w środku.

Chcac odpalić dodatek undead karze mi podac rockstar codes tyle ze ja tych cholernych kodów nigdzie nie mam.

Czy ktos zna może temat i udzieliłby mi jakiejś informacji.

Czy może przy zakupie jednak powinienem coś otrzymać a gamoń sprzedawca oniczym nie wiedział.

Z góry dziekuje za informacja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich

mam pytanko,zakupiłem RDR w MM wersje z dodatkami.Na folijce była naklejka informujaca o dodatkach oraz ze kody do odbioru u sprzedawcy.

Zapytałem sprzedawce o te kody poinformował mnie że wszystko jest w środku.

Chcac odpalić dodatek undead karze mi podac rockstar codes tyle ze ja tych cholernych kodów nigdzie nie mam.

Czy ktos zna może temat i udzieliłby mi jakiejś informacji.

Czy może przy zakupie jednak powinienem coś otrzymać a gamoń sprzedawca oniczym nie wiedział.

Z góry dziekuje za informacja.

Pozdrawiam

Powininens otrzymać kartkę z kodem od sprzedawcy. Tylko że to nie jest kod na dlc Undead tylko na dodatkowa zawartość złoty pistolet, najszybszy koń, i coś tam jeszcze o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adziekuje bardzo więc jednak gamoń sprzedawca,myślałem że te dodatki to undead,poniwaz po odpaleniu płytka mam wybór pomiedzy zwykła RDR albo undead.

Tylko że po wejściu w undead kaze mi podac te kody,dziwne.

moja płytka kosztowała 159zeta może ktoś kupił taka sama wersje?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adziekuje bardzo więc jednak gamoń sprzedawca,myślałem że te dodatki to undead,poniwaz po odpaleniu płytka mam wybór pomiedzy zwykła RDR albo undead.

Tylko że po wejściu w undead kaze mi podac te kody,dziwne.

moja płytka kosztowała 159zeta może ktoś kupił taka sama wersje?

pozdrawiam

tak ,z kartką z kodami na tego konia ,złoty gun i coś jeszcze,nie wpisywałem póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adziekuje bardzo więc jednak gamoń sprzedawca,myślałem że te dodatki to undead,poniwaz po odpaleniu płytka mam wybór pomiedzy zwykła RDR albo undead.

Tylko że po wejściu w undead kaze mi podac te kody,dziwne.

moja płytka kosztowała 159zeta może ktoś kupił taka sama wersje?

pozdrawiam

http://allegro.pl/red-dead-redemption-nowa-folia-pal-3-x-a-i1303332412.html

Czyżby chodziło o takie "dodatki"? Widziałem u siebie w mieście również takie wydanie w sklepie. Ale NIGDZIE nie było napisane, że dostaje się również undead nightmare, a więc z całym szacunkiem- nie wiem czemu nazywasz sprzedawcę gamoniem. Mógł nie wiedzieć co sprzedaje, ale definitywnie Ty powinieneś wiedzieć co kupujesz.

Każdy kto ma rdr, od momentu gdy wyszło undead ma na początku gry możliwość wyboru właśnie na grę w undead. I nie każe Ci wpisać TYCH kodów, ale kodów na zakupiony dlc ogólnie, więc nic dziwnego w tym nie ma.

Myślę, że i tak nie masz się czym martwić, bo rdr za 159 zł naprawdę nie jest złą ceną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/re...1303332412.html

Czyżby chodziło o takie "dodatki"? Widziałem u siebie w mieście również takie wydanie w sklepie. Ale NIGDZIE nie było napisane, że dostaje się również undead nightmare, a więc z całym szacunkiem- nie wiem czemu nazywasz sprzedawcę gamoniem. Mógł nie wiedzieć co sprzedaje, ale definitywnie Ty powinieneś wiedzieć co kupujesz.

Każdy kto ma rdr, od momentu gdy wyszło undead ma na początku gry możliwość wyboru właśnie na grę w undead. I nie każe Ci wpisać TYCH kodów, ale kodów na zakupiony dlc ogólnie, więc nic dziwnego w tym nie ma.

Myślę, że i tak nie masz się czym martwić, bo rdr za 159 zł naprawdę nie jest złą ceną:)

Z całym szacunkiem ale sprzedawca na stanowisku z grami gdzie wyrażnie jest napisane 'informacja' wprowadza mnie w błąd to dla delikatnie mówiąc gamoń.

Na płycie była informacja o dodatkowych game packach,ale nie było napisane jakich.

Tak czy inaczej dziękuje bardzo za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować UNDEAD NIGHTMARE na płycie? Co tam właściwie jest? Wszystkie wydane do tej pory DLC? Czy są w planach jeszcze jakieś późniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale sprzedawca na stanowisku z grami gdzie wyrażnie jest napisane 'informacja' wprowadza mnie w błąd to dla delikatnie mówiąc gamoń.

Na płycie była informacja o dodatkowych game packach,ale nie było napisane jakich.

Tak czy inaczej dziękuje bardzo za informacje.

Ok.

Generalnie, cokolwiek się nie powie, czas spędzony z rdr na pewno sprawi Ci ogromną przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do kodu DLC na super szybkiego konia w RDR i golden gun czy trzeba ten kod na allegro np kupic czy da sie gdzies go wyszperać w necie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować UNDEAD NIGHTMARE na płycie? Co tam właściwie jest? Wszystkie wydane do tej pory DLC? Czy są w planach jeszcze jakieś późniejsze?

Ponawiam moje pytanie i przy okazji zadaję drugie: Gdzie najlepiej nabijać XP? Dodam że mam już patcha więc Solomon's Folly odpada a z tego co widzę to całkiem sporo daje Twin Rocks. Czy są może jakieś jeszcze lepsze miejscówki ale w DLC? Bo tak się składa że nie mam żadnego a jakby się okazało że można sporo nabijać XP na jakiejś płatnej mapce to bym się skusił na zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydarzyło mi się coś takiego w misji Luisy Fortuny "My Sister's keeper". Wchodzę do zamku i mam ze snajperki wystrzelać egzekutorów Reyesa.Snajperka stoi obok ,biorę ją i nic.Nie mogę jej wybrać w menu ani strzelać przez celownik.Przegrywam misję.W sklepikach w grze też mam ją jeszcze zablokowaną(przynajmniej jak kiedyś sprawdzałem) nie do kupienia. Miał ktoś coś takiego? Ewentualnie skąd wziąść snajperkę do tej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie i przy okazji zadaję drugie: Gdzie najlepiej nabijać XP? Dodam że mam już patcha więc Solomon's Folly odpada a z tego co widzę to całkiem sporo daje Twin Rocks. Czy są może jakieś jeszcze lepsze miejscówki ale w DLC? Bo tak się składa że nie mam żadnego a jakby się okazało że można sporo nabijać XP na jakiejś płatnej mapce to bym się skusił na zakup.

W podstawie najwięcej nabija się w tej kopalni obok rancza Bonni . Zapomniałem nazwy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×