Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Są chętni by pomóc zaliczyć Advanced Co-op? wymagane umiejętności i skype :) headset nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos objasnic, na jakiej zasadzie dziala DLC "Undead Nightmare". Wersja pudelkowa tego dodatku dziala bez podstawki? Czy sa w tej wersji jakies pomniejsze add-on'y, czy tez nie? I najwazniejsze, czy wersja z PSS dziala bez podstawki? Bo mam reszte kasy, w moim "wirtualnym portfelu", i tak sie wlasnie zastanwawiam nad zakupem "UN".

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rade grać w 2 osoby na jednej konsoli? Mam dodatek Outlaws to the End, ale nie wiem czy można w 2 osoby grac. Jak tak to w jaki sposob?

Edytowane przez Keanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos objasnic, na jakiej zasadzie dziala DLC "Undead Nightmare". Wersja pudelkowa tego dodatku dziala bez podstawki? Czy sa w tej wersji jakies pomniejsze add-on'y, czy tez nie? I najwazniejsze, czy wersja z PSS dziala bez podstawki? Bo mam reszte kasy, w moim "wirtualnym portfelu", i tak sie wlasnie zastanwawiam nad zakupem "UN".

Wersja pudelkowa tego dodatku dziala bez podstawki? - TAK

Czy sa w tej wersji jakies pomniejsze add-on'y, czy tez nie? - w pudełkowej TAK, w PSS jest napisane, ale nie pamiętam tego, musisz doczytać

najwazniejsze, czy wersja z PSS dziala bez podstawki - głowy nie dam, tu ktoś inny musi pomóc, na logikę biorąc będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśłi ktoś ma problem z The River w Advanced Co-op, to służę informacją. Trzeba uzyskać łączny wynik ponad 10000$, ja zaliczyłem to w 21min, 10500$, 5x dead. Sądzę że to przydatna informacja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać w dodatki z PSS , to trzeba mieć podstawkę , tak jest we wszystkich grach , a przynajmniej w większości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na wspólne wbijanie trofików z pudełkowej UN to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, da się gdzieś sprawdzić, jakiego aktualnie mamy konia? Chodzi mi o nazwe, np. "Hungarian half-bred" Bo odkąd jestem w Meksyku, coś dziwnego dzieje się z moim koniem, albo raczej koniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie da się. Jakie masz problemy z końmi?

Zaczęło się od tego, że znalazłem swojego martwego w miejscu , gdzie nie dało rady wejść ( misja od De Santy, bodajże ta gdzie trzeba spalić kryjówki rebeliantów, miejsce podobne do Fort Mercer)zagwizdałem strzałką do góry , nie mógł tam wejśc z racji zamkniętej bramy, więc wyszedłem i przybiegł jakiś inny, ale różnił się tylko kolorem włosów na głowie. Teraz co jakiś czas znika mi koń i przybiega jakiś nowy , mam dopiero 30 misji skończonych, kupie ,albo okiełznam, chyba jakiegoś 3 gwiazdkowego konia, i będę go pilnował.

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłbym sobie białego konia, Hungarian Half - Breda, który kręci się po pustkowiach meksyku. Jeśli chcesz mieć koniec kłopotów z koniem, to radzę wtedy u handlarza kupić kartę z imieniem tego konia. Umożliwia ona przyzywanie danego konia multum razy, więc jeśli ci zginie wystarczy kliknąć na nią w ekwipunku i bam, masz konia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koń, którego oswoimy zginie, gra daje nam 1-gwiazdkowe konie.

@up

Żeby tą kartkę kupić, najpierw tego konika trzeba oswoić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły jak odblokować misję dla nieznajomego "I Know You"?

Niby nie jest potrzebna do 100%, ale chciałbym w nią zagrać. Jestem po wbiciu 100% gry, jadę w to miejsce:

http://reddead.wikia.com/wiki/I_Know_You

I pusto. Próbowałem o różnych porach dnia, a nieznajomego dalej nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu głównego wątku, misji nie da się przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simpsonie, właśnie mówiłem żeby sobie tego konika oswoił, a żeby mieć święty spokój kupił sobie potem tą kartkę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły jak odblokować misję dla nieznajomego "I Know You"?

Niby nie jest potrzebna do 100%, ale chciałbym w nią zagrać. Jestem po wbiciu 100% gry, jadę w to miejsce:

http://reddead.wikia...wiki/I_Know_You

I pusto. Próbowałem o różnych porach dnia, a nieznajomego dalej nie widać.

Drogi kolego, ja miałem ją na radarze, ale nie chciała mi się włączyć. W ogóle nie wiedziałem o co z nią chodzi, więc przeszedłem grę, zrobiłem wszystkie poboczne misje, a ta mi znikła. Nie jest potrzebna na 100%, wiec sobie ją darowałem.

Edytowane przez makmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, ja miałem ją na radarze, ale nie chciała mi się włączyć. W ogóle nie wiedziałem o co z nią chodzi, więc przeszedłem grę, zrobiłem wszystkie poboczne misje, a ta mi znikła. Nie jest potrzebna na 100%, wiec sobie ją darowałem.

A szkoda bo jest to jedna z najbardziej tajemniczych misji w grze. Wokół niej narosło po sieci wśród internautów wiele domysłów i spekulacji. IMO warto ją przejść bo spotykamy w niej najdziwniejszego człowieka w świecie RDR. :unsure: Żeby zbytnio nie spojlerować dodam tylko, że sprawa nadawałaby się do archiwum "X" Dzikiego Zachodu.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to wcale nie jest człowiek. :) Popieram teorię internautów mówiących, że to Śmierć. Sorki, ale główna poszlaka, czyli stanie na grobie Marstona i komentarz wszystko na to wskazuje. Bóg czy Jezus mi tutaj nie pasuje, krewni ze względu na sytuację wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Czy w pudełkowej UN jest dodatek dla Multi OUTLAWS TO THE END PACK ?

Pod selectem mam tylko LIARS AND CHEATERS PACK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest... w liście trybów gry (multi) powinny się wtedy pojawić misje coop. Jeśli coś ci nie zaskoczyło, to outlaws możesz ściągnąć za darmo z playstation store.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlaws to the End jest do ściągnięcia za darmo z PSS. W pudełkowym UN masz 2 DLC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×