Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

1. Co dodaje nowy patch?

2. Czy trofeum związane z zarobieniem 10.000$ wpada wtedy gdy mamy na koncie ponad 10.000$ czy jak ogólnie tyle zarobimy? Bo nie wiem czy zbierać czy śmiało kupować domki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1. Co dodaje nowy patch?

2. Czy trofeum związane z zarobieniem 10.000$ wpada wtedy gdy mamy na koncie ponad 10.000$ czy jak ogólnie tyle zarobimy? Bo nie wiem czy zbierać czy śmiało kupować domki.

1. Nie wiem. Możliwe, że jest związany z DLC.

2. Nie trzeba mieć całych 10 000$, wystarczy, że tyle zarobiłeś, taka suma przewinęła Ci się przez łapy ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dodatkowe godziny zabawy z nowym DLC już od wtorku! Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam jedno pytanie odnośnie multi.

otóż włączając rozgrywkę wieloosobową (free roam) mam puste serwery.

jeśli włączę inne tryby zabawy - tak samo. działo się tak już od początku (grę mam od premiery) i w sumie odstawiłem ją na jakiś czas, ale wkońcu chciałbym skorzystać z tego za co w sumie zapłaciłem

miał ktoś taki problem i jak go rozwiązał? z góry thx (mam NAT2 i router bezprzewodowy, jeśli to coś zmienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam ok. 7h gry na karku, ale Ci co pisali, że ta gra to nie GTA IV na dzikim zachodzie mieli rację. Dzięki za rekomendację, bo gra jest naprawdę fenomenalna. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem, a gardzę co do zasady sandboxami. Zróżnicowane side-quest'y, wciągająca fabuła, ogromna mapa, oryginalne postacie, i masę innych pozytywów. Tylko multi mnie jakoś nie przyciąga. Myślałem, że skoncentruję się na głównym wątku ale robię wszystko jak leci i na razie mi się nie nudzi. Szkoda tylko, że pewien nieogarnięty użytkownik tego forum w innym temacie napisał jak kończy się RDR... cóż niektórzy mają problemy z myśleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz, ze pomimo tego spoilera, masz i tak masę zabawy, bo gra jest ciekawa. Fajnie, że się nie zawiodłeś.

aier>>> Widzisz, multi jest kiepsko rozwiązane i często tak jest. Zazwyczaj miewam po 2, moze 3 graczy w multi. Ludzie nie grają w to chyba i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj grają, ostatnio gdy levelowałem to czasami musiałem zmieniać free roam'a bo było tyle ludzi, że robiło się tłoczno i po prostu przeszkadzali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos napisac dokladnie jak wygrywac te cholerne pojedynki, bo juz mnie szlak trafia...

Nie moge pokonac jednego durnia.

Mam tutaj dokladnie opisane na xbox´a, ale to i tak nic mi nie daje...

Pojedynki nie należą do najtrudniejszych w grze, lecz i nie są łatwe. Przebiegają one następująco:

1. Kamera najeżdża na przeciwnika, przybliżając się do niego - następuje etap koncentracji. Możesz już teraz wyciągnąć broń, lecz nie jest to wskazane.

2. Po pojawieniu się napisu informującym, aby wyciągnąć broń (DRAW), czas spowolni. Broń wyciągasz przy pomocy ruchów prawą gałką analogową - wpierw w dół (aby sięgnąć po rewolwer), następnie w górę (aby zacząć celować).

3. Kolejnym etapem jest celowanie. Jest to najważniejszy moment w pojedynku. Przy pomocy prawego przycisku (RB) wybierz cele na przeciwniku. Staraj się wybierać je w momencie, gdy celownik będzie najmniejszy (kolor biały).

4. Następuje wystrzelenie - paski po prawej stronie informują, kto zdobył większą przewagę przy celowaniu. U kogo pasek jest bardziej napełniony, ten wygrywa. Im celownik przy zaznaczonym celu był mniejszy, tym pasek zapełnia się szybciej.

W przypadku pojedynków zaproponowanych przez nieznajomych, staraj się odstrzelić im rewolwer - w tym przypadku zdobędziesz więcej punktów honoru, aniżeli pozbawiłbyś ich życia. Utrafienie celu gdy celownik jest najmniejszy skutkuje z napełnieniem paska do maksimum.

Tak samo dalibyscie jakies dokladne opisy minigier, bo w nic nie moge wygrac. Jak raz wygram, to juz drugi raz nie moge, mimo, ze tak samo gram (np. armwrestling).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam jedno pytanie odnośnie multi.

otóż włączając rozgrywkę wieloosobową (free roam) mam puste serwery.

jeśli włączę inne tryby zabawy - tak samo. działo się tak już od początku (grę mam od premiery) i w sumie odstawiłem ją na jakiś czas, ale wkońcu chciałbym skorzystać z tego za co w sumie zapłaciłem

miał ktoś taki problem i jak go rozwiązał? z góry thx (mam NAT2 i router bezprzewodowy, jeśli to coś zmienia)

cos mi sie wydaje, ze grasz na private free roam (taki chyba startuje domyslnie, przy pierwszym uruchomieniu). przelacz na public

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze strojem "Treasure Hunters". Brakuje mi 2 kawałka (tego za "Complete California Stranger's task") Problem w tym, że mam ukończone wszystkie zadania od nieznajomych (spotkanych nieznajomych 18 / ukończonych misji dla nieznajomych 18 )

Miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skończyłeś Californię? Bo tego nie napisałeś, a napisałeś że skończyłeś 18 misji chociaż jest 19(łącznie z "I know you").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie kilka pytań:

1. Czy jest jakieś miejsce gdzie najłatwiej wygrać tą mini gierkę gdzie się nożem uderza między palcami? Gra robi się trudna jak zaczynają się 3 różne przyciski a może jest gdzieś miejsce gdzie mało osób w to gra i łatwo można to wygrać.

2. Czemu na stronie socialcubu jest 8 challenge'y a w singlu mamy tylko 4?

3. Czy każdy challenge ma 10 poziomów?

4. W końcu nie wiem, czy do zdobycia 100% trzeba WYGRAĆ we wszystkie gry czy zagrać w każdą grę w każdych możliwych punktach? Raz jest napisane tak a raz odwrotnie.

5. Co to jest za lokacja? http://yfrog.com/77rdrlj Czy to jest Rattlesnake Hollow? Jeżeli tak to dziwne bo w grze zrobiłem te miejsce już 2 razy a na stronce wszystko się aktualizuje tylko nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba wszędzie jest tak samo, ale i tak żeby zdobyć 100% to potrzebujesz wszystkich strojów, a żeby zdobyć jeden z nich to musisz wygrać w te palce w Torquemada, a tam jest trzech przeciwników, także tak czy siak musisz się z nimi zmierzyć :)

2. Bo na stronie masz rozdzielony każdy challenge po połowie, np Master Hunter 1-5 i Master Hunter 6-10 więc z 4 zrobiło sie 8.

3. Tak

4. Musisz wygrać.

5. Tak, to Rattlesnake Hollow.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, zebym nie grał w jakaś grę w sieci, a massakrował singla >:D ... i to nie na trofea, a dla własnej frajdy, .... gra jest fenomelnalna, obok Heavy Rayne gra roku jak nic!

była kiedyś plotka że ludki z rockstar pracują nad kontynuacją, były jakieś komentarze ze strony producenta? wiecie coś na temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skoczą na kasę i wtdadzą kontynuację gry.

W planach też jest film z Pittem w roli Jaśka.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra dobra ale żeby zaraz rewelka NIEE! grałem w to na x-sie ale gra mnie nie wciągnęła na tyle, miałem trochę inny pogląd zanim nie zagrałem , tak jak powiedziałem gra dobra ale nie dałbym za nią więcej jak 100pln a ceny są powalające widziałem za 216pln he he trochę ich posrało najlepszą grą Rocstar jest Gta Vice city.:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z misją u tego typa na górce co buduje latającą maszyne. Mam przynieśc mu 20 piór, 10 czerwonych kwiatów i chyba 5 futr borsuka:) i właśnie tych borsuków nie moge nigdzie znaleźć wiem że gdzieś na północ niedaleko rzeki, na mapce chyba ich nie ma zaznaczonych albo nie zauważyłem??? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem calutką gierkę i muszę przyznać ze jest to jedna z nie wielu gier kiedy naprawdę żałowałem ze to już koniec, świetna pod każdym względem, niby patent ten sam co GTA ale samo wykonanie zupełnie świeże i zaskakujące. Na pewno za jakiś czas do niej wrócę, tym razem juz grając na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skończyłeś Californię? Bo tego nie napisałeś, a napisałeś że skończyłeś 18 misji chociaż jest 19(łącznie z "I know you").

Na reddead.wikia jest napisane, że do 100% wymagane jest ukończenie 18 zadań. Gdzie znaleźć te 19?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki "prart" musialem przejsc jeszcze 3 misje zeby odblokować to miejsce teraz juz poszło łatwo:D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem w singlu, że gdzies mi wcięło całą kasę - około 25 000 $ :( Cholera, nie mam teraz za co kupić Explosive Rifle. Mam wrażenie , że to stało się po instalacji patcha. Miał ktoś podobny problem? Jak pofarmić kasę w singlu (prócz skalpowania zwierzyny)? Oczywiście wątek fabularny mam ukończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×