Skocz do zawartości
ONE

DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie czy do platynki można grać na easy?

tak, bo liczy się przejście eventu, a nie poziom trudności na którym go pokonaliśmy - między innymi dlatego trofea sprawiają wrażenie tak prostych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co piszecie o braku oesów grę na bank odpuszczam, poczekam na konkretne dlc. Jeśli się nie pojawi to gierkę wciągnę jak zejdzie do platyny... Coraz bardziej nie mogę doczekać się shift'a hehe. Mam nadzieję, że da radę i do GT5 jakoś na tym dam radę pociągnąć. Szkoda mi d2 ale ja tam fanem hamburgeryzacji nie jestem i brak konkretnego wrc mnie zniechęca mocno do zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim PSS znajdę demko Dirta2? <_<

Wielka Brytania. Było kilka stron temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób konto na PSN, ale UK. I najlepiej w konsoli innego usera żeby się móc zalgować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób konto na PSN, ale UK. I najlepiej w konsoli innego usera żeby się móc zalgować.

A czemu nie na swojej konsoli? :blush:

EDIT: Aha źle cię zrozumiałem :P

Edytowane przez morfeusz747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że sporo postów jedzie na Dirta2. Nie przesadzajcie, gra jest świetna. Miłosnik WRC na pewno znajdzie coś dla siebie. Wiadomo, nie jest to gra stricte WRC (promocja USA zrobiła swoje), ale ogólnie jest ok. Nawet więcej niż ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam właśnie dylemat bo nie wiem co sobie kupić? :confused: NFS: Shift vs Dirt2 vs GT5 Prologue

Dlatego chce sobie ściągnąc demko i zobaczyć co i jak...co w ogóle jest dostępne w demku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demku dostępna jest Baja i Maroko, a do tego 2 samochody :) Już wiem, że Batman zostanie wymieniony na DIRTa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w demku masz świetną trasę w Maroko. Jedziesz tam samochodem klasy Trail Blaizer. Jest to taki time-trial. Druga trasa to tor w Baja. Tam jedziesz takim jeepem razem z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w demku masz świetną trasę w Maroko. Jedziesz tam samochodem klasy Trail Blaizer. Jest to taki time-trial. Druga trasa to tor w Baja. Tam jedziesz takim jeepem razem z innymi.

Można wiedzieć ile waży demko ~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ken Block przewozi graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz posiadajacy ta gre, powiedzcie. Jak wyglada online?? Jak tez wygladaja uszkodzenia. Czy ich rozmiar ma wplyw na styl jazdy i cz mocno sie trzeba nameczyc aby zniszcyzc auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że sporo postów jedzie na Dirta2. Nie przesadzajcie, gra jest świetna. Miłosnik WRC na pewno znajdzie coś dla siebie. Wiadomo, nie jest to gra stricte WRC (promocja USA zrobiła swoje), ale ogólnie jest ok. Nawet więcej niż ok.

ja jestem daleki od jechania po tej grze, bo bardzo mi się podoba, ale zaczynam też dostrzegać jej wady - po prostu w konwencji klasycznego Colina, z tą fizyką zniszczeń i grafiką byłaby to gra znacznie grywalniejsza. Nie wymagam 100 OSów, ale chociaż ze 3-4 rajdy po 8 OSów mogłyby się znaleźć - skoro to jest gra w hołdzie dla Colina - a lasy UK, czy Skandynawii to był jego rajdowy dom ;) A później, na poziomie All-star te wyścigi z kilkoma samochodami na trasie coraz bardziej zaczynają irytować. Bo tras nie ma tak dużo, a event polega głównie na trzech wyścigach po tym samym torze, tylko raz w nocy, raz w dzień - potrafi znużyć czasami - zupełne przeciwieństwo eventów rajdowych, które dostarczają najwięcej frajdy...

Evolution Studios coś cicho siedzi - może nie będą ciągnąć Motorstorma i zabrali się za jakieś WRC ? Oby, bo taka rajdowa gra w starym stylu bardzo by się przydała na konsolach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kumam. Dirt2 daleko do WRC. Tytul to juz tylko sam marketing, a szkoda. Choc nie wiem czy chcialbym zeby Dirt2 byl gra stricte WRC. Codemasters zalozylo, ze taka gra nie sprzedala by sie dobrze wsrod amerykanskich dzieciakow. Ale nie ma co narzekac, kazdy wiedzial jaka to bedzie gra - patrzac na Dirta1 czy trailery Dirta2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest że tak powiem do dupy - robią pod Amerykę. Jedna wielka komercha. Co to się dzieje w dzisiejszych czasach. Jak sobie przypomnę jak się grało w CMR2 (od tej zaczynałem) no to to było prawdziwe WRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie grałem w żadnego poprzedniego Colina więc mnie zupełnie nie razi to, że nie ma albo jest malutko WRC (jeszcze nie wiem), ale chyba rozumiem, że kiedy gra odchodzi od swoich korzeni to dla wyjadaczy danego tytułu jest to wkurzające. (U mnie tak jest z NFSami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej wkurzające jest to, że nie ma oldschoolowych rajdów na PS3. Finlandia, Szwecja, Hiszpania, po 5-10 OSów na rajd, sumowanie czasów, naprawy itp. Jakby np. wydano next-genowe WRC w takim stylu to Dirt mógłby być dla mnie taki jaki jest - byłaby przynajmniej różnorodność. Albo bym go nie kupił wcale :tongue:

Ale muszę przyznać, że konwencja gry znacznie lepiej sprawdza się w multi niż w singlu i wyścigi trucków tam pasują idealnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zacząłem grać czasówki w multi. Dziś chcę pojeździć jeepami i poobijać się trochę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zacząłem grać czasówki w multi. Dziś chcę pojeździć jeepami i poobijać się trochę :thumbsup:

szkoda tylko, że w wyścigach kontaktowych w większości grają idioci, którzy jadą na maxa w pierwszy zakręt licząc na jak największą rozwałkę :/ A w przeciwieństwie do Motorstorma tutaj nie można wziąć Big Riga albo Monster Trucka i nie przejmować się oszołomami ;) Ale jak wystartujemy z opóźnieniem np. sekundy, to można podziwiać potężną rozwałkę na pierwszym zakręcie, a później spokojnie wyminąć wariatów i utrzymywać przewagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zamowilem swoj egzemplarz i jak tylko dostane gierke w swoje lapki to dam i swoja relacje.. Ta gra wygrala w moim odczuciu z nfsem. Sorry ale ten bag z lambo jest nie do zastapienia przez nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wystartujemy z opóźnieniem np. sekundy, to można podziwiać potężną rozwałkę na pierwszym zakręcie, a później spokojnie wyminąć wariatów i utrzymywać przewagę ;)

Dokładnie, ja zawsze tak robie :D szczególnie w rallycrossie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kozak gra,jestem po domination w Japonii,mam 7lv i mi sie gra sciela :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×