Skocz do zawartości
Emir

DJ Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za uznanie chłopaki. :wink:

Ja dostałem dziś maila zwrotnego nt. daty wysyłki pre-ordera z play.com.pl, niestety mało napawającego optymizmem:

Dzisiaj spodziewamy się dostawy, będziemy wysyłać dziś popołudniu lub w poniedziałek. Wyślemy zawiadomienie mailem o wysyłce.

Także nici z grania w ten weekend.

Lista trofeów dla zainteresowanych: PS3Trophies.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie chłopaki. :wink:

Ja dostałem dziś maila zwrotnego nt. daty wysyłki pre-ordera z play.com.pl, niestety mało napawającego optymizmem:

Także nici z grania w ten weekend.

Lista trofeów dla zainteresowanych: PS3Trophies.org

 to masz trochę lepiej niż ja ,mi z gram.pl maila przysłali ze z winy ich dostawcy  nie dostali dziś gry i będą wysyłać we wtorek dopiero ,wiec musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire, jak Twój crossfader? :) bardzo rozruszany czy stawia jeszcze opór? :) ja się cały czas zastanawiam nad kupnem dwójki z turntablem..hmm. a wy jak robicie? zostawiacie swoją starą konsoletę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Ultimie, mam i gram, to mój pierwszy kontakt z DJ Hero, muzyka jak i rozgrywka super. Trafiona inwestycja,bez wahania mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chyba ultima dostała to jako jedyna w Polsce - pozazdrościć. napisz coś więcej. Ale z tego co widzę to twoja pierwsza styczność z dj hero, więc nie będzie zbyt wielu porównań :) mimo wszystko napisz jak się bawisz i jaki rodzaj muzy dominuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół śląska zwiedziłem w poszukiwaniu DJ HERO 2 i du*a , najwyraźniej nie było dzisiaj polskiej premiery.

Krótko o sprzedawcach : "Nikt nic nie widział , nikt nic nie słyszał"

Kurde a myślałem że w weekend popykam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo, każdy media markt, saturn, empik obdzwoniony na śląsku, spróbowałem też w mniejszych sklepach i dupa. za tydzień pytać lub na początku listopada - łapy opadają. w jakim my kraju mieszkamy. Empik dał dupy po całości. Sam sprzedawca w empiku stwierdził - że to nic nowego, śmiać się czy płakać - sam już nie wiem. ehh a chciałem się odstresować po przesranie ciężkim tygodniu. thx empik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empikach to w ogóle porażka , powystawiali pierwsze DJ HERO tak wysoko , jak by to właśnie one debiutowało na rynku.

Najlepiej to w jednym MM koleś próbował wcisnąć Mi DJ HERO 1 , twierdząc że to na bank nowość , bo dzisiaj dostali tego sporo sztuk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem szczesliwym posiadaczem Dj Hero 2 od wczoraj (ultima), gra jest poprostu lepsza pod kazdym wzgledem, rozne tryby dla 2 graczy lub multi, batelki gra sie bosko :) Co do muzy powiem wam tyle ze daje rade i numery naprawde sa dobre kazdy znow znajdzie cos dla siebie. Wiecej nie pamietam przez moja poranna ciemnote :P jestem w pracy aktualnie wieczorkiem po 19 moge cos wiecej napisac , takze gra warta swieczki :D

Co mi sie przed chwila przypomialo jesli gramy przykladowo kariere mamy zagrac 5 numerow pod rzad to nie ma tego jak w 1 czesci ze numer sie konczy pokazuje wynik ilosc gwiazdek itp... tu od razu jest przejscie na drugi numer itd... :D

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woo, zajebiście :D tego mi właśnie brakowało :) czyli mamy poczucie że gramy prawdziwego seta :) ale tak jak wspomniał Kosa, już po demku było widać że gra jest pod każdym względem lepsza i ma to czego jedynce zabrakło. Ale wam zazdroszczę. Dzięki wam złożyłem już zamówienie w Ultimie - świetna oferta. W ile czasu do was doszło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ile czasu do was doszło???

Przypuszczam że ciężko będzie im określić , zwłaszcza że otrzymali grę w dniu premiery.

Ja póki co wytrzymam jeszcze tydzień.

Jeżeli gra nie pojawi się na półkach sklepowych to zamawiam przez allegro.

PS. Ta aukcja to nieporozumienie >>> http://allegro.pl/sk...1271897946.html

W skrócie - "Już mamy" & cena zaporowa ...

Oczywiście aukcja dotyczy poprzedniej części.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woo, zajebiście :D tego mi właśnie brakowało :) czyli mamy poczucie że gramy prawdziwego seta :) ale tak jak wspomniał Kosa, już po demku było widać że gra jest pod każdym względem lepsza i ma to czego jedynce zabrakło. Ale wam zazdroszczę. Dzięki wam złożyłem już zamówienie w Ultimie - świetna oferta. W ile czasu do was doszło???

w czwartek wyslali i w piatek o 13 kurier przyjechal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire, jak Twój crossfader? :) bardzo rozruszany czy stawia jeszcze opór? :) ja się cały czas zastanawiam nad kupnem dwójki z turntablem..hmm. a wy jak robicie? zostawiacie swoją starą konsoletę?

Powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy względem pierwszych tygodni z grą.   :happy: Ogólnie trafił mi się dość dobry egzemplarz kontrolera bo biorać pod uwage wszystkie narzekania ludzi na złamane crossy, przyciski wciskające się podczas rewindów itd. to mojemu nie mogę nic zarzucić.

Dwójeczkę zakupiłem z drugim kontrolerem bo była to różnica ok. 90 zł jak zamawiałem więc nie dużo, zważając na to, że multi jest bardzo fajnie rozbudowane w tej części no i w końcu wpadnie ta nieszczęsna platyna w jedynce.

Teraz solidnie żaluję, że pokusiłem się na oszczędność rzędu 20 zł, bo miałem zamawiać w Ultimie.   :(

Przez weekend pozostaje mi dalsze bicie rekordów w DJH1. Moje aktualne największe osiągnięcie:

Wolfgang Gartner - Wolfgang's 5th Symphony [1.116.942]   :happy:

Edit: Może ktoś potwierdzić obsługę DLC z pierwszej części? Słyszałem, że miałą zostać zaimplementowana. Jeżeli tak to miło jak ktoś jeszcze napiszę czy dodane zostały Freestyle Section czy dalej mamy takie same charty.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spit resprect - naprawdę. Zapiszę się do Ciebie na korki :D ja miałem teraz spoorą przerwę od dj hero i trochę zardzewiałem. Ale powoli wracam do formy. Największe problemy mam z tymi króciutkimi scratchami i wciskaniu guzików. Zauważyłem też że ostatnio za chiny nie mogę wczuć się w używanie crossfadera, chodzi mi o długie, szybie zmiany (zygzaki) - praktycznie nic nie trafiam :/ jakieś rady?

Też cholernie żałuję że nie zamówiłem z ultimy bo już bym szalał przy piwie - a tak od rana sprzątam żeby zająć czymś ręce hehe. ale już zamówione, mam nadzieję że we wtorek będzie.

Co do importowania kawałków z jedynki - swojego czasu freestyle games studio oficjalnie zapowiedziało że będzie ta opcja - ale znając pazerność tych szmat (mowa o Activision oczywiście), dodadzą to w dlc za ok 100 zł (albo i więcej patrząc po cenach mapek w MW2). Mimo wszyskto uważam że byłaby to genialna opcja.

Nie liczyłbym na wykorzystanie nowych opcji na tarych kawałkach - musieliby je od nowa robić. Niech dadzą nawet w oryginalnej formie i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spit resprect - naprawdę. Zapiszę się do Ciebie na korki :D ja miałem teraz spoorą przerwę od dj hero i trochę zardzewiałem. Ale powoli wracam do formy. Największe problemy mam z tymi króciutkimi scratchami i wciskaniu guzików. Zauważyłem też że ostatnio za chiny nie mogę wczuć się w używanie crossfadera, chodzi mi o długie, szybie zmiany (zygzaki) - praktycznie nic nie trafiam :/ jakieś rady?

Powiem Ci, że podstawa w DJ Hero to dobra kalibracja TV. Ja np. nie mogłem za chiny zrobić Beats & Pieces na moich starych ustawieniach na 5 gwiazdek, ale posiedziałem troszeczkę dłużej i popróbowałęm różne parametry audio/video lag po czym zrobiłem 5* za drugim podejściem. Jak już to masz zrobione to pozostaję tylko maksymalne wsłuchanie się w rytm muzyki. Bardzo często szybkie przejścia crossem są przyporządkowane mocno podkreślonym w utworze dzwiękom (typu kick drum, snare drum). Do tego dochodzą jeszcze spike'i, czyli szybkie przesunięcie crossa na lewy/prawy kanał i momentalny powrót na środek/lewy/prawy kanał. Ważne jest żeby dokładnie wyczuć do którego momentu musicie cofnąć crossa przy powrocie na środek (nie trzeba przesuwać go w centralną pozycję, wystarczy parenaście mm od skrajnej pozycji).

Co do importowania kawałków z jedynki - swojego czasu freestyle games studio oficjalnie zapowiedziało że będzie ta opcja - ale znając pazerność tych szmat (mowa o Activision oczywiście), dodadzą to w dlc za ok 100 zł (albo i więcej patrząc po cenach mapek w MW2). Mimo wszyskto uważam że byłaby to genialna opcja.

Nie liczyłbym na wykorzystanie nowych opcji na tarych kawałkach - musieliby je od nowa robić. Niech dadzą nawet w oryginalnej formie i będzie ok.

Importowania całej jedynki nie ma na pewno, ale DLC packi miały być podobno kompatybilne.

To będzie wyjątkowo długi weekend.   :tongue:

Edit: Wycinek z IGN UK:

A free compatibility update will be made available in November that allows you to play mixes from the first DJ Hero in the sequel.

Activision clarified that the compatibility update will only allow you to play the DLC from DJ Hero in DJ Hero 2.

Edytowane przez Spitfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 godz i konsola wita :) a propo sprzetu rowniez dostalem paczke z nowym deckem i po paru godzinnym graniu niestety ale gala od filtrow przestala cos dzialac dobrze (dziala ale nie plynnie) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tryb empire na medium bez większych problemów, stwierdziłem, że czas na harda i... nie wiem jak Wy gracie na expercie :D Będę się starał i próbował, mam nadzieje że Wy też nie od razu tak szaleliście ;)

Muzyka super, mixy z Deadmou5em, albo Tiesto - I will be here/ Speed Rail i wiele innych to dla mnie czad. Tyle, że ja nie bardzo się znam na muzyce elektronicznej (której według mnie w sumie jest za mało - za dużo za to rapu).

Coś czuje, że w najbliższym czasie DJ Hero będzie królował na imprezkach i zastąpi klasyczny podkład w postacie mp3+głośniki.

Podsumowując: Jestem bardzo zadowolony z zakupu, DJ Hero lepiej oddaje wcielenie się w rolę DJ, niż Guitar Hero w gitarzystę. Jedyną wadą tej gry są moje bolące palce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire, dzięki za rzeczowy post. co do kalibracji, widziałem tę opcję, ale nigdy się nie zagłębiałem żeby czegoś nie pogorszyć :) udzielisz mi jakiś porad, instrukcji jak dobrze to skalibrować, i co było dla Ciebie wyznacznikiem czy wszystko jest ok? wiem że to kwestia mocno indywidualna, ale wszelkie sugestie i porady będą dla mnie cenne.

Co do importowania dlcków, jestem zawiedziony że nie będzie można zaimportować wszystkich kawałków :( z dlcków mam tylko ten guetty - reszty nie ściągałem. Myślałem jeszcze swojego czasu nad tym z Wolfgangiem :)

Mówicie że więcej hip hopu w tej części? :( niedobrze, niedobrze. Jak dla mnie 90% kawałków powinno być utrzymanych w klimatach house/trance z dodatkami techno. Cała gra, jak i clubbing kojarzy mi się ściśle z tą muzyką. Rap i beat box, już niezbyt :( powiedzcie że tego hip hopu jednak wcale nie jest tak dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez rapu prosze to ja już wolę LAdy gage :D:D:D

Czekam tylko do ostatniego na wypłate i kupuję .

W Warszawie chyba najlepiej kupić w ultimie bo dają płytke z 1 częścią :)

A jak wyglądaja nowe tryby multi bo podobno miało ich byc znacznie więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisior, uspokajam, nie jest go szczególnie dużo, chociaż ja i tak zastąpiłbym go inną muzyką ;)

Obawiam się o stan swojego wirtualnego portfela po kolejnych premierach DLC, ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Koledzy a nie lepiej wejść na oficjalną stronę DJ Hero 2 - tam macie spis wszystkich utworów z możliwością 30- sek odsłuchu. A jak by komuś było mało to polecam na youtubie kanały tych dwóch osób - umieszczają oni całe miksy z nowej odsłony DJ hero - http://www.youtube.com/user/DDRfreak457 oraz http://www.mahalo.com/dj-hero-2-walkthrough. Fajne są te megamiksy bo tam 3 utwory są ze sobą pomiksowane i nie ma w ogóle przerw między utworami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megamix tiesto rządzi zwłaszcza końcówka, no kutwa aż mi nóżka chodzi chyba jestem pierdolnię@# :D

Chyba się zapozyczę bo nie wytrzymam tydzień do wypłaty :P

A pózniej tylko czekam na jakieś czysto techniczne DLC i bedzie pięknie .

Dawno nie miałem takiego ciśnienia na żadną grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe mam to samo :D

Mam pytanie dla szczęśliwców którzy dostali z Ultiny. Ten deck plus dj hero 2 to komplet? Czy deck jest z jedynki, dlatego dodaja dj'a 1kę ?? Na decku jest logo dj hero 2 czy tylko dj hero??

Generalnie piękna promocja :)

W empiku (który jest oficjalnym wydawcą na Polskę) ma być około listopada :D coś pięknego. Co do ceny sama gre - 239 zł ! z deckiem 349.... kto tam wymyśla ceny - powinien chociaż raz w życiu wejść na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×