Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że wiem ale przydałoby sie nazywać rzeczy po imieniu nie nazywajmy szamba perfumerią.

A ten dalej swoje. Teraz się pruj o tą broń. Może nowa trofka ci wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ronni_92 & gierej

W tej grze NIE MA M4, jest HK416. Nazwany tu M416.

Nieznajomość współczesnej broni strzeleckiej nie musi prowadzić do ignorancji, gdy ktoś zwraca wam uwagę.

Inaczej - rozumiem, że posiadając Poloneza będziecie na niego mówić Polo - bo to w końcu to samo. Tylko bez - nez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te narzekania..."za dużo snajperów","za dużo medyków","za słaba/za mocna giwera"!!!

Panowie! Nic co nie jest zabronione-JEST DOZWOLONE!!!! Jesli 10 reconów jest w stanie wygrać planszę...to bedzie grać 10 reconów!!! Jesli gra to dopuszcza to o co kaman? A ze denerwuje graczy drużyny wrogiej??? TO ICH PROBLEM!!!!

Ostatnio grałem w teamie z goscmi którzy stanowili ZESPÓŁ (wszyscy headsety!) Jezu,jaki miód!!! Jeden "dyryguje" reszta wykonuje...malina! Mnie natomiast zastanawia taki oto mechanizm...druzuna atakująca z reguły rusza do ataku jak husaria!! Z pieca na łeb,HURRA MOŚCI PANOWIE!!!! Bez ładu i składu,ułańska szarża, dawaj!!! A potem się żale leją na forum że snajpesze pokryli moździerzami drogę ataku i "łeee.....tak się nie da grać"!

Dziwne...ja tam cieszę sie kazdą wygraną potyczką...a nie mam ich za wiele bom "cieńki Bolek"!!!

I prawda. Grasz czym chcesz, byleby Twoje granie nie "zabijało" przyjemności z grania. Sam grałem szturmowcem, inżynierem, medykiem a teraz gram "znienawidzonym" reconem. I jest fajnie. Ważne by choć trochę współpracować. Nie kampić 10 metrów od uzbrojonej skrzyni M-COM i kurna nie ruszyć dupy. Atakujesz, to atakuj nie solo, tylko patrz na mapkę kiedy twoi nacierają i ciśnij. Uzbrajają, osłaniaj. Przez takich soloherołsów szybko się wyzbędziesz respawnów. Krew mnie zalewa, jak dla przykładu, atakujemy ostatni M-COM A na Port Valdez, moj squad przyczaił się za cysternami obok lądowiska, ale nikt nie biegnie uzbroić skrzyni. 3 razy, powtarzam 3 razy respawnowałem się przy nich, bo ubili mnie przy uzbrajaniu, a te "fragmastery" siedzą w miejscu i nic nie robią. Mam dość "fragmasterów", wolę cieńkich Bolków", którzy osłonią mnie jak uzbrajam/rozbrajam, lub wręcz osłonią swoją postacią, byleby wygrać.

Chyba spróbuje jednak MAG'a, bo zwolennicy podkreślają, że tam większe, jak nie główne, znaczenie ma "teamwork".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asault:

- na odległość słaby bo ma za duży rozrzut, trzeba strzelać seriami (w tym czasie 1 strzał w head od recona i wipe)

- nie ma możliwości niszczenia pojazdów, oraz ich naprawiania. Granatnik praktycznie nic nie robi i w starciu z pojazdem asault jest bezradny

- granatnik jest słaby widać to po grze. Nikt go prawie nie używa !!!!! zero dyskusji

- resuplise jest tak mało istotny w ferworze walki że nikt na to uwagi nie zwraca !!!. Asualt to nie kamper i nie siedzi w krzakach i ostrzeliwuje wroga. Niestety szturmowiec dość szybko ginie zanim skończy się magazynek. Już nie wspomnę o tym iż aby odnowić ammo trzeba chwile poczekać, dłuższa chwile w przypadku granatnika.

- jak wam starcza magazynek na 3 wrogów to jesteście wymiataczami pewnie macie 30 lvle i ratio 5.0 hahahah. powtarzam 1 magazynek = 1 wróg, w przypadku ostaniej broni 1 magazynek=2 kille.

Na koniec powiem że to nie wym określacie co jest słabe a co nie !!!. To że mówicie że asault jest dobry to nie ma nic do rzeczy. Sama gra definiuje przydatność klas i pokazuje nam że asaultów jest zawsze najmniej. Wogóle to reconi są najsłabsi bo ja tak mówie :P nie ważne że w składzie potrafi ich być 6 hahahah ludzie lubią sadomaso.

ad1 jak recon jest dupa to nie zdazy wycelowac ci w glowe i padnie, dla tego masz acoga - celujesz w strone goscia i strzelasz malymi seriami. Nie raz zdejmowalo sie kamperow siedzacych na 2 koncu planszy.

ad2 1 strzal z granatnika rozwala UTV, Nie raz bywa ze ktos siedzi w ledwo zywym lekkim czy ciezkim czolgu 1 strzal z granatnika i czolg dobity [nie raz sie tak robilo]

ad3 Granatnik jest idealny na gosci chowajacych sie za sciana 1 stzal i trup. Ja osobiscie wole uzywac 40mm shotguna idealny na CQB

ad4 Stawiasz sie na squadzie oni napewno beda potzrebowac ammo, za takie cos czasami mozna dostac ponad 100 punktow + pina

ad5 AN94 strzela seriami po 2 pociski w magazynku ma ich 20 co daje ci 10 malych serii. Wystarcza 2 lub 3 serie [lub 1 w glowe i gosc pada] na jednym magazynku zabijesz 5 wrogow.

'Na koniec powiem' Nie wiesz chlopie co gadasz. BF jest tak zrobiony ze nie masz slabej klasy! Sa tylko gracze którzy nie potrafia dana klasa grac. Pierdoły gadasz niesamowite. Assaultem mam ponad 140k punktow [ponad 2300 kili] Reconem 120k punktow i 1300 kili wiec przestan pieprzyc ze to sa slabe klasy.

Edytowane przez Kunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaczna sie narzekania jak w wowie: "Retri pala jest OP! znerfic!" "Lock jest za slaby!".

Wg mnie klasy w BC2 sa dobrze zbalansowane, a jak ktos twierdzi ze ktoras jest duzo slabsza, to po prostu nie potrafi nia grac i nie wykorzystuje jej wszystkich atutow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaczna sie narzekania jak w wowie: "Retri pala jest OP! znerfic!" "Lock jest za slaby!".

Wg mnie klasy w BC2 sa dobrze zbalansowane, a jak ktos twierdzi ze ktoras jest duzo slabsza, to po prostu nie potrafi nia grac i nie wykorzystuje jej wszystkich atutow.

AMEN.

A poniżej mała ściąga:

specs.png

edit: link wygasł, re-upnąłem.

Edytowane przez Rokkyu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo... brakowało mi takich informacji:) wszystko przejrzyście spisane... dzięki!!:D wkońcu człowiek wie na czym stoi:P

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście może teraz w grze że macie ciężej zabić danego gościa? Bo ja od paru dni mam problemy z tym. Mam M416 + magnum amunicje + celownik x4 i właduje cały magazynek (seriami strzelam) i koleś mnie jeszcze ubije. Też tak macie? Czy może poprostu nie trafiam :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Gram najczęściej medykiem + M60, bez magnum ammo, ale ze stabilizatorem i coraz cięzej mi sie zabija. Może też po prostu rzadziej trafiam. pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście może teraz w grze że macie ciężej zabić danego gościa? Bo ja od paru dni mam problemy z tym. Mam M416 + magnum amunicje + celownik x4 i właduje cały magazynek (seriami strzelam) i koleś mnie jeszcze ubije. Też tak macie? Czy może poprostu nie trafiam :wacko:

dużo ludzi poodblokowało armor :) też to zauważyłem, zle tylko czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba też serwery są coraz bardziej przeciążone - mogą być lagi i pociski dolatują z opóźnieniem. Ja jak strzelam do gościa to umiera za 3 sek później... denerwujące, a przecież mam dobre łącze D/U - 4MB/512kb

Edytowane przez vamp1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMEN.

A poniżej mała ściąga:

specs.png

edit: link wygasł, re-upnąłem.

co daje spread (ten "plusik" pod bronią)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co daje spread (ten "plusik" pod bronią)?

Rozrzut wystrzeliwywanych pocisków. Im mniejszy tym lepiej bo pociski trafiają do celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko nie wszystkim już/jeszcze działają. I nadal nie mogę w veteranie dodać BF 1943 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uczestniczyłem w potyczce na Arica ,gdzie w sytuacji bronienia ostatnich punktów ok. 4 obrońców po prostu się "zmyło"!!! Jeden przez heaseta rzucił znamienne:" Pier...olić to, bez szans jesteśmy!" Może faktycznie broniliśmy sie kiepsko, ale...

"Historia Gwardii Cesarskiej zakończyła się pod Waterloo, gdzie do końca walczył pułk grenadierów pieszych. Dowodzący starymi wiarusami gen. Pierre Cambronne odpowiedział na angielską propozycję "Poddajcie się waleczni Francuzi!"(Gwardia umiera, ale nie poddaje się). Wikipedia

Może brzmi patetycznie,ale jakże piękna zasada!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... ok, może jestem ślepy, ale jak tam wejść?:) Na stronce nie widzę żadnego odnośnika...

Musisz się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uczestniczyłem w potyczce na Arica ,gdzie w sytuacji bronienia ostatnich punktów ok. 4 obrońców po prostu się "zmyło"!!! Jeden przez heaseta rzucił znamienne:" Pier...olić to, bez szans jesteśmy!" Może faktycznie broniliśmy sie kiepsko, ale...

"Historia Gwardii Cesarskiej zakończyła się pod Waterloo, gdzie do końca walczył pułk grenadierów pieszych. Dowodzący starymi wiarusami gen. Pierre Cambronne odpowiedział na angielską propozycję "Poddajcie się waleczni Francuzi!"(Gwardia umiera, ale nie poddaje się). Wikipedia

Może brzmi patetycznie,ale jakże piękna zasada!!!!!!

Tylko Gwardia nie miała opcji exit game :) no i nie walczyła o fragi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Tylko Gwardia nie miała opcji exit game :) no i nie walczyła o fragi ;)..."

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rada którą ostatnio zauważyłem nie spamujcie przycisku SELECT do spotowania wrogów jeśli za dużo go będziecie klikać zablokuje wam spotowanie na około 15 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rada którą ostatnio zauważyłem nie spamujcie przycisku SELECT do spotowania wrogów jeśli za dużo go będziecie klikać zablokuje wam spotowanie na około 15 sekund.

to dotyczy tylko UAV i jest delay po kazdym select w innych przypadkach nic takiego nie wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×