Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

jawor po co prowokujesz ? czytam to wszystko i dziwi mnie ze takie rzeczy sie dzieja ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uwaga na kolesia YepItsJC!!!! Wczoraj na Valpariso wysadzał m-comy (przyłapałem go na dwóch próbach), a grał w po stronie broniących. Jako ciekawostkę podam, że mecz zakończył z score: -85

Idiota jakich mało:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się ta pyskówka nie skończy to zamknę temat. Co to ma być? Onet?

Poza tym panowie, kurde... Za poważnie podchodzicie to tego. E-Sport to na PC jest, nie przenoście tego całego napięcia do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys ktos tu w tym watku usilnie pytal czemu nie interesuje mnie gra klanowa i wszystko co z nia zwiazane. Powyzsze zdanie idealnie pokazuje dlaczego nie chcialbym brac w tym udzialu. NIGDY!

Zgadzam sie w 100%

Widzę, że powstała tutaj taka mała opozycja w stosunku do byłych członków NTB. Niestety klan na chwilę obecną zawiesił swoją działalność. W końcu zbliżają się wakacje, wiecie, słońce, plaża, imprezy i takie tam sprawy. Ja tutaj mam na liczniku już prawie 19 lat, co przy Twoich marnych 11 dniach w BC2 wypada trochę blado. No i nie jestem ograniczony do tych 8 map, no i jak zajdę za daleko to nie zbombardują mnie po 10 sekundach...

Mnie osobiście coś takiego śmieszy - jak można mieć takie wielkie ego, nie pozwalające wyrazić o drugim graczu pozytywnej opinii? Widzę, że stereotyp typowego polaka się w tym momencie sprawdza. Jak komuś dobrze idzie (nawet w takiej błahostce, jak gra konsolowa) - ZGNOIĆ. Nic dodać nic ująć. Większość moich znajomych śmieje się z Was do rozpuku - jak byście nie wiedzieli, wasze komentarze tutaj stały się pośmiewiskiem dla ludzi grających w Battlefieldy na PS3 od czasu pierwszej części Bad Company (i nie tylko). Myślcie dalej jacy wielcy z Was kozacy. Ratio Wam podskoczyło do 2:1 i już wielcy panowie się znaleźli. Czyżby Wam coś w tym momencie stawało? Ciekło na dodatek? Radzę Wam panowie zauważyć, że Dizzy ma prawo się przechwalać - ponieważ z tego co widzę, wasze win/lose ratio nie przekłada się na ogólne wyniki w grze. Z takimi statystykami jak Wy radził bym Wam poprostu zamknąć jadaczkę, bo naprawdę żyłka Wam pęknie panowie. Naprawdę. Chyba zazdrość Was zżera, innej opcji nie widzę.

Spójrzmy w tym momencie na win/lose rato pana jawora, przezajebistego zawodnika: 2.07. Co? Dwa kropka zero siedem? Co to ma być? Mam śmiać się czy płakać? A K/D 1.94. Nie no, zaraz pęknę. Wszyscy się chowają.

A teraz porównajcie to do wyników kogokolwiek z NTB. I utnę tutaj wasze komentarze - nie, nie wychodziliśmy z przegranych meczy! I nie kampimy w krzakach, jak to niektórzy sobie wyobrażają. Wystarczy dobry skład i odrobina samozaparcia, i da się wszystko wygrać. Ale dla niektórych to chyba czarna magia, nieprawdaż?

PS. Was, Wy itp. itd. nie odnosi się do ogółu, tylko do wybranych, którzy zapewne wiedzą że chodzi o nich. Tak więc reszta niech nie czuje się urażona.

PS2. Jest to mój ostatni komentarz w tym temacie. Nie da się tutaj wyrazić własnego zdania, własnej opinii na dany temat, ani nic powiedzieć, ponieważ waszmościowie znajdą jakikolwiek powód aby wszcząć spory. Tak więc - do zobaczenia, cya.

PS3. Temat sparingu z PBC jest zamknięty. Chce ktoś się dowiedzieć czegoś więcej? Wal na GG!

LOL

Po takich tekstach wychodzi jaki jesteś niedowartościowany. W NTB jaja miała jedynie Marlena, a ty jesteś zwykłym noobem. Co ma czas gry do poziomu jaki reprezentuję ja lub inna osoba z TNT? Większość osób gra dla funu, ale widzę że Dizzy dzięki takim statsą może pochwalić się e-penisem (bo o innym może tylko pomarzyć).

i jeszcze jeden LOL

Panowi proponuje rozwiążcie to jak męszczyźni, wyjdźcie na zewnątrz i dajcie sobie po razie i będzie po kłopocie.

Trochę pokory i opanowania, proponuje potrenować.

pojedynek.jpg

sorry za offtop ale żal czytać ten temat.

Edytowane przez rembix
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z OFICIALNEGO FORUM EA:

"DICE/EA didn't create the website to upload the pictures taken on BF:BC2 on the console yet. You can take pictures on there, but you won't be able to view it until they create it. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest mam wersję z instrukcja z PL na pudełku pisze że na instrukcja PL a text na ekranie ang.

W konfiguracji głosów mam ustawione lokalne a dalej na konsoli mam PL a dalej nawijają po Angielsku???

O co tu chodzi ktoś wie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest mam wersję z instrukcja z PL na pudełku pisze że na instrukcja PL a text na ekranie ang.

W konfiguracji głosów mam ustawione lokalne a dalej na konsoli mam PL a dalej nawijają po Angielsku???

O co tu chodzi ktoś wie ????

Chodzi tu o glosy w multiplayerze, jak masz local to Ruski bedzie gadal po rusku [mozesz zmienic zeby gadali po angielsku]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głosy w MP to te drugie ustawienie.

chodzi o to aby nawijał Pazura i reszta np w SP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

głosy w MP to te drugie ustawienie.

chodzi o to aby nawijał Pazura i reszta np w SP

To se kup PCta lub XBOXa.

Chłopie nie rozumiesz, że NIE MA POLSKIEGO DUBBINGU NA PS3!

Co więcj nie ma i na 99% nie będzie!

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok i wszystko jasne. Dzięki za wyczerpującą wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali że w kolejnym wydaniu znajdziemy taki mały dodatek z latarką jak w załączonym linku:

http://www.sadistic....g-9-vt40035.htm

W zestawie dla vipów

Tak tak napewno, kup gre a broń dostaniesz gratis! Sczególnie w Polsce gdzie jak ktoś cie napadnie to go nawet uszkodzić nie możesz bo do więzienia pójdziesz  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak napewno, kup gre a broń dostaniesz gratis! Sczególnie w Polsce gdzie jak ktoś cie napadnie to go nawet uszkodzić nie możesz bo do więzienia pójdziesz :D

myslisz ze taki plastik czyms strzela?? jesli chociaz kulkami to juz by bylo cos :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plastik zrobił by Ci więcej krzywdy niż myślisz. Strzela to kulkami średnicy 6mm z prędkością około 320FPS. Tam jest zwykła replika glocka zapakowana. Jeśli ktoś by Ci w głowę strzelał masz murowaną wizyte u lekarza jeśli nie masz ochrony dry.gif. Glock full auto napędzany gazem

Fajna zabawka, mam jedną   :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to kiedy ma wyjść "trójka" i na jakie platformy? W ogóle nie ogarniam tego tematu, przecież ta broń na filmiku, nie ma nic wspólnego z Bad Company :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No M16 Ci nie dadzą w zestawie :P czy tam RPG :tongue:.

Nie wiem konkretnie kiedy 3 ale kupię jak okaże się, że robią se jaja jak z 2 to kolejnych nie kupię i 3 się pozbędę. Nie mniej czekam i mam nadzieję, że sobie wezmą błędy do serca :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrówa zapomniał dodać, iż repliki sygnowane logiem Magpula kosztują więcej niż gra na PS3. Więc jeśli już dodadzą to cały taki pakiet będzie kosztował pewnie 700, jak pakiet MW2 z "noktowizorem".

Ogólnie przerost formy nad treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i taka replika tez niby strzela - czy ma tylko imitować realny odpowiednik??:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, post #4

 

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i taka replika tez niby strzela - czy ma tylko imitować realny odpowiednik??:whistling:

I jedno i drugie.

Strzela, jak wspomniał mrówa, 6mm plastikowymi kulkami. Może ułamać zęba - vide mój kumpel tak miał - lub wybić oko, dlatego obowiązkowa jest ochrona oczu.

Co do imitowania, to imitują doskonale. Mają taki sam ciężar, wymiar i nawet oznaczenia producenta jak oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×