Skocz do zawartości
Allu

Ghostbusters: The Video Game

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Boję się liniowości do bólu... nic nie mam do liniowości, ale jesli bedzie to gra liniowa na kilka godzin to bedzie zle. Ja do tej pory nie kumam fenomenu Heavenly Sword. Akcja z Kai strzelającą do Foxa jest dla mnie najwiekszym przykładem przerostu formu nad treścią, zawsze denerwowało mnie to implikowanie złudzenia swobody w grach ( w RPG, na przykład wyłacza się render po to, żeby mozna bylo zrobic kilka kroków i render mogl sie wlaczyc dalej... nie lubię tego).Czemu nie mogla poprostu strzelić do niego w ładnym filmowym stylu tak fajnie wyrezyserowanym jak inne scenki w tej grze? Bo gra pewnie była na tyle krótka, że autorzy chwytali się każdej możliwosći aby zwiekszyć gameplay. Dlaczego o tym piszę? Bo boje się, ze w grze na licencji filmowej moze byc tak samo. Chaos, przeskakiwanie z akcji na akcję, raz łapanie duchów, raz jakiś pościg samochodem, za chwile jakaś mini gierka lub QTE... a wszystko przeplatane animacjami... Mimo wszystko pokładam w niej spore nadzieje, bo lubie gry na licencjach. Zawsze na Commodore i Amidze jarałem się jak mogłem zagrać w jakiegoś Terminatora, Alladyna, Aliena, czy w końcu Ghostbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze w takiej grze liniowosc jest jak najbardziej mile widziana nie wiem jak mialaby wygladac swoboda w takiej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodziło mi o taką filmową liniowośc... wiesz, że wszystko bedzie zgodnie z filmem i po sznurku. Ze jak piankowego marynazyka nie załatwisz w dany sposób, to nie zalatwisz go wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie musi byc liniowa ! Moze byc miasto jak w gta i duchy jak Monster Hunterze i bylo by wypas Zeby sie dalo jezdzic tym wypasionym karawanem I ulepszac jak w grze na atari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnij dalej

To by była najlepsza gra wszechczasów na licencji filmowej... a niestety nie mamy podstaw mniemać żeby taka była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze nie musi byc liniowa ! Moze byc miasto jak w gta i duchy jak Monster Hunterze i bylo by wypas Zeby sie dalo jezdzic tym wypasionym karawanem I ulepszac jak w grze na atari

Jak na C64... tyle, że wtedy grafika nie była 3D ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie poprzednich gier o Pogromcach polecam wejsc na www.angryvgnerd.com Tam do zakladki z filmikami i wybrac Pogromcow. Po tym co zobaczylem wiem ze juz gorzej byc nie moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ciekawe czy kod HERBIE jako login bedzie dawal dodatki jak w 8 bitowym Ghostbusters hehheehe

a juz calkiem serio filmik nie zachwyca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śnij dalej

To by była najlepsza gra wszechczasów na licencji filmowej... a niestety nie mamy podstaw mniemać żeby taka była

Allu, alez mamy, gry takie moga byc... istnieje cos takiego jak PS 3 na swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem dzisiaj gdzies w necie ze w wersji na ps2 i wii bedzie opcja multi duch przeciwko pogromcy. Jednak nie jest pewne czy taka sama opcja bedzie na ps3 i x360 poniewaz na platformy next gen gre ma robic inne studio. Ja jednak mam nadzieje ze bedzie taki tryb na pleja trzy. juz widze te pojedynki 5v5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kolejny gniot na licencji, żeby zarobić jeszcze więcej...

Za komuny to by Cię prewencyjnie właśnie pałowali! Maruda

Who U gonna call? GHOSTBUSTERS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za komuny to by Cię prewencyjnie właśnie pałowali! Maruda

na szczęście urodziłem się już po czasach komuny to mogę sobie bezpiecznie pomarudzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Ghosbusters na moim pierwszym Atari 65XE co to była za gra ... wspaniałe chwile spędzone przez małycm telewizorkiem No ale nowe GB robi na mnie ogromne wrażenie. Klimat utrzymany, to najważniejsze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w Ghosbusters na moim pierwszym Atari 65XE co to była za gra ...

Ja tez pamietam.... takze ataryna (niestety z XC-12) Pamietam ze zagrywalem sie w te gre... wiele wspomnien... bardzo wiele

:-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja - podobnie jak koledzy wyżej - zagrywałem się w wersje na Atari, jeszcze w latach 80. to była naprawdę wypasiona gierka. Tak po cichu chciałbym, zeby nowe Ghostbusters były niczym innym, tylko remakiem starej gry. Na to się jednak nie zanosi, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już za niecałe 3 tygodnie. W pierwszym poście znajdziecie gameplay z wersji recenzenckiej. Wygląda świetnie. Dla mnie must have.

P.S. Lekko odkurzyłem ten temat i zmieniłem pierwszy post żeby nadawał się do standardów w tym podforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurcze niezły odstęp czasu od ostatnich postów.

Napisano 30 Nov 2007, 0:24

Gra nie musi być zła, ale nie uważam, że będzie świetna.

Edytowane przez Doug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie możliwość przejścia Story Mode w CO-OPie przez sieć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychowałem się na tym filmie, dla mnie must have ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra będzie niezłym średniakiem może kiedyś kupię jak cena zejdzie do 70zł :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię ze względu na co-opa. Mam tylko nadzieję, że w kilka osób będzie można przejść kampanię a nie tylko grać w oddzielne misje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupię ze względu na co-opa. Mam tylko nadzieję, że w kilka osób będzie można przejść kampanię a nie tylko grać w oddzielne misje...

Właśnie. Ma ktoś pewne info odnośnie działania coopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×