Skocz do zawartości
Allu

Ghostbusters: The Video Game

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy popatrzeć na porównanie wybuchu oraz spadki fps-ów na xshicie i wszystko jasne - PS3 lepiej wypada.

Niestety Xbox wypada lepiej (jak zwykle zresztą)

Cytat IGN- "Although the PS3 has exclusive videos about refurbishing Ecto-1 and the Blu-ray trailer, the graphics seem to be a touch dumbed down on Sony's system. When you proton stream burns a wall on the 360, there's a black gouge in the wall that features smoldering embers and bits of fire. On the PS3, you get the fire and black gouge, but the little embers embedded in the cut don't make it. Similarly, when you attack Stay Puft on Microsoft's console, you're making dramatic changes to his puffy exterior. On the PS3, these changes aren't as severe -- it's almost like a bruise rather than a fiery cut" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja piankowy marynarzyk. Chyba się skuszę na tą pozycję, klasyk mojej młodości;). Niestety faktycznie na xsie wygląda lepiej. Albo po prostu kwestia ustawień telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zapuscilem ta gre na kompie i powiem wam, ze nawet jest niezla :D czuje sie jak dziecko bawiace sie w pogromcow duchow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy popatrzeć na porównanie wybuchu oraz spadki fps-ów na xshicie i wszystko jasne - PS3 lepiej wypada.

wersja na PS3 nawet w HD nie jest :( widać twórcy nie poradzili sobie z architektura PS3

KLIK

Edytowane przez PatrykJP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wersja na PS3 nawet w HD nie jest :( widać twórcy nie poradzili sobie z architektura PS3

KLIK

Oooo, teraz to gry już na pewno nie kupię. Niech się wypchają :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rozdzielczości uzależniać kupno gry... Tego jeszcze nie było. LOL.

Obie gry niczym się praktycznie nie różnią poza tym, że na PS3 wszystkie krawędzie nie święcą się jak psu jajca, bo mają nałożony sprzętowy blur, który w PS3 robi za AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT dało 7.6 co świadczy o tym, że gra nie powala. Być może kupię ale będzie to bardzo odległa przyszłość...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od rozdzielczości uzależniać kupno gry... Tego jeszcze nie było. LOL.

Nie. To nie tak. Fakt niższej rozdzielczości tylko umocnił mnie w przekonaniu, iż nie warto inwestować w ten tytuł. Jak jestem w stanie niepewności, to zwracam uwagę na każdy drobiazg. Tak więc, jeżeli mam dylemat między dwoma grami to, choćby trofea, mogą odegrać kluczową rolę w podjęciu decyzji kupna jednego spośród tych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kasa na pewno nie poleci do tej nie udololnej bandy debili! Wersja na PS3 wygląda jak gra na PS2! Tyle czekania na marne.

Wole sobie kupić film na Blue Rayu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie wersja na PS3 to jakaś kpina.

Zastanawiałem się nad kupnem ale jak zobaczyłem recenzje na GT to trochę wyszło jak FUEL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a tak czekałem na ten tytuł. Już kaska odłożona, no niestety trudno, ale chociaż będę miał na Call of Juarez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 wcale nie jest zła nie przesadzajcie.

Gra ma ponoć fajny gameplay a z tymi ocenami to sami wiecie jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak myślałem, całe za przeproszeniem pieprzenie o rozdziałkach można sobie w rowa włożyć. Gra jest śliczna i zajebiście grywalna. Nie mogłem się oderwać. Może nie jest to jakiś 7 cud świata graficznego ale jest naprawdę extra, a co najważniejsze czuć klimat. Kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak myślałem, całe za przeproszeniem pieprzenie o rozdziałkach można sobie w rowa włożyć. Gra jest śliczna i zajebiście grywalna. Nie mogłem się oderwać. Może nie jest to jakiś 7 cud świata graficznego ale jest naprawdę extra, a co najważniejsze czuć klimat. Kupię.

Mam tak samo.Gra jest swietna i bardzo grywalna.Gdy tak szedlem po duzej hali to napisalem na podlodze "I WANNA THIS GAME" i ku mojemu zdziwieniu napis nie znika!Wszystko co "mazniesz" protonpackiem zostaje.Gra chodzi plynniutko ale irytuje jedna rzecz LOADINGI.Gdy zginiesz podczas misji wczytanie checkpointa trwa tyle samo ile calej mapy!Jest tak za kazdym razem ale to jedyny problem.Tez kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba :pardon:

Grafika słabiutka. Jeszcze, kiedy uruchomiłem menu, miałem nadzieję, że to co napisał kill, to prawda. Niestety nie (z mojego punktu widzenia). Kilka pomysłów w grze naprawdę fajnych, ogólnie grało się całkiem całkiem, ale nadal gra śmierdzi mi zwykłym prymitywem.

Tak więc do Batmana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, naprawdę miodny gameplay, ale grafika mi się nie podoba. Tak więc trzeba czekać na króla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee gra mi sie nie podoba w ogole. kiepska grafika , jak gralem to sie nudzilem , na pewno nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna,ale grafika jest zenujaca. Po raz kolejny na pudle gra wyglada o niebo lepiej:( Niby PS3 taki mocarny a kazda gra multiplatformowa odstaje od niby slabego xboxa,w najlepszym razie gry wygladaja tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika słaba, gameplay może być. Taki słaby średniak jak dla mnie. Na pewno nie kupie tej gry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest gra, której największym atutem jest klimat. Jeśli ktoś się wychował na filmach, to nawet tej średniej grafiki nie zauważy (choć akurat ja uważam, że jest powyżej średniej, wystarczy docenić ilość jednocześnie animowanych obiektów). Od samego początku tego dema miałem wrażenie, że uczestniczę w 3 części filmu. I o to chodzi. Oczywiście osoby młodsze tego nie czują i jest to zrozumiałe. Ten film dla obecnego pokolenia to takie prawie "nieme kino".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill coś w tym jest. Chyba kiedyś oglądałem Ghostbusters'ów, ale już nic nie pamiętam i nie czuje tego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wyszło demo bo byłem skłonny kupić grę. Moje zdanie jest taki: pierwsze co się rzuca w oczy to paskudna grafika, świetne "aktorstwo" i niezły klimat - ot i tyle - gra dla fanów filmu. Mam zamiar nadrobić zaległości filmowe i wtedy zobaczymy..

YYY jak się zasysa ducha? wierzgam nim w lewo, prawo i nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×