Skocz do zawartości
Allu

Ghostbusters: The Video Game

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wyrzucić pułapkę i tego ducha do niej zwabić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kill coś w tym jest. Chyba kiedyś oglądałem Ghostbusters'ów, ale już nic nie pamiętam i nie czuje tego klimatu.

Dla mnie Ghostbusters to jeden z najbardziej kultowych filmów, mojej młodości. Jest niewiele młodszy od absolutnej klasyki gatunku jaką jest dla mnie Tron ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż jarałem się w młodości Ghost Bustersami, to demo w ogole mnie nie przekonało do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo, zaskoczenie na duży plus. Gra jest ładna, łapanie duchów wciągające i fajnie pomyślane, fizyka przedmiotów także świetna. Jak cena troszkę spadnie, to chyba zainwestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrałem w demo, zaskoczenie na duży plus. Gra jest ładna, łapanie duchów wciągające i fajnie pomyślane, fizyka przedmiotów także świetna. Jak cena troszkę spadnie, to chyba zainwestuje.

U mnie podobnie :) Ciężko z kasą i niestety muszę poczekać aż jej przybędzie a co za tym idzie cena się skurczy. Przyznam, że zawsze zwracam dużą uwagę na grafikę ale w tym przypadku klimacik ją zasłania bardzo dobrze.

Killu jak sprawa coopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op jest, ale nie taki jak chcieliśmy. Wychodzi się na mapy i łapie razem duchy. Nie ma Story Co-op. :(

Tyle wyczytałem w sieci. Czekam jak stanieje do stówki i biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co-op jest, ale nie taki jak chcieliśmy. Wychodzi się na mapy i łapie razem duchy. Nie ma Story Co-op. :(

Tyle wyczytałem w sieci. Czekam jak stanieje do stówki i biorę.

To trochę lipa bo właśnie na Story liczyłem... Gdybym był fanem serialu to pewnie by to mnie tak nie dotknęło ale niestety nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wyśmienity gameplay, denna grafika, lecz da się przeżyć, tak jak Kill, dojdzie do 100 i bierzemy ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już nówki za 129 zł.Zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się patch poprawiający kilka bugów w tym to co najbardziej grzało zwolenników przeciwstawnych obozów/wersji, czy grafikę. Taaadaaam!

Niech mi tylko kryzys odpuści to lecę i kupuję. Ta gra mi wisi w terminarzu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay! znaczy sie batmana musze odlozyc i zajac sie multi Ghostbusters - wreszcie odblokuje mi sie pare zbugowanych trofeow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wisi i może się w końcu urwie. Jak ktoś już zainstalował patch niech napisze jakie są zmiany graficzne i czy poprawili problem z dwoma trofeami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ktore trofea Ci chodzi?

swoja droga, szukam zgranej ekipy do multi w tej grze. cel - Gozer's Most Wanted trophy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The multiplayer patches fix certain maps when both SCEA and SCEE players attempt to play with each other, and the Pay Day Trophy and Capture All Most Wanted Ghosts Trophy now unlock properly. "

Głównie z tymi dwoma były problemy, tzn zdobycie było niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom. ale PayDay mi sie nie odblokowalo po zainstalowaniu patch'a pomimo ze spelnilem kryteria przed fix'em ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś jeszcze w Ghostbuster ;> ??

ja ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afwi daj znać jak wpadnie ci jakieś trophy po wgraniu patcha. To chyba nie jest tak że trzeba grac na nowym savie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie poprawy grafiki. niektore elementy poprawili ale przez to framerate spadl drastycznie (np. Hotel Sedgewick w holu jak sie idzie do wind - masakra) a inne nie (dywany dalej sa tragicznie rozmyte kiedy na 360 sa ostre jak zyleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę "Ghostbusters" w specjalnej edycji w piątek i przeszedłem w niedziele.Gra jest strasznie krótka i grafika bardzo kuleję na PS3,ale na pewno wielkim plusem jest klimat i łapanie duchów.Multiplayer mnie jakoś specjalnie nie wciągnął i mało w nim grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×