Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid: Peace Walker

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie! Od czasow MGS 1 czekalem na slynne BRAKUJACE OGNIWO! Wreszcie dowiemy sie, co sklonilo Big Bossa do zalozenia Outer Heaven!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest to :D Powoli odkładam kasę, a PSP jako platformę do gier będę musiał odkurzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to jest to :D Powoli odkładam kasę, a PSP jako platformę do gier będę musiał odkurzyć :)

Ja zastanawiałem się nad kupnem dla tej gry, ale na szczeście znajomy mi pożyczy :) Pierwsza gra na PSP w która muszę zagrać, reszta wydawała mi się zawsze jakaś taka przekonwertowana fabularnie z konsoli stacjonarnych. A tego tytułu nie mogę przepuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jak Kojima wyjaśni kilku Snake'ów naraz:] I co u licha robili dwaj z nich w jednym kartonie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie tylko jak Kojima wyjaśni kilku Snake'ów naraz:] I co u licha robili dwaj z nich w jednym kartonie:D

Tych kilku Snake'ów to pewnie tryb online. Tak samo było w Portable Ops gdzie każdy mógł grac Snakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pierwsze, nieudane proby podejscia do tematu klonowania, ktore to finalnie zaowocowaly projektem "Les Enfants Terribles" ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie pierwsze, nieudane proby podejscia do tematu klonowania, ktore to finalnie zaowocowaly projektem "Les Enfants Terribles" ;-)...

nieee : > to tryb online :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zajawka i demo prosto z TGS http://stayfr0sty.blogspot.com/2009/09/metal-gear-solid-peace-walker.html

Szkoda tylko że niestety mam złamane PSP bo mam zepsuty napęd UMD i nie mogę FW zupdejtować do wersji 6.0,

bo takiej wersji FW potrzebujemy aby pograć w to demo.

Edytowane przez roki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zajawka i demo prosto z TGS http://stayfr0sty.blogspot.com/2009/09/metal-gear-solid-peace-walker.html

Szkoda tylko że niestety mam złamane PSP bo mam zepsuty napęd UMD i nie mogę FW zupdejtować do wersji 6.0,

bo takiej wersji FW potrzebujemy aby pograć w to demo.

Nie potrzeba do tego wersji 6.00, a 5.51. Zagrać można także na złamanym systemie na wersji 5.50 GEN-B2 ze zmienionym version.txt z softu 5.51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem demko po japońsku ale jest pięknie jak ktoś ma psp i jest fanem albo i nie :D to musi miec ten tytuł dla mnie dycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam problem odnośnie gry "METAL GEAR SOLID PEACE WALKER" na PSP GO!

Sprawa ma się tak: Wygrałem w Konkursie grę "PEACE WALKER" na UMD wersja gry "Promo Only - Not for Resale..(czyli wiadomo o co chodzi) jednak czy jest możliwość uruchomienia tej gry na PSP GO ? jak wiadomo nie ma UMD..Czy jest jakaś możliwość wrzucenia owej gry na kartę lub cokolwiek by pograć ? Dla niewierzących odsyłam do minionego konkursu --->

"Co myśli Snake, czyli mały konkurs z Metal Gear Solid: Peace Walker" --> http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,8223566,Mamy_dla_Was_pare_kopii_Metal_Gear_Solid__Peace_Walker.html?bo=1

--> Rozwiązanie konkursu --> http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,8231428,Te_komiksy_spodobaly_nam_sie_najbardziej__czyli_rozwiazanie.html#opinions

mój to "ten trzeci" vaderpl

..z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, b. lubie grac w mgs pw lecz mam problem z misja "claymore disarmament" , a mianowicie to niewiem jak te miny "dezaktywowac". Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit, mam nadzieje ze ta gra pojawi sie na PS3 :)

Oj ja też mam taką nadzieję, bo MGS jest mega po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wielkie odgrzebanie tematu!

 

Czy Peacewalker w wersji na polskim PSS działa bez problemów na Vicie? Ktoś sprawdzał? W oznaczeniu ma tylko PSP, a nie jak niektóre gry PSP i PS Vita. Czytałem, że w stanach wyszła wersja dedykowana na Vitę, co prawda nie w HD, ale mimo wszystko dostosowana do nowego handhelda od Sony.

 

Edit:

 

No, wygląda na to, że PW na PS Vitę (czyli z możliwością zmapowania drugiego analoga) nie trafił do tego kraju, który kutwy z Sony znają tylko ze słyszenia. Zajebiście być graczem w Polsce...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wielkie odgrzebanie tematu!

 

Czy Peacewalker w wersji na polskim PSS działa bez problemów na Vicie? Ktoś sprawdzał? W oznaczeniu ma tylko PSP, a nie jak niektóre gry PSP i PS Vita. Czytałem, że w stanach wyszła wersja dedykowana na Vitę, co prawda nie w HD, ale mimo wszystko dostosowana do nowego handhelda od Sony.

W opisie na pss widnieje info:

Compatible with PSP® (PlayStation®Portable) and PlayStation®Vita.

Sam się przymierzam do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest kompatybilne to ja wiem. Nie wiem tylko, czy ma trofea i czy mogę przypisać drugi analog.

 

Edit: Chyba namieszałem z tym PW na Vitę. W poniedziałek będę miał wreszcie konsolę, kupię i dam znać.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest kompatybilne to ja wiem. Nie wiem tylko, czy ma trofea i czy mogę przypisać drugi analog.

 

Od kiedy gry na PSP mają trofea?

MGSy tanieją na PSS bo wyjdzie składanka ze wszystkimi MGSami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy gry na PSP mają trofea?

MGSy tanieją na PSS bo wyjdzie składanka ze wszystkimi MGSami.

 

Trochę mi zamieszały w głowie artykuły z w necie z lutego 2013. Wynikało z nich, że Konami wydało 26.02.2013 PW na PS Vita, ale chyba chodzi tylko o wprowadzenie pełnej kompatybilności. Przecież wersję na PSP można było ściągnąć już wcześniej...

 

Dobra. o to mi chodziło. O drugą gałkę. Wygląda na to, że nie ma problemu z jej przypisaniem w wersji PSP.

 

http://www.destructoid.com/see-how-psp-mgs-peace-walker-is-better-on-the-ps-vita-218700.phtml

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq
 
W każdej grze z PSP na Vicie możesz pod prawą gałę dać: :square: :triangle: :x: :circle: lub :dpprawo: :dplewo: :dpdol:      :dpgora:

Dzięki temu każdy tytuł TPP/FPP z rozglądaniem się zyskuje +1000000 do grywalności na Vicie.

Od siebie polecam oba pspkowe Syphon Filtery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy mogę grać w co-opa z kolegą w Peace Walkerze, jeśli ja gram na Vicie, a on na PSP? Mam zamiar się z nim złożyć i zakupić grę na PSS - obaj byśmy grali na tej samej kopii, tylko na innej platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×