Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, już marzec, a ja żadnej platyny w tym roku jeszcze nie wbiłem - a miałem pobić rekord z zeszłego roku :) Najpierw sporo czasu w multi U 3 (styczeń-luty) teraz ogrywam pierwszego Asasyna (luty-marzec) - a w nim trofeów brak, czyli jednak nie mam takiego ciśnienia na trofea ;]

Moje dumy to splatynowane 5 części Gow oraz 3 party Uncharted'a :) Najtrudniejsza platyna wbita w UFC 2009, i przypadkiem wpadła też w Dante's Inferno - bo gra mi się spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, już marzec, a ja żadnej platyny w tym roku jeszcze nie wbiłem - a miałem pobić rekord z zeszłego roku :) Najpierw sporo czasu w multi U 3 (styczeń-luty) teraz ogrywam pierwszego Asasyna (luty-marzec) - a w nim trofeów brak, czyli jednak nie mam takiego ciśnienia na trofea ;]

Moje dumy to splatynowane 5 części Gow oraz 3 party Uncharted'a :) Najtrudniejsza platyna wbita w UFC 2009, i przypadkiem wpadła też w Dante's Inferno - bo gra mi się spodobała.

Nie ma trofków w Assassins Creed?

Może mi ktoś powiedzieć jakie są sposoby na zrobienie trofków w:

TV Superstars- graj w drużynie przez 5h (da się jakoś to obejść?)

Move Fitness- Hard Stiker, On The Top?

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma trofków w Assassins Creed? ...

Tak! Pierwszy AC nie ma trofików ...

Heh, już marzec, a ja żadnej platyny w tym roku jeszcze nie wbiłem ...

Heh, mam to samo, na szczęście jeszcze dwie, trzy sesyjki z BF3 i wpadnie platyna, brakuje mi tylko 3 belek w lvlu multi do 45 stopnia za ktory wpada ostatni z brakujacych mi trofeow, kurcze, nie sadzilem ze ogarne platyne w Battlefieldzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w Lego Harry Potter 1-4 dobrać się do tych schowków co są "podświetlone" na czerwono? Mam już wszystkie czary i żadnym z nich nie da się chyba, że do tego potrzebna jest odpowiednia osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie nadszedł ten dzień, stuknęła 50 platyna, a i 3000 trophy i 20 lvl powoli nadchodzą :D A 50 szczęśliwcem jest ACB :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek jeszcze nie, nie wiem dokladnie na ktorym skonczyl bo bylo nas wiecej niz 6 i ja po zrobieniu 50lvl zamienilem sie z Szeszczem. 45 chyba mial to ma pewnie kolo 46, max 47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w Lego Harry Potter 1-4 dobrać się do tych schowków co są "podświetlone" na czerwono? Mam już wszystkie czary i żadnym z nich nie da się chyba, że do tego potrzebna jest odpowiednia osoba.

Musisz mieć "złą" postać, np. Voldemorta.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć "złą" postać, np. Voldemorta.

Dzięki wielkie za pomoc. Odrazu % w grze przybywają szybciej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są może jakieś kody do gry Medal of Honor: Frontline? I czy jak je użyje, to będę nadal zdobywał trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy grałeś w Frontline, ale niektóre misje są tak wnerwiające, że szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użycie kodów = blokada trofeów.

Tak jest w przypadku 99.9% gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że ten temat nie służy do pytania o poszczególne trofea z gier...

Macie tematy zrobione dla każdej gry, a jak tematu nie ma to proszę o PW i zaraz będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w koncu jest z tymi trofeami. wystarczy wgrac save'y zeby zdobyc platyne ? :( .... az sie odechciewa .. no ale trudno ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w koncu jest z tymi trofeami. wystarczy wgrac save'y zeby zdobyc platyne ? :( .... az sie odechciewa .. no ale trudno ;).

To działa może w przypadku 1 bądź 2 gier. Więc nie wystarczy wgrać save'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w dziale ranking torfeow jest napisane ze system trofeow stracil dziewictwo o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ranking to już wiekowy jest :) Robiony jeszcze za czasów początkowego wprowadzenia systemu pucharków na PS3.

Został zamknięty bo ludzie zaczynali dorzucać do swoich list takie gry jak np. FUEL, gdzie właśnie wystarczył save.

No, a teraz dochodzi do tego jeszcze piracki soft, gdzie można sobie wrzucać pucharki z każdej gry bez żadnych problemów.

Bardzo łatwo to wykryć zresztą, bo wystarczy spojrzeć na daty pucharków. Zrobienie wszystkich w przeciągu kilku minut jest raczej niemożliwe normalną metodą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie które pewnie padło już nie raz, jednak 48 stron do przewertowania to dla mnie za dużo - Da się jakoś usunąć jakąś grę z "biblioteki trofeów" ? Pobrałem jedną popierdółkę bo miałem za darmo i chciałem zobaczyć jak to wygląda, przez co pojawiło się w sekcji z trofeami i zniszczyło mi ładny układ gier.

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, a szkoda, bo też chętnie bym wywalił parę tytułów, nawet kosztem utracenia pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, a szkoda, bo też chętnie bym wywalił parę tytułów, nawet kosztem utracenia pucharków.

Trzeba było nie grać w Hannah Montana The Game ;)

A tak poważnie, to mnie też to boli, bo mam mnóstwo gierek, które tylko sobie sprawdzałem, a brzydkie wpisy z liczbą 0 % trofeów tylko szpecą mój układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dema nie instalują trofeów. To by było...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×