Skocz do zawartości
pawlos26

Jak staliscie sie posiadaczami PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

coś koło 2-3 Kwietnia 2007 roku pojechałem do sklepu Avans w Zabrzu i nabyłem ps3 60gb z jednym padem i bez żadnej gry za 2500zł, przy okazji wpadł też tv.. Tak to było mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś koło 2-3 Kwietnia 2007 roku pojechałem do sklepu Avans w Zabrzu i nabyłem ps3 60gb z jednym padem i bez żadnej gry za 2500zł, przy okazji wpadł też tv.. Tak to było mniej więcej

pawlos -> pomyłka Ale i tak przepłacił, bo cena rynkowa była 2399zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ~tydzień po europejskiej premierze i nie przepłaciłem cene podałem w przybliżeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaskę zarobiłem przez wakacje. Konsole zakupiłem w zadowolenie.pl, zaraz po ukazaniu się wersji 40 GB. Była wtedy promocja na "stare sześćdziesiątki" no i kupiłem wersje 60 GB Starter Pack za 1850 zł. Jak się później okazało była to rewalacyjna kwota jak za tą paczkę . Gry i pada sprzedałem i wyszło mnie 1600 zł .

Konsole kupiłem dlatego, bo rodzice zakupili TV HD. Tak to byłbym teraz posiadaczem PC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Ciezka praca w Angli przez wakacje...ale warto bylo...kupilem 60 za 1900 zl w starter paku w mediamiler...do tego dorzucilem tv HD,kino domowe...marzenia sie spelnia ciezko praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sobie PS2, ale wiedziałem, że wychodzi PS3 i postanowiłem poczekać.

Gdy wyszło PS3 okazało się, że nie mam kasy.Zaczełem zbierać.W końcu w październiku 2007 roku udało mi się uzbierać kase na konsolke i grę.Niestety dowiedziałem się, że konsolki 40GB są bardziej awaryjne.Przesłałem więc kase dziadkom w Ameryce, którzy zakupili konsolke 80GB i 2 gry.(zostało mi jeszcze na kolejne 2)Później czekanie aż dziadkowie wrócą do Polski .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cieżką pracą w Norwegii na wakacje 2007 chciałem zainwestować w PS3, ale jakoś zrezygnowałem i kompa kupiłem.

Na święta zobaczyłem u znajomego Heavenly Sword i to spowodowało u mnie decyzje zakupu. Wpisałem Lutego 08 allegro.pl kupiłem wersje 40 gb + 2 gry na moją 18 i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc miałem trochę kasy rodzice dołożyli i kupiłem:P Wiedziałem, że 40 GB ma cienki czytnik(pada szybko) więc wybrałem wersję 80 GB ze stanów + Motorstorm

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja oszczędadzalem przez 7 miesięcy, a jak przyszło wybrac co sobie kupie padło na ps3, który jescze nie przyszedl mi z allegro ale niedlugo powinien byc 2-3 dni:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ta historia na pewno nie będzie z tych ciekawych. Zwyczajnie w tym roku jak wielu młodych ludzi wyruszyłem na studia zaoczne. Dorabiałem sobie w pewnej znajomej firmie, aby spokojnie opłacić czesne

 i jakoś normalnie funkcjonować. 

W międzyczasie złożyłem podanie o kredyt studencki. Kredyt został przyznany, pieniądze wpłynęły na moje konto, a że do tej pory utrzymywałem się sam, to bez chwili wahania zakupiłem wysyłkowo konsole w Menago:)  Co jak co, ale na pewno nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszlo sie do sklepu i zakupilo ;D teraz kolejny zakup to dobry tv 40'' badz 42'' ile mozna grac u starszych w salonie na HD i to tylko w weekendy jak w domu jestem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28.05.2007r. Moja cudowna dziewczyna zabrała mnie do centrum na spacer,Przechodżąc koło sklepu GAME wszedłem po gierke do PS2, ale nie zdażyłem kupic hhhiihi, bo Ona już trzymała w ręce nowiutkie PS3 60GB...... rezte już mozecie się domyślaś ...... oczywiście nie oponowałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z PS3 wyglądała tak

gdy miałem już uzbierane 1849 zł. 23.kwietnia.2008r o 15.25 wsiadam do aututobusu aby udać się do AVANS.PS3 była dzień wcześniej zamówiona bo mieli same konsole a ja chciałem starter packa.No więc wpadam do avansu i mówie facetowi że była zamawiana PS3 i ja chcę odebrać.No to idzie facet na zaplecze i przynosi mi starter packa z grami BFS pro street i uncharted darkes fortune.Gdzy już zabuliłem udaję się na stacje PKP abu udać się do domku i zapylać na PS3.Niestety jak to kolej 20 min opóźnienia.wrrrr po 20 min wkońcu wjeżdża.wsiadam i jade.Jestem już w house.No to czas na unboxing xD.paku paku i rozpakowana gdy udpakowałem dodatkowy sixaxis to aż się czerwony zrobiłem.przycziski LiR 2 uszkodzone.No to chap za telefon i dzwonie.Gościu kazał przyjechać wymienić.No to znów jazda.wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Po wymiane i powrocie do domu wszystko sprawdzam i jazda.wszystko działa.sprawdzam gierki czy działają no i działaja:) potem internet i jazda na PSS.Tak stałem się posiadaczem PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać ;p wracam ze szkoły a tam ojciec trzyma moją czarnule 40 Gb no i oczywiście podłączanie... pobawiłem się troche w Menu bo gierki nie miałem i przez następny tydzień stała zakurzona. Aż w końcu dostałem Heavenly Sword i Jazdaaaaa...

I ot cała historia ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś byłem posiadaczem psx jak przestały wychodzić już na niego gry zafundowałem sobie ps2 ,kiedy wyszedł xbox 360 i ps3 wybrałem xbox 360 ze względu na cenę i dostępność gier i tu popełniłem błąd rozsypał się na dobre ,kupiłem następny egzemplarz i powtórka ,wniosek jest tylko jeden odwróciłem się od Sony i spotkała mnie kara ale wróciłem na jasną stronę mocy i zakupiłem ps3 i śmiga już kupę czasu bez najmniejszej awarii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja miałem jak poprzednik tylko z tym ze moj x 360 smiga 17 miesiecy bez awarii, zawiech itp a PS3 odkupiłem od znajomego za grosze inaczej bym nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem wtedy w jedym z marketów pewnej dużej firmy (dzisiaj już sam działam, całe szczęście) około godz 17 zastanawialiśmy się z kumplem w pracy co by czego nie wypić wieczorem ale... gość był samochodem więc postanowiliśmy że popijemy na chacie a samochód zostanie no ale picie... hmm przydała by sięjakaś rozrywka, no to wpadliśmy na pomysł, że wypożyczymy sobie ps3 ze sklepu i oddamy następnego dnia (przywileje handlowców) no to wziąłem, jeszcze 2 gry F1 i figt nigt... no i dodatkowego pada w sumie wszystko za 1649zł... Popiliśmy, pograliśmy... i jak zobaczyłem co ona potrafi (nie tylko w grach ale i jak fajnie upscaluje filmy DVD -... została... tak stałem się posiadaczem ps3. Cały czas śmigam na Panasonicu 37PV70P i jest wypas... polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem ulepszyć komputer. Już nawet miałem wybrany ale brat mnie namówił że PS3 bardziej się opłaca, ponieważ nie trzeba po pół roku już coś dokupywać bo lepsza gra będzie ciąć.

i w piękny sobotni poranek pojechałem do Poznania do MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...ja zawsze bylem zapalonym pc-towcem , moj kumpel z ktorym znamy sie i gramy od lat kupil pewnego dnia XBOXa 360, zaczelismy testowac to to na wszelkie mozliwe sposoby, no i wszystko bylo by fajnie gdybym nie odpalil COD 3 na tym ustrojstwie :D, zaczalem probowac grac na padzie w tego fpsa ale moj zachwyt szybko minal (jakies 5 minut mi to zajelo) i tak skonczyla sie moja historia z xboxem , pewnego dnia przeczytalem newsa o UTIII na ps3 i o tym ze bedzie wspierac klawiature i myszke na tej konsolce . Za dwa dni w domu mialem PS3 i tak sie wszystko zaczelo. Dodam ze w UTIII nie gram wcale, za to gram w cod4 nalogowo online na padzie ofc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dylemat - kupić PS3 czy maxymalnie zupgrade'ować pct'a. Padło na PS3 Chciałem pierwej kupić konsolkę w SATURNIE, jednak tam sprzedawali tylko pack'i z dwoma padami, fifą 08 i jakimiś wyścigami, a jako że tego typu giery mnie nie w ogóle kręcą, poszedłem do pobliskiego empiku, wziąłem ostatnią z półki czarnulę z Rachetem i Drake'em no i pykam sobie już tak od 30 marca i jest ok(gdyby tylko nie te zalagowane gry, eeeh)

Dodam, że równolegle z konsolą, kupiłem nowiuśki telewizor HD-Ready, ale to już zupełnie inna historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ja naczytalem sie roznych opinii o awaryjnosci 60 zatem przeczekalem ten temat potem pojawila sie 40 i rowniez problemy z nia zwiazane w necie opisane byly szeroko no to postanowilem ze rok 2008 maj bedzie czasem odpowiednim... no i jakos w po holidayu w polsce wrocilem do Brighton 30 marca i zobaczylem oferte Argosa ps3 za 270 funtow.. (nigdzie taniej nie znalazlem) poszedlem kupilem do tego kabel hdmi motorstorm router i poszlo razem ok 305 funtow na wszystko.. czyli uwazam ze bardzo dobry zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia to iście dramat z środowych bloków filmowych tvp1

Na ps3 czaiłem sie od listopada 2007.Pracuje ,godziwnie zarabiam do tego handluje na allegro wiec nic nie stało na przeszkodzie.W styczniu po przeprowadzeniu skrocenego "bilansu" okazlo sie ze mam 1400 zl na "inne wydatki" No to kupuje ps3! Z allegro ofkors.niestety mialem niesamowitego pecha gdyz zostałem oszukany przez oszustów internetowych ktorzy podszywali sie pod sprzedajacych...coz stracilem 1400 zl -sprawa trafila na policje-rany sie zagoiły kasy przybyło i dnia 9 maja a.d ps3 trafiła pod moja strzeche -ale tym razem z Saturna w zestawie z GTA IV jestem zachwycony i wzruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja trafila do mnie z Irlandii, za sprawa mojej kochanej siostry. zestaw 2x sixaxis i motorstorm oraz F1. zaraz podlaczylem do neta i zaczelo sie. Na drugi dzien wyruszylem do Media Markt po Heavenly Sword to bylo cos! niestety tydzien po wyjezdzie chcialem zobaczyc jak dzialaja filmy DVD. Wsadzilem film, konsolka zgrzytnela i to bylo na tyle... nie odczytala juz pozniej zadnej plyty. Zadzwonilem do Sony Polska i mila pani powiedziala ze na gwarancji jest napisane w jakich krajach ta gwarancja jest wazna, okazalo sie ze w Irlandii, Kanadzie i Nowej Zelandii no koszmar, nie chcialem wysylac jej paczka do Irlandii wiec bylem zmuszony czekac miesiac na wyjazd do siostry. (w tym czasie nabylem X360) Na miejscu poszedlem do GameStop'u w ktorym owa konsola byla zakupiona i powiedzialem co i jak. Pan wyjal moja PS3 z pudelka, poszedl na zaplecze skad przyniosl nowa zapakowana w folie czarnulke, wsadzil do mojego pudla, podziekowal i teraz juz sie ciesze nowa filmy dzialaja W dniu premiery dostalem GTA4 i stalem sie obywatelem Liberty City...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu wyjechalem do anglii i po 6miesiacach sobie sprawilem (ah to byl dzien cieszylem sie jak dziecko )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×