Skocz do zawartości
pawlos26

Jak staliscie sie posiadaczami PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie to tradycja z sony od początku aż po kres nie ważne czyj

podobnie jak u kolegi wyżej :]

z Sony od kołyski aż po grób :]

a dostałem jako spóźniony prezent aż o 4 miech na urodziny ( ale warto było czekać ) :]

Bo dostałem "natychmiast" po premierze 60-tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dostalem na komunie ; -DDD a tak powaznie to swoja czarnule kupilem za kieszonkowe od rodzicow Do tego zakupu sklonila mnie paczka z PES 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolkę dziś zakupiłem w EMPiKu w Opolu za 1199zł (40gb). Od kiedy miałem 6-7 lat zacząłem swą przygodę z konsolami Sony więc jakże mógłbym nie zainwestować w najnowsze cudo ^^. Nie posiadam jeszcze żadnej gierki (choć mym pierwszym wydatkiem będzie zapewne mgs4, który był największym powodem zakupu ps3), ale na sam widok menu ślinka leci Oj już czuje te nieprzespane noce !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo kasiastego chrzesnego ; )

I spotkałem sie z nim na urodzinach jego syna i mówi do mnie wczoraj jutro przywioze Ci : Wii , xbox'a 360 i PS3.

Kupił Sobi3e z racji tego iż niemiał co robić przez weekend bo był chory i jutro przywiezie mi jeszcze 12 gier do PS3 i 10 do Wii. A xbox przerobiony ;P

I tak dziś stałem się Posiadaczem tych konsol ale najbardziej raduje mnie PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na Ciekawą oferte i udało mi sie dorwać nowy Limited Edition z 160 GB dyskiem i kuponem na 4 gry do pociągnięcie z PSN za darmo.

Wcześniej grałem na konsoli kumpla teraz mam swoją czarnulke gier wiele nie mam bo ok 5 ale myśle że to kwestia czasu

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jakieś... 2 tygodnie temu na allegro. Narazie nie mam zadnych gier, ale już na gwiazdkę dojdą z 2-3 gry :P (Pierwsza bedzie naruciak jako ze jestem wielkim fanem naruto :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją już 3tyg. i jestem happy^^

Kupiłem w Hiszpani(małe problemy z zarejestrowaniem konsoli, ale i tak mam na PL konto). Cena nawet oki. Na razie tylko raz narozrabiała:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kupno konsoli to strasznie skomplikowana rzecz. Kupno owszem lecz czas na zabawę ? No właśnie kiedy grac .... tylko noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem od Pana Mikołaja ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kobieta mi kupiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie od pana mikołaja w którego wieże xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od Kochanej Żonki pod choinkę :-)

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bratem pojechałem do Saturna pooglądać telewizory, przed wyjściem zatrzymaliśmy się żeby pograć na xboxach spojrzałem na pudełka z PS3 i powiedziałem "bierzemy?" a mój brat "OK". No i tak to wyszło i jest cacy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lipcu tego roku w sklepie NIE DLA IDIOTOW , kilka dni po urodzinach kupiłem (miał to by prezent od mojej dziewczyny) niestety zabrakło jej 400 zł więc musiałem dopłacic ,konsola wraz z Uncharted leżała w pudełku aż 4dni (czekałem na tv :SAMSUNG FULL HD 52 cale ) pod CRT/ka podłączac nie chciałem choc korciło jak diabli .......

.... mam gdzieś nawet foty z tego dnia ,jak znajdę to podeślę .

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MANIAKOW PLAYSTATION !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a u mnie to było tak.

Za górami za lasami był se Media-Markt z kredytami.

I oczywiście problemy, jako że to brat brał kredyt, czekamy na weryfikacje, czekamy, czekamy, minęła 1h i odmowa bez podania przyczyny.

Dobra to pojechaliśmy do Auchan i kupiliśmy LCD 37" Full HD LG37L5000.

Dzień drugi, pojechaliśmy z ojcem, kredyt przyznany od strzału i piękna czarnulka 80GB z 2 padami D3, Resistance 2 i Soul Calibur 4 jest u nas w pokoju.

Tak oto bajka sie rozpoczęła ale tym razem bajka jest prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem pieniądze po czym pojechałem do Media Markt kupić "czarnucha" 80GB z LittleBigPlanet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z poszukiwaniem PS3 zaczęła się 7.06.2008.

Najpierw pojechałem do sklepu SATU.......no i wchodzę zadowolony myślę sobie pewnie są po dostawie gdyż 2 dni wcześniej widziałem stertę PS3 stwierdziłem iż nie ma się czy martwić jest sporo.

Wchodzę patrze i oczom nie wierze nigdzie nie ma PS3 pytam sprzedawcy co się stało, pan z wąsem odp: no sprzedało się, Już zdesperowany pytam kiedy będzie dostawa nie wiemy odp:

więc w auto i do sklepu MM wchodzę patrze jest ostatnia.

I jeszcze do tego jakiś facet trzyma ją w rękach więc przebieram z nogi na nogę i czekam czy odłoży czy nie,

odłożył (Ufff ) odetchnąłem z ulgą złapałem i do kasy i tak stałem się posiadaczem PS3. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frater25 hehe fajną przygodę miałeś :D Wyobrażam to sobie jak to wyglądało z tym czekaniem aż koles odlozy konsolke na półkę :D

Ja przed zakupem musiałem tylko ugadać trochę starszych, żebym dostał pozwolenie bo jeszcze wtedy nie pełnoletni byłem :D Tak prosiłem ich gdzies ok tygodnia :D Jak już uprosiłem to zaraz do kompa i na allegro zamówilem :P

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec chciał siostrze kupić Singstara + PS2, ale ja jako ,,spec rodzinny" doradziłem PS3 lub XBOX'a (dla siebie, a nie dla siostry xD).

PS3 był drogi, a X można było złapać tanio dlatego chciałem X'a (na początku) + Lips że niby do siostry. Pewnego dnia ojciec wrócił z zakupów i mówi: XBOX To jakiś tani chłam, lepiej kupmy PS3, bo to SONY wkońcu, a cena sama mówi za siebie co jest lepsze. PS3 do tego ma BluRaya.

Zgodziłem. 21.12.08 2dni po mych urodzinach pojechaliśmy do Katowickiego Saturna, zakupiliśmy PS3+drugi DS3+GTA IV+VIRTUA FIGHTER5+Sing IT+drugi kabel HDMI. Tak stałem się posiadaczem PS3. Teraz już tylko po Świętach Wielkanocnych zakupie TV i będzie lajtowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade z tata do gamestation po bundle 80GB + "300" na BD + Mirrors Edge + Resistance 2(dlatego właśnie z tata pojechałem bo R2 od 18 lat :P) wchodzę do sklepu mowie kolesiowi z obsługi ze chce tego bundla kupić on mówi spoko nie ma sprawy, ide do kasy a kasjerka mówi ze nie maja tych bundli. Ja z przymrużonym okiem myślę... ale nagle kasjerka zniknęła pogadać z menagerem, wróciła i zaproponowała mi bundle 80GB z CoD:WaW plus 2 gry free za ta sama cene, to sie zgodzilem poszedlem po LBP i GTA4. Przy kasie daje szybko tacie moja karte podaje mu pin i szczesliwy wracam do domku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zdecydować sie na ps3 nigdy nie miałem konsoli i nie czułem potrzeby posiadania( nie wliczam PSP i Wii ale one są mojego syna) takowej zawsze PC wystarczał a jako ze maniacze w szoterki online konsola nie wchodziła w gre bo co to za gra kiedy takim kontrolerem lepiej sie dzwigiem by sterowało niz celownikiem w grze (ciągle tak uważam) Ale jako ze stoi w domu taki piekny 40" full HD telewizorek ciągle blu ray za mną chodził.Zaczołem czytac o tych playerkach BR i wyszło ze PS3 jest jednym z najlepszych rozwiazań.No i w okresie miedzy swietami a nowym rokiem zabralem żonke i mojego synka na wyprawe do Newry (mieszkamy w irlandii ,Newry jest w Północnej Irlandii) celem o którym oni nie wiedzieli był czarny chlebak.Jako ze funt tani jest w stosunku do euro zaczołem niby przypadkiem z zonka gadać ze jaka to okazja i ze juz taniej nie kupie i blu ray taki fajny i ze pójdziemy potem kupić coś dla niej no i sie zgodziła :) i w game shopie w Newry kupiłem moja PS3 80GB pack z little big planet i jeszcze z jedna gra richocet czy jakos tak + kabelek hdmi + 2 filmy w niebieskich pudełkach :P wszystko razem wyszło mnie w euro 350e.Ciekawa sprawa ludzie tak sikaja za Wii a mój syn nie spojrzał nawet na Wii od czasu kiedy mamy ps3 łupie w LBP jakieś levele robi itp.Ja sam duzo nie gram sciagnolem pare demek ale strzelaninki nie pociagaja mnie na konsoli z powodu pada (to jak jedzenie zupy chinskimi pałeczkami)ale lubie ogladac na niej filmy, divix moim zdaniem wyglada lepiej niz z laptopa kupie killzone 2 jak wyjdzie moze sie przekonam (wątpie) kupie GT5, mam kierownice g25 do blaszaka wiec moze bedzie cool,ale z tej konsolki jestem zadowolony na 150% jeden z najlepszych zakupów jaki zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×