Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Twój lv jest wyświetlany zaraz przy nicku i pasku zdrowia. To ile potrzeba expa do następnego levelu widać na samym dole ekranu, fioletowy pasek. Jak się zapełni to jest następny lv. Masz robić zadania które bierzesz od npc w klubie czy na posterunku. Praktycznie zawsze prowadzi cię strzałka na radarze więc zawsze wiadomo gdzie iść a co robić to pisze w dzienniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ''Stowarzyszenie zła''. Zapraszamy do wspólnej gry :D

Sam szukam polskiej ligi po stronie hero. nick: Captain Bomb, gadżetowy troll.

Jest liga po stronie dobra : Obroncy swiatla , zapraszamy. Powoli ale się rozwijamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam osoby ktora dosc czesto gra do ligi ktorej jestem wspoltworca. Wymagania to headset albo inne urzadzenie do kumunikacji glosowej jezyk angielski komunikatywny. Jest to liga ktora bez problemu robi wszystkie raidy a co najwazniejsze pomagamy. Po wiecej inforamcji zapraszam w grze moj nick wegiel

@Misiaq30 wytlumacze ci wszytsko w grze odezwij sie do mnie nick wegiel najlepiej jakbys mial mikrofon bedzie znacznie latwiej i przyjemniej. Jak sie w nia zaglebisz to zobaczysz ze jest bardzo fajna a konto legendarne warto kupic ale dopiero na 30 lvl

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nvm

Edytowane przez ToMi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest liga po stronie dobra : Obroncy swiatla , zapraszamy. Powoli ale się rozwijamy :)

Witam, jak mam Was poszukać? od niedawna gram i napewno się wiele od Was naucze... mam dopiero 10lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak mam Was poszukać? od niedawna gram i napewno się wiele od Was naucze... mam dopiero 10lvl

Mój login w grze : superszaluna , odezwij się do mnie . W jakich godzinach grasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mozna dolaczyc ? nick mojej postaci to tomaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mozna dolaczyc ? nick mojej postaci to tomaf

Napiszę do ludzi , którzy mają uprawnienia i podam Twój nick... musisz być zalogowany w grze, żeby mogli Cię zaprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem zapytac, gracie na pvp czy pve serwerze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat ma male zanczenie bo w kazdym momencie mozesz sie przeniesc za pomoca teleportu w watchtower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zapomnialem zapytac, gracie na pvp czy pve serwerze ?

Zapraszaliśmy Cię dzisiaj do ligi, ale odrzuciłes zaproszenie...napisz do V1 ...taki login w grze

Pisałam do Ciebie w grze....nie odpisałeś

Edytowane przez szaluna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to bylo wczoraj to malo co pamietam (troche wypilem) ale dzis juz przyjelem zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim !?

Dzisiaj udało mi się nareszczie ściągnąć tą grę :P Utworzyłem kolesia strzalającego z łuku z mocą ognia i ucznia supermana :P Jakieś wskazówki dla nubka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim !?

Dzisiaj udało mi się nareszczie ściągnąć tą grę :P Utworzyłem kolesia strzalającego z łuku z mocą ognia i ucznia supermana :P Jakieś wskazówki dla nubka ?

Witaj. Zapraszamy do polskiej ligi Obroncy swiatla , pomożemy. Podaj mi imię swojej postaci, moje to superszaluna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Zapraszamy do polskiej ligi Obroncy swiatla , pomożemy. Podaj mi imię swojej postaci, moje to superszaluna.

Palik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Grałem chwile w Dc ale tak samemu to nudno :P

Chętnie dołączył bym do jakiejś ligi..

Nick DitilPl jak sie nie myle....

Mam 12 lvl

Gram jako Hero

Edytowane przez Ditil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Grałem chwile w Dc ale tak samemu to nudno :P

Chętnie dołączył bym do jakiejś ligi..

Nick DitilPl jak sie nie myle....

Mam 12 lvl

Gram jako Hero

Witam. Jutro podam Twój login, jak pojawisz się w grze, dostaniesz zaproszenie....upewnij się co do nicku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro podam Twój login, jak pojawisz się w grze, dostaniesz zaproszenie....upewnij się co do nicku

Napewno DitilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wyczytałem że trzeba mieć minimum konto premium żeby móc handlować przedmiotami, kosztuje ono 5 dolarów jest jeszcze konto legendary za 15$, czy wy gracie na darmowych kontach? bo na darmowych chyba mija się z celem granie.,.....

Edytowane przez Mix77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna by powiedziec ze to konto darmowe to jak demo, pograsz zobaczysz i jak sie spodoba to kupujsz abonament choc jak sie uprzesz to i na darmowym bedziesz grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie:

Chodzi o to jaki gear mam miec na fos??

mam 4 czesci t2,5 reszta to t2 bron SPARC 101 dmg

Wydaje mi sie że sprzęt jest ok, ale ludzie ktrorzy już maja jakies czesci T3 są po prostu ignorantami i nie chcą grac z nowymi. Ktos mi powie jak to działa??

A tak przy okazji to zapraszam do Stowarzyszenia Zła polskiej ligi po stronie złych xD

jokerbanner800600.jpg

Serwer PVE czy PVP jest nieważny można go zmienic w każdym momencie gry, aktualnie gramy na PVP.

aders forum http://stowarzyszeniezla.phorum.pl

A konto premium dostaniesz jak zakupisz dwa dodatki na PSN ;)

Hej Wszystkim !?

Dzisiaj udało mi się nareszczie ściągnąć tą grę tongue.gif Utworzyłem kolesia strzalającego z łuku z mocą ognia i ucznia supermana tongue.gif Jakieś wskazówki dla nubka ?

Moje wskazówki

Co do mocy ognia to możesz z postaci zrobic DPS'a (zadawanie dużych obrażeń), oraz TANKA ( duży defense i zbieranie mobów na siebie)

No początku rozwiń sobie drzewko ognia tam gdzie jest skill Meteor , jest to pierwszy skill który zadaje najwieksze obrażenia, do tego w ICONIC POWERS wykup WEAPONIZING RATING co zwiększy moc rzucania meteorytem ;)

Co do broni to łuk jest lepszą bronią dla DPS'a , a dla TANKA jest lepsza broń bijąca z bliska (po 30 lvlu odblokują sie wszystkie bronie więc można ją zmieni na inną).

Polecam ogólnie robienie TANKA po 30 lvlu, lepiej jest gra daną rolą bo dpsów jest mnóstwo

Edytowane przez godhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Obrońców Światła. Czy duże jest wasze grono i czy często razem zbieracie się na jakieś raidy, alerty? Chętnie bym pograł z polakami, ale trochę żal mi pozostawić mojej obecnej ligi, bo dużo w niej się dzieje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się chętnie do Was dołączył. 26 lvl ice tank. Gra samemu robi się trochę nudna :P

Nick w grze: Sargal

Nick PSN: Sargall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Obroncy światla liczy w tej chwili ponad 40 osób, ale ciągle nas przybywa. Przede wszystkim są świetni ludzie, oczywiście,że gramy razem , no i pomagamy sobie wzajemnie. Zapraszamy, podaj imię postaci jeśli się zdecydujesz :) . Sargal, podam Twój nick osobie, która zapisuje do ligi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Obroncy światla liczy w tej chwili ponad 40 osób, ale ciągle nas przybywa. Przede wszystkim są świetni ludzie, oczywiście,że gramy razem , no i pomagamy sobie wzajemnie. Zapraszamy, podaj imię postaci jeśli się zdecydujesz :) . Sargal, podam Twój nick osobie, która zapisuje do ligi .

Świetnie, świetnie więcej osób do bicia dla nas villains ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×