Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie: po zainstalowaniu, gra jeszcze coś przez dłuższy czas ściąga, nie? Gram na małym (21 cali) tv i nie dokładnie widzę napisy na samym dole. Jest tam taki pasek który zapełnia się na zielono. Tyle tylko że trochę to trwa i nie jestem pewien czy mam na co czekać. W trakcie na ekranie pojawia się propozycja zakupu jakiegoś DLC albo czegoś w tym rodzaju.

Tak, musisz czekac az sie sciagnie do konca. Chyba ok 15giga, ale nie pamietam dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam jarzyć o co chodzi z tym przydzielaniem przedmiotów przy " groop loot "...znalazłam info ,ale niestety po angielsku :

"If you Greed on an item and someone else Needs they'll definitely get the item over you. If two or more people roll need (same applies to Greed if nobody Needs) you roll for it. Highest roller wins."

Coś mi się nie zgadza, bo ja wybrałam need, druga osoba greed i ja dostałam ...muszę jeszcze poobserwować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"If you Greed on an item and someone else Needs they'll definitely get the item over you.[...]"

Coś mi się nie zgadza, bo ja wybrałam need, druga osoba greed i ja dostałam ...muszę jeszcze poobserwować

Tu masz napisane, że jak 1 osoba (w tym przykładzie jest, że Ty dajesz) da greed, a druga need to ta 2 osoba dostanie przedmiot. Dostaje ten kto potrzebuje ;] Przynajmniej w teorii bo z WoWa coś mi się kojarzy, że nie zawsze się tak działo ale może się mylę, a w DC U dopiero zacząłem grać i też nie grałem za dużo więc póki co w ogóle nie orientuje się w tej grze :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie pytanie - jak się zaprasza graczy do questów np.? Za cholerę nie mogę znaleźć takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie pomogę niestety....

Informuję ,że powstała polska liga Hero na PS3 : Obroncy Swiatla . Piszcie do mnie , zaproszę każdego. Nick w grze : superszaluna :)

Edytowane przez szaluna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak need jest wazniejsze od greed a jesli obie osobu wezma need to dostaje ten ktory wykula wiecej proste jesli nie potrzebujesz itemu wciskasz greed albo pass

P.S. ja do swojej zbroi odrazu wrzucalem beta mody nawet nie bawielm sie w alfa. najlepsze plany 3 lvl leca na raidach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu GROUP LOOT:

Need = Potrzeba GEED = chciwość PASS = to pass (to jest chyba proste)

A teraz jak to działa:

Jeżeli dwie osoby dają NEED (czyli każda z nich chce dostać / potrzebują ten item) to odbywa się automatyczne losowanie w skali od 1->100. Coś jak rzutem kośćmi tylko że komputer / konsola robi to za nas. Na Chacie pojawia się wynik tego losowanie dla każdej z osób. Ta osoba która ma większy wynik dostaje loota. I tak się sprawa ma do każdego itemu indywidualnie.

Jeżeli natomiast jedna z osób daje NEED a druga GREED to item dostaje ta co daje NEED - bo potrzeba jest ważniejsza niż chciwość.

PASS natomiast jest rezygnacja z lootu i nie bierze udziału w żadnym losowaniu.

Marki z pokonania bossa dostaje każdy bez względu na to na jakie itemy i jak głosowal.

Co do zapraszania graczy do questów / grupy:

PS3 - dajesz krzyżak do góry - tam wybierasz NEARBY (W pobliżu) lub FRIENDS (Przyjaciele - jeśli się już jakiś ma) lub LEAGUE (liga - jeśli się do jakiejś należy)

Następnie pojawi się odpowiednia lista ludzi (w otoczeniu / znajomych / ligi) na której wybiera się żądaną osobę i w nowym okienku listy wybiera się INVITE TO GROUP.

Można to zrobić jeszcze z poziomu chata - czyli napisach " /invite <nazwa gracza> "(nazwa gracza nie pisana w klamrach) np." /invite superbolo " (nie jestem 100% pewny czy tak brzmi ta komenda bo nigdy jej nie używam ale można to sprawdzić w bazie danych DCUO - link był gdzieś wcześniej na forum)

Mam nadzieje że to wam pomoże biggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z CR mam z głowy....to był jednak błąd, bo wczoraj wrócił do właściwego poziomu, potem znów spadł o 1 bez przyczyny.Teraz jest już znowu ok...odetchnęłam :). Piszę o tym dla ludzi , u których pojawiłby się taki problem...nie należy się tym martwić

Edytowane przez szaluna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje klanu, ludzi do grania bo samemu to tak nie fajnie :(

Mam 30 Lv

Mentro Lex lutor

Villan

elektryczność

Zbieram Teraz na zbroje do której łatwiej zbierać mark of tryiunf bodajże pod Pve

ORaz

Puszukuje Kogoś kto mi wytłumaczy pare rzeczy bo ja angielskiego nie umiem :(

NICK w grze : BlindDED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wegiel, dzisiaj w Hive base przy tym bonusie, jeden z wrogów był zaklinowany w kącie, zabiłam go i wtedy skrzynka się uaktywniła :) A co mojego CR , to zdobyłam Plan 1 i kilka elementów doładowałam...no i CR wzrósł mi o 1, chyba dlatego,że podniosłam lvl przedmiotów do 6 . Mam teraz 41 , więc wystarczy jak kupię 2 rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super nie zapomnij szaluna ze najwazniejsza rzecza w tej grze nie jest sprzet a skill pointy musisz robic featy zeby zdobywac wiecej skill pointow i jesli grasz jako healer wszystkie ladowac pierw w restoration

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wegiel, dzięki za porady...widziałam ,że jesteś mocny, więc Ci wierzę :) . Kupuję sprzęt, bo muszę sobie podnieść CR ...może uda mi się pochodzić na Raidy..... pozatem kupiłam dodatek, a nie mogę wejść do tego nowego miasta, to mój główny cel w tej chwili. A skill pointy chyba znów zresetuję , bo ciągle coś mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie. Znów ma problem :)...czy ktoś wie dlaczego insect form nie healuje ? Przynajmniej nie u mnie...grałam z kimś, komu to działało i nie wiem jaka jest przyczyna.

Jeszcze jedno...gdy układam moce w Loadouts , czasem opisy robią się pomarańczowe ,a nawet czerwone...coś robię nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Healuje tylko pewnie bylas w grupie raid czyli wiecej niz 4 osoby i wtedy zanim przyjmiesz zaproszenie do takiej grupy musisz odczekac 5 sekund z okienkiem na ekranie. Moglo byc rowniez tak ze twoja postac sie zbugowala wtedy jedynym rozwiazaniem jest relogin

Jesli chodzi o te moce to nie wiem o co chodzi wiec nie pomoge

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wegiel, to było na duosie...uściślę ,chociaż może to się wydać głupie....gdy atakuję moim owadem, powinna rosnąć moc moja i drużyny ( chodzi o te zielone cyferki z plusem nad graczami ) dobrze myślę ? Sorry za te infantylne pytania :) . Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, musisz uzywac mocy owad daje ci tylko to ze mocniej healujesz i masz wiekszy zasieg leczenia no i uzywasz hand blast

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy grę trzeba pobrać jednorazowa czy launcher przy kolejnym starcie konsoli odpala się w miejscu na którym skończyłem pobierać ostatnio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam ligi :)

Jestem w złych

mam 30 lvl

combat 45

dps ogień

mój nick to Paczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy grę trzeba pobrać jednorazowa czy launcher przy kolejnym starcie konsoli odpala się w miejscu na którym skończyłem pobierać ostatnio ?

Stan pobierania sie zapisuje takze nie musisz sciagac na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tymi trofeami w tej grze? Bo gdzieś kiedyś czytałem że trofea są tylko dla tych co wykupią płatne konto, ale ja jak ją wczoraj zainstalowałem, nie opłacałem zadnych abonamentów, a w mojej Kolekcji Trofeów i tak pojawiła sie pozycja "DCUO Trophies" ze stanem 0%. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Paczka jest jakas liga po stronie przestepcow ale nie pamietam nazwy liderem jest chyba konrado. Ja gram po stronie hero wiec niestety wiecej ci nie pomoge bo sie poprostu nie orietuje :P

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka jest jakas liga po stronie przestepcow ale nie pamietam nazwy liderem jest chyba konrado. Ja gram po stronie hero wiec niestety wiecej ci nie pomoge bo sie poprostu nie orietuje :P

Stowarzyszenie Zła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jest, ''Stowarzyszenie zła''. Zapraszamy do wspólnej gry :D

Sam szukam polskiej ligi po stronie hero. nick: Captain Bomb, gadżetowy troll.

Edytowane przez mett7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega ta gra w ogóle? Najbardziej co mnie w niej denerwuje to to ze nie wyswietla sie nigdzie poziom lvl, skąd mam wiedzieć ile expa mam wbic do nastepnego lvl? Jak grałem w tym, nazwijmy to "zamku" to lvl jako tako rósł, ale jak juz wyszedłem do miasta to za kazdego robota dostaje 2 expa, to dobrze czy źle? bo nie mam pojecia... są tam wogole jakies expowiska dla niskich lvli gdzie mozna sie troche przyskilić? bo na tych w miescie jest tak duzo potworów ze zaraz gine... nie mówiąc już ze zdarzaja sie i tacy przeciwnicy co biora niemal na hita. gram na PvE. Może znacie jakieś poradniki dla początkujących, dajcie linka jak coś, patrzyłem w google, ale nic ciekawego nie było... Chodzi mi głownie o to jak zacząć, chce sie rozeznać czy warto w to grać i czy warto kupować subskrypcje. W ogóle to co daje płatna subskrypcja? Jak wy w ogóle oceniacie tą grę, ale pod względem PvE? Bo widzę że dyskusja toczy się głównie na temat PvP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×