Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja wlasnie zaraz sciagne gierke to bende mogl do was dolaczyc podam nick jak zrobie postac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko co do voice chata, z góry sorry jeśli przeoczyłem jakąś oczywistość przeglądając temat.

Gram na koncie free, dodaje znajomego do przyjaciół jak i do grupy. Ikona "głośniczka" znajduje się zarówno przy moim nicku jak i przy nicku znajomego. przytrzymuje krzyżak w prawo (wg opcji w grze odpowiada poleceniu: push to talk) i mimo tego dalej znajomy mnie nie słyszy, tak jak i ja go nie słyszę.W opcjach mam włączony voice chat. Przytrzymywałem kierunek w prawo zarówno w grze jak i po wcześniejszym wejściu w opcje komunikacji przez select. ale dalej cisza w słuchawkach. W innych grach wszystko działa ok. sprawdzałem tylko z jedna osoba. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Jeśli można dołączyć do Obrońców Światła będąc na początku swoje drogi:) to podaje swój nick w grze.

Nick w grze: Radziej

nick w psn: radziej1988

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

voice chat jest dla konta premium i legendary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem niedawno grać i gierka cholernie wciąga. :P Dwa dni pograłem i 13 lvl Herosem z dwoma pistoletami.

Dodawajcie jak macie jakąś gildie, niedługo może Legende wykupie to będzie Voice Chat.

ID: homerusek

Nick: Maxoron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie da sie ogolem zmienic rozdzielczosc lub cus? bo niemam telewizora w hd i taki dziwny obraz mam prosze o szybka odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie da sie ogolem zmienic rozdzielczosc lub cus? bo niemam telewizora w hd i taki dziwny obraz mam prosze o szybka odp

W grze się nie da ale możesz pokombinować w ustawieniach konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz 8 lvl prawie Ice

Jak bym mogł do gildi to moj nick to Jubysek

Id JubyOSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie jak wejsc w symulacje pvp bo eidzialem ze jakos sie da tylko niewiem jak prosze o odp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty.

Symulacje pvp? Chodzi o te areny itd? Bierzesz Menu-On Duty i tam masz PvP:Arena i PvP:Legends. W Legendach zaznaczasz mapkę, wybierasz legendarnego herosa (Robina dostajesz za darmo) i zapisujesz się do kolejki.

Troszkę głupio to zrobione jest bo na początku nie idzie ogarnąć jak się gra swoim herosem. Ogarnięcie skilli zajęło mi jakieś 5 meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejśc na areny już wiesz ,a fazę PVE na PVP i odwrotnie zmieniasz w Watchtower . W głównym holu jest portal Phase Shifter , dosłownie na środku , łatwo odszukac :). Znajdziesz się wtedy w świecie gdzie możesz w kazdej chwili zostać zaatakowany i Ty rownież możesz atakować bez uprzedzenia .

Zapraszam do ligi Obrońcy światła . Zapiszę Wasze loginy i wyślę Wam zaproszenia, pod warunkiem ,że będziemy w grze w tym samym czasie . Mój login w grze : superszaluna , możecie do mnie napisać maila :)

Edytowane przez szaluna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam telewizor nie hd i mam taki dziwny obraz wogole ledwo co doczytam sie co mam zrobic w quescie ledwo co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem postac na fire jednak moj nick to WindyPL

mam pytanie o ktorej gracie bo ogolem b malo polakow wogole bym powiedzial jak pisze na shoucie XD to zero pl xD

Edytowane przez jubysek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś pogram, gram po złej stronie :). Nick: Frajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam 10 poziom fire tankiem niechce mi sie od nowa robic postaci gram tą juz 1 instancja zrobiona arena 51 chyba :biggrin: jak ktos chce pograc to pisac JubyOSB id na PSN

a na dc mam nick WindyPL

Szaluna w gildi sa ludzie ktorzy aktywnie grają?

mam pytanie jeszcze 1 skad np w hero wziasc zbroje t1 ? Prosze o pilną odp

a i jeszcze jak zresetowac skille bo zle rozdalem xD

macie lagi w watch tower jak jest b duzo osob? tzn klatkuje wam?

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do feads "natural talent" musze wykonac wszystkie wyscigi na poziomie expert nie uzywajac supersonic czy wogule niemoge miec wykupionego tego skilla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do opcji Phase with.Wczesniej uzyłem tego pare razy i zawsze wyskakiwala niebieska strzalka na minimapie jak dotrzec do znajomego. Teraz nie pojawia sie, a zamiast tego dostaje komunikat "already in desired phase" . co to oznacza? wiem ze nie chodzi o pve i pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do opcji Phase with.Wczesniej uzyłem tego pare razy i zawsze wyskakiwala niebieska strzalka na minimapie jak dotrzec do znajomego. Teraz nie pojawia sie, a zamiast tego dostaje komunikat "already in desired phase" . co to oznacza? wiem ze nie chodzi o pve i pvp.

To znaczy, że Twój znajomy już znajduje się w tej samej fazie co Ty...tzn. jest jakby w tej samej rzeczywistości . Można umówić się w konkretnym miejscu i się nie widzieć, po sfazowaniu okaże się ,że stoicie obok siebie :) .A nie widzisz niebieskiej strzałki , bo pewnie kolega jest w innej lokacji...np. w innym mieście.

Odpowiem na resztę pytań .

W naszej lidze jest sporo osób aktywnych, czasem zdarza się ,że o róznych porach ...takie życie...no i mnóstwo osób chętnych do pomocy :).

Co do zbroi PVE T1 , to można je kupić w Watch Tower za Marks of Triumph.

Skille można zresetować w Watch tower w pomieszczeniu Aquacultural Area, tam gdzie rosną drzewa są dwa portale, kosztuje 500 $, potem drożeje ale z czasem cena znów spada.

A lagi w tej grze s dość częste, niestety ...

Żeby zaliczyć te wyścigi, możesz wykupić supersonic , tylko nie używaj :)

Edytowane przez szaluna
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda mam 28 lvl szukam gildi i ludzi do party na jakieś mobki.

NIck: Herovith

Serwer: PvP EU

Strona: Skurwiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem sb przerwe ale juz wrocilem nick WindyPL szaluna dodasz mnie do tej ligi? herovith tez masz moze w watchtower lagi czy tylko ja xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W DC gram juz ok 2 miechy i w większosci ogarniam. Grałam na serwerze US,a teraz postanowiłam się przerzucić na Eu :biggrin: Bardzo przydałaby mi się liga :) szaluna czy mogę liczyć na zaproszenie ?

Nick: Avaja

Strona: Herosi

gram zazwyczaj w godzinach wieczornych 19-21

Edytowane przez Misery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avaja, przepraszam, że wczoraj wieczorem nie weszłam do gry . :). Dzisiaj zajrzałam, ale Ciebie nie było, może jutro się uda ...

Edytowane przez szaluna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaluna masz tez tak ze w watch tower np albo w miescie jak jest w b duzo osob to klatkuje ci gra? czasami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaluna masz tez tak ze w watch tower np albo w miescie jak jest w b duzo osob to klatkuje ci gra? czasami?

Niestety taki, lagi się zdarzają , ale to nie jest bardzo uciążliwe...przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu czasami mnie to denerwuje ze watch towerr jak jest tyle typa to troche laguje myslalem ze cos z moja konsola poprostu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacząłem niedawno grać w DCUO i zaczęła mnie łapać samotność. Jest jakaś Polska liga po stronie zła czy lepiej przejść do Herosów póki mam mały lvl?

Lvl:10

Rola:Kontroler/DPS

Klasa:Mental

Z góry dzięki za odp. :)

PS Czy na forum jest tzw. "Introduction Topic"? Bo nie zdołałem znaleźć.

EDIT:Ok zdecydowałem że po prostu przejdę na "Hiroła" Klasa taka sama będzie.

Edytowane przez HUNTER297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×