Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów i moze Panie :D

Zarejestrowałem sie specjalnie przez to DCUO. A więc, czy kombinujemy coś z tą gildia? :) Ja gram po stronie dobra, mentor to Superman, moc zielonej latarni + latanie = dla mnie bajka ;] Gildia moglaby sie nazywać Liga Sprawiedliwych czy cos w tym stylu :) Mój nick w grze Green Antek xD

No ja na serwerze PvE gram , nick Fuvix , ale nie mam pojecia jak się ludzi dodaje w tej grze ;/

Mam prawie 7lvl , moim mentorem jest batman , i mam misje w kanałach gotham ale potrzebuje pomocy ;D , ktoś chętny?

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś grać mam 4 lev gram dual wielder (2 miecze ) + gadzety + mentor Batman .

Grafika jak i animacje ataków raczej średniutkie ale gra całkiem przyjemna .

Nie ogarniam jeszcze wielu rzeczy dziś miałem wielkie problemy z grą, lagi + raz się zawiesiła+ jakieś bugi atakowałem przeciwników a życie im nie schodziło (jakaś początkowa misja gas reaper czy coś takiego )

Może to przez to że masa ludzi teraz dołącza bo jest za free .

Chetnie polatał bym jakąs ekipą ale nie wiem jak się dodaje friends .

Jak coś to zapraszajcie Schranz1985 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tworzę postać na PvE, zaraz jak ją ukończę i chwilę pogram to zedytuję posta i dopiszę swoje myśli ;)

No i Chmurowaty wylądował na ziemi jako złoczyńca z mentorem jako Joker. Wrażenia? Bardzo fajne mimo że dopiero co ukończyłem tutorial i już teraz wiem, że mnie to wciągnie na o wiele dłużej. Jakby ktoś chciał coś wspólnie porobić etc, to mój PSN znacie :thumbsup:

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ja gram na PvP, ktoś tam z wyjątkiem mnie jeszcze jest?

Edit.:

I jak tam w ogole wasze wrazenia? :) Gra ktoś w gole z mocami Zielonej Latarni jak ja ? :P

Edytowane przez Antek07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuviks, na server pvp trzeba oddzielnie robic chara czy mozna grac tym samym co na pve?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że na PvE jest osobna postać... I póki co widzę, że na ps3 jest jeden europejski server. Mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuviks, na server pvp trzeba oddzielnie robic chara czy mozna grac tym samym co na pve?

Znaczy , z tego co ja widzialem to trzeba oddzielnie robic chara

@Antek

Dodalem cie do znajomych "Green Antek" Dochodzily do ciebie moje wiadomosci skoro jestes na pvp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, właśnie domyślalem sie czy to ty :D Pewnie cos tam doszlo, tylko uwagi nie zwróciłem. A w takim razie jak sie tworzy grupe w DC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

When you go to create a character, you will be prompted to choose PVP or PVE ... but don't let that fool you - those are just "phases" of the same server. PVE is busier, as most folks level there. PVP is more vacant, and generally populated with geared-up level 30 who are farming, dueling in the park, or looking for clueless newbies to gank. You can cross freely and quickly between the phases in the Watchtower and Hall of Doom. In short, it doesn't matter if you choose PVE or PVP, it's the same server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na pve ( wole najpierw ogarnac tą gre niz dostawac baty na start i sie zniechecac ;p) Gram u tych złych, mentor circe, ogień, dwie bronie.

PS. czy rowniez wy nie mozecie sie polaczyc z serwerem w tym momencie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ,ze w kazdej chwili mozna przechodzic miedzy pvp a pve. Mieli robic dzisiaj update wiec moze dlatego nie mozesz sie polaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"All DCUO servers (PC and PS3, US and EU) will be brought down for maintenance tomorrow, November 3, 2011, at 8:00 a.m. US Pacific Time. The anticipated duration is one hour."

Tłumacząc mają aktualizację na wszystkich serwerach, która prawdopodobnie będzie trwać godzinę maksymalnie

Edit:

Yup, ponownie jestem w grze

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pewien problem. Otóż pobrałem z PS Store (PL) DC Universe Online - ważyło 123mb, a włączając grę dodatkowo pobrało mi jeszcze 124mb. Teraz po włączeniu gry nic nie mogę zrobić tylko wyskakuje mi error 1058 (An error occured while communicating with PSN).

PS: Można od teraz grać do woli bez wykupywana abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zasysam. Pewnie jutro pogram. Jest dobrze bo jak potrzebujesz ps3 to gasisz pobieranie a później zaczynasz od tego samego momentu na którym zgasiłeś. Jutro będe na serwerach jak by ktoś chciał pograć to zapraszać na PSN : przemek1201 dajcie jakiś dopisek bo przeważnie nie przyjmuje na pusto od nieznajomych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest super, ale napaliłem się na tą grę jak nigdy dotąd i występują ogroooomne lagi. Atakuje przeciwnika i nic się nie dzieje. Dopiero po jakiś20 sekundach rejestruje uderzenia. Nie da się tak po prostu grać. Próbowałem resetować PS3 i odłączać internet, lecz nie daje to żadnych efektów. No cóż może na PC jest chociaż ciut lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał/ma ktoś może taki problem jak ja 20111103228.jpg ?

ten komunikat mi się pojawia po stworzeniu postaci, obejrzeniu tego drugiego filimiku i nagle mi właśnie to wyskakuje i nie bardzo wiem co z tym zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to chwilowe po maintenace. Ja w tej chwili gram, przed chwilą grałem z chmurowatym i żadnych problemów lagów itp nie mieliśmy.

PS Jeśli ktoś chce pogadać w trakcie rozgrywki mój skype: wilkuluku pisać i grać się w to nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, to pewnie po tej aktualizacji bo w EU chyba odbyła się szybciej niż w USA (Mogę pieprzyć głupoty, tak mi się tylko wydaję). Anyway, polecałbym i tak zaczerpnięcie wersji z serwerami z EU, bo więcej rodaków gra :thumbsup:

A co do grania drużynowego - Podczas grania z Natsu przypomniałem sobie że czy samemu, czy w gildii lub party. I tak można wykonywać te same questy więc jakby co, to można by się zgadać i od czasu do czasu wykonać sobie wspólnie jakąś misję, gdyby ta okazała się za trudna (Ta, na przykład walka z bossem po zniszczonej broni :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie do was podczepie :teehee: villans?

Yesser, Gotham City. Mi wpadł 7 lvl nie dawno :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrzę widzę, czy trzeba pobrać niemal 15 GB po aktualizacji gry? ;oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrzę widzę, czy trzeba pobrać niemal 15 GB po aktualizacji gry? ;oo

Dobrze widzisz, u mnie 8h wymagal ten zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrzę widzę, czy trzeba pobrać niemal 15 GB po aktualizacji gry? ;oo

Dobrze widzisz, ale mimo wszystko warto :D

Edit: Kolega wyprzedził

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×