Skocz do zawartości
Emir

DC Universe Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mószę powiedzieć że gra mnie w jakiś sposób wciągneła :tongue: Wczoraj mniej spędziłem czasu przed BF3.

W Gotham biega sporo kozaków po stronie zła i atakują w 3-4 pojedynczych bohaterów(tez takie cos mieliście?). Tak więc wczoraj bawiłem się w polowanie na tych złych :thumbsup: Mam 9 lvl więc w tym mieście wczoraj nie było tak źle bo po Metropolis spotykałem tylko samych kozaków.

Z chęcią pogram w grupie.

PSN: przemek1201

W grze: BlackFir3

Zapraszać i gramy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna. Mam 13 lvl Hero Imie bohatera Pein, PvE. Dziwna sprawa panowie. Bo mam konto premium a nic nie wykupywałem i nie płaciłem O.o Nie narzekam ale i tak trochę mnie to dziwi xd

Edytowane przez Toorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i czy można kupić jakieś ciuszki, bronie itp.? Bo gdzie bym nie patrzył to wszystko jest od 30lvl a na aukcjach sa kosmiczne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i czy można kupić jakieś ciuszki, bronie itp.? Bo gdzie bym nie patrzył to wszystko jest od 30lvl a na aukcjach sa kosmiczne ceny.

Jakikolwiek klub w Gotham/Metropolis. Przeważnie stoją 3 osoby w jednym pomieszczeniu a nad ich głowami jest tak jakby "torba". Możesz tam kupować, sprzedawać, naprawiać etc.

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko ;D Wiecie co, poważnie mysle nad usunięciem postaci i przejsciem na złą strone mocy :P Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy na tej darmowej wersji gry idzie normalnie grac? Nie ma duzo rzeczy okrojonych? Bo ponoć można sobie jeszcze coś tam wykupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A serwery dla usa i eur sa te same ?

Ja sciągałem z us i mam główny profil na us a chętnie bym pograł z wami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A serwery dla usa i eur sa te same ?

Ja sciągałem z us i mam główny profil na us a chętnie bym pograł z wami :P

nie są te same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :( Powiedzcie mi kochani forumowicze, jakimi mocami sie poslugujecie, i co o tym sądzicie.

No i z tego co zauwazylem mozna przemieszczac sie pomiedzy PvP i PvE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jakis villain szuka ligi to dzis z paroma osobami zalozylismy jedna na serwerze PvP. W przyszlosci beda Raidy i Alerty, jak tylko ludzie beda w stanie na nie chodzic. W grze mozna mnie spotkac pod ponizszymi nickami: ExiledDiclonius , Blinding Arrow , ZamaskowanyMuczaczo_CRF , LagBringer_CRF , ReceKtoreLecza , DonTadeiro_CRF. Mozna takze sie odezwac do ktoregokolwiek z czlonkow, gdyz kazdy moze rekrutowac. Nazwa ligi to Zloczyncy

EDIT: To , iz rekrutujemu kazdego nie oznacza, iz bedziemy tolerowac troling.

Edytowane przez ExiledDiclonius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jakis villain szuka ligi to dzis z paroma osobami zalozylismy jedna na serwerze PvP. W przyszlosci beda Raidy i Alerty, jak tylko ludzie beda w stanie na nie chodzic. W grze mozna mnie spotkac pod ponizszymi nickami: ExiledDiclonius , Blinding Arrow , ZamaskowanyMuczaczo_CRF , LagBringer_CRF , ReceKtoreLecza , DonTadeiro_CRF. Mozna takze sie odezwac do ktoregokolwiek z czlonkow, gdyz kazdy moze rekrutowac. Nazwa ligi to Zloczyncy

EDIT: To , iz rekrutujemu kazdego nie oznacza, iz bedziemy tolerowac troling.

A na koncie free można technicznie dołączyć ? bo na pewno bym nie omieszkał po zrobieniu 30 lv ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jakis villain szuka ligi to dzis z paroma osobami zalozylismy jedna na serwerze PvP. W przyszlosci beda Raidy i Alerty, jak tylko ludzie beda w stanie na nie chodzic. W grze mozna mnie spotkac pod ponizszymi nickami: ExiledDiclonius , Blinding Arrow , ZamaskowanyMuczaczo_CRF , LagBringer_CRF , ReceKtoreLecza , DonTadeiro_CRF. Mozna takze sie odezwac do ktoregokolwiek z czlonkow, gdyz kazdy moze rekrutowac. Nazwa ligi to Zloczyncy

EDIT: To , iz rekrutujemu kazdego nie oznacza, iz bedziemy tolerowac troling.

Podziękuję jakoś póki co, udało mi się bardzo łatwo wbić prawie 18 lvl na pve i na pve zostanę do co najmniej 20-któregoś. W sumie to dalej bym grał ale po dwóch walkach "Bounty" odpuściliśmy z Natsu (Właśnie, jakby ktoś z Villain'ów chciał pokonać np. Doctora Fate'a lub Hawkman'a & Hawkwoman to dajcie znać, bo w 2 osoby tego się nie da zrobić)

Edit: No chyba że liga jeszcze operuje na pve, to mogę i do was dołączyć

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też już jestem na stronie Villians :) Pograłem godzinke, dopiero skromny 3 lvl, ale jeśli jeste taka możliwosć, i poszukujecie kogos operujacego ogniem to jestem chetny ;] nick jak na forum, czyli Antek07 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też już jestem na stronie Villians :) Pograłem godzinke, dopiero skromny 3 lvl, ale jeśli jeste taka możliwosć, i poszukujecie kogos operujacego ogniem to jestem chetny ;] nick jak na forum, czyli Antek07 :)

Dodałem do friendsów, zaraz jak przyjmiesz to Ci wyślę invite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej i czołem!

Gram po stronie tych złych, chętnie pogram z Polakami ;)

PSNid: Sivlaryan

Nick z gry: Shaco

Oczywiście gram na PvP serwerze. Do zobaczenia w grze, ahoj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie kupić to premium, bo nigdzie nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie ja moge stworzyc aż 6 charów :o

A co do tej gildii, jak akceptować zaproszenie, i jak sprawdzic czy sie jest w ów grupie ;P Byłbym wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisząc dodatek co masz na mysli? Bo mnie moce zielonej latarni pobrały sie automatycznie z cala grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze, tez macie takie lagi? nawet questow nie idzie wykonac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuliście mnie Panowie. Będzie trzeba pobrać, aczkolwiek posiadam skromny internet 1Mb/s, więc to baaardzo długo potrwa ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×