Skocz do zawartości
Krawiec

Wasza pierwsza konsola

Rekomendowane odpowiedzi

ja dostałem PSXa na komunie potem po 3 latach jak pojechałem do częstochowy kupiłem PS2 slim a PSXa opchnołem,potem po 2 latach zajeżdżania na PS2 kupiłem kolejna bo 1 sie spaliła,w 2007 18 grudnia dostałem PSP z softem 3.71 obecnie 4.05 i 22 kwietnia o 15:57 wkońcu zakupiłem PS3 obecnie w doomu mam PS2 , 2 x PSP (moje i siostry)i PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jedna z pierwszych konsol na swiecie

No raczej nie jedna z pierwszych, było kilka starszych.

Spis konsol

Jeśli o mnie chodzi to pamiętam że miałem Sege Master system, commodore64, gameboya classic, PS2 następnie Nintendo Wii i PS3

na chwile miałem jeszcze PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem najpierw super nintendo i dziesiątki godzin spędzone nad wieloma grami, a szczególnie takiej nostalgicznej Super Mario World 2: Yoshi's Island, w którą zagrywałem się cały czas, później nadeszła pora na psx'a około 1998r. Ta konsola była, jest i będzie cudowna - to ona zapoczątkowała następną generację konsol, grało się na niej w Tekkena 3, Tocę, Need for Speed 3,4,5, Crasha(wszystkie części), Driver 2 i wiele, wiele innych, dużo później bo w 2005r. kupiłem PS2 Slim(przymierzałem się do PS2 już od bardzo dawna), co niestety było powodem sprzedaży PSX i oczywiście teraz PS3. Pomiędzy PSX a PS2 kupiłem sobie też Gemboya Color, którego mam do dziś(spędziłem na dnim spokojnie kilkaset godzin).

Fajnie tak powspominać, że wraz z nami konsole i gry szły do przodu dając nam radośc i zajęcie w "zimne i deszczowe dni", ta ekscytacja z powodu ukończenia gry, to uczucie rywalizacji, kiedy grało się na dwa pady. Coś wspaniałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku miałem Atari 800XE to była maszyna . Pamiętam jak dziś: wigilia, (roku nie pamiętam) ROBBO, byłem 46 planszy,( zostały mi jeszcze 5 do końca) jak matka wyłączyła mi kabel z gniazda i byłem taki zły, że hej (nigdy już mi się nie udało dojść tak daleko). Po atari była długa przerwa aż do psx'a a po okło 2 latach (2002) ps2. Przy Ps2 nie jedną nockę nie zawaliłem i wiele potu przelałem, nawet była ze mną w armii. Ah to były czasy. TErz służy komuś innemu. Obecnnie PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegazus --> PS1 --> PS2 --> PS3

W Xboxa nigdy nie zainwestowałem i jak narazie nie mam planów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja historia to: Nintendo64>Game boy advance>PS2>PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą konsolą było jakieś stare Atari, czy coś takiego. Wkładało się do tego kasety magnetofonowe xD Później Pegazus, PSX, GBC, PS2, GBSP, PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim kupiłem PS3 miałem jedynie Sega Megadrive. Kupiłem za kasę z I Komunii. Nie zapomnę nigdy tej gry, gdybym mógł znów popykac w te platwormówki.. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Moja historia z Giercowaniem..przebywala dosc ciekawie...najpierw gralem w PONGA(2 kreski odbijaly pileczke),Ruskie Jajca,Atari,Pegasus,SegaMegaDrive,Game Boy,Tetris,Nintendo64,Dreamcast,PSX,PS2,Game Boy Advance,PS3..na X Boxie niemialem okazji grac i nawet niezamiezam pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pegasus,psx,ps2,psp,ps3 i znowu psp bo pierwsze musiałem opchnąć żeby hajsik na ps3 zdobyć niestety do dzisiaj przetrwały tylko ps3 i psp można powiedzieć że dzieckiem sony jestem hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pegazus, czy tam SNES

2. Gameboy v2 (duży cz./b. ale już w przezroczystej obudowie 95 rok)

3. Sega Mega Drive

4. PSX - swapowanie :)

5. PS2 slim - swap magic :)

5. PS3 40 GB - tylko oryginały :P

Wszystkie mam do dziś i działają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amiga, Commodore, pegasus, PSone, PStwoSlim, PStree, PSP, większość miałem na własność, a z 2 pożyczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja swoją przygodę z "giercowaniem" zaczynałem od kosoli RAMBO czyli ówczesny "piracki" klon Atari 2600, później był PEGASUS, następnie przesiadka na PSX, potem PS2 i teraz też zostałem przy Sony i mam "czarnulkę". Jednak największy sentyment pozostał do PSX'a, to był ogromny przeskok graficzny, pamiętam jak ją kupiłem i odpaliłem DRIVER'a, miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commodore(to były czasy i ta grywalność ),Pegasus,PSX,PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Commodore(to były czasy i ta grywalność ),Pegasus,PSX,PS2

Oj tak... masz rację! Jak się chciało pograć to wyjście z pokoju w czasie 'ładowania gry' było niezbędne

Zatem dopiszę się i ja:

Sega Master System

Jakieś czarne pudło z metalowymi 4 gałkami

Commodore C64 (mam do dziś)

Commodore C128

NES

SNES (mam do dziś)

PSX/PSOne (mam do dziś)

PS2/PSTwo

NOKIA nGAGE QD

GBAdvance

PSP (mam)

PS3 (mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem Pegasuosa, spałił mi się to kupiłem następnego, ten też mi się spałił to uzbierałem i znowu kupiłęm nowego (50żł kosztował wtedy xD) i chyba z 6pegasusów kupiłem;]

Rok/dwa temu dostalem PSX'a. I miesiąc/dwa temu kupiłem sobie PS3 i jest zajebiscie; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja pierwsza własna konsola to PS3. Wcześniej miałem styczność z Pegasusem, PS1, konsolą SEGA, PSP.

A moja główna przygoda tak naprawdę do tej pory to był PC począwszy od tych z procesorem 286 bez twardego dysku

A jeszcze wcześniej jak żyły dinozaury to jako dzieciak całe dnie spędzałem przy komputerze TIMEX,gdzi wgrywało się gry z kaset i nie można było prz tym nawet oddychać "bo się nie wgra",

Pozdrawiam i witam wszystkich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1990 mialem PC 286

z konsol po kolei Gameboy, PS, PS2, Xbox, Dreamcast, Xbox 360, NDS, PS3, Wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie historia wyglądała tak:

Pong (chyba największa radocha w duecie z TV RUBIN), Atari 2600, Gameboy, Pegasus, PSX, PS2, PSP, PS3 - zostały się tylko dwie ostatnie.

Celowo pomijam przygody ala Atari XE, Comodore 64, Amiga 600 o wszelakiej maści AMD, Intelów nie wspomnę - bo to przecież nie są konsole tylko komputery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1999 dostałem PSX'a, cóż to wtedy były za czasy... Ciągle sprawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×