Skocz do zawartości
Krawiec

Wasza pierwsza konsola

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sega Master System II - Z wbudowanym Sonic to byl konkret

2. W miedzy czasie przewina sie gdzies handler - Ну, погоди!

2.5 Dziekujmy Bogu za emulacje PSX'a

3. PlayStation 2

4. PlayStation 2 Slim

5. PlayStation 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw miałem Pegazusa (nie wiem czy to konsola) potem tylko PlayStation 3. Oczywiście mam jeszcze 2 PC i 1 laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amiga 500 ^^

Pegazus

Playstation (to pierwsze, kilka dni po premierze miałem. Z konsolą do domu zlecieli sie koledzy śliniący sie na ekran )

Plasytation 2 (czarna - umarła)

Plasytation 2 (srebrna - nadal żyje )

Playstation 3 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nes->psx->gba-> No i moze niedlugo ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATARI 600XE > Amiga 500 >Playstation >Playstation 3. A PS2 sobie odpusciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE było tego troche.

Atari, Amiga, Pegasus, Nintendo 64, Sega Dreamcast.

Ale teraz najważniejsze. PSX, PS2 i oczywiście moja piękna aktualna czarnulka PS3.

I jak dla mnie Sony rządzi (bynajmniej jeżeli chodzi o konsole)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leciało tak:

-Pegazus:D

-PSX (Łezka w oku się kręci...)

-Sega Dreamcast

-PS2 Slim

-PS3 40 GB

I Jak Narazie To Wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pegazus, pozniej przez pare lat nic, a teraz PS 3

Hahaha... no to parę ładnych lat

A więc, ja miałem w posiadaniu:

1985: Jakiś czarny ruski zabytek z 4 metalowymi guzikami!...

1986: ZX Spectrum 128

1987: Commodore C64

1988: Commodore 128

1989: Pegasus (podróbka NES'a)

1990: NES

1993: NES2 (modyfikacje, min: port AV, odłączanie padów)

1994: SNES

1996: PlayStation

1999: PC - PIII 500MHz, 64mb RAM, HDD12GB, TnT Riva 2... (wtedy wypas)

2000: PlayStation 2

2004: PSOne, Nintendo 64

2004: NOKIA N-Gage QD

2005: PS2 Slim

2006: PSP

2007: PlayStation 3

W między czasie grałem jeszcze na kilku PCtach lecz aktualnie używam ich wyłącznie do pracy!! Po zakupieniu TV 40" i PS3... nie wyobrażam sobie grania przed (kiedyś wypasionym i wielkim) monitorem 19"

Z perspektywy czasu najlepiej wspominam NES i SNES, później PSX i kolejno wszystko ze stajni SONY! Kto grał na Commodore wie z czym się to jadło i czym groziło wejście do pokoju gdy gra się 'ładowała'...

Ale też miło wspominam gry z Commodore... np taką serię "Creatures", zręcznościówka/platformówka... ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam tak Oldschool'owej historii posiadania konsol jak inni Za to w 1996 r. miałem Pegasusa! Potem caaaalutki czas na PC (Zakochałem się w Tormencie, BG i ID, ogólnie w RPG'ach) i tylko im poświęcałem czas. Potem do momentu, kiedy kumpel dostał PSOne, tak mi się spodobało, niestety nie było za co kupić tej konsolki. Dopiero teraz zacząłem przygodę z konsolami - 2007 - Xbox 360 (sprzedany), potem I.2008 - PSP no i teraz PS3

Najbardziej żałuję, że nie dane mi było pograć na PSOne, ale kumpla PSOne nadal działa, tylko musimy komponent znaleźć i nie ma problemu, będzie się pykało w Crasha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza konsola to PSOne, którego mam do dnia dzisiejszego. Potem Dsik xD. I teraz jest PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy wcześniej się tu nie wpisałem, nie wiem dlaczego? Moja przygoda zaczęła się od ZX Spectrum (Atari też było, ach te nocki zarywane przy Atari LOGO ) potem po drodze było już wszystko co tylko było do grania (za dużo by wymieniać ), oprócz X360, Wii i handheldów (z nich miałem tylko starego poczciwego Gameboya) I tak aż do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) ale kumpla PSOne nadal działa, tylko musimy komponent znaleźć i nie ma problemu, będzie się pykało w Crasha.

Nie wiem czy wiesz... ale w PSStore za chyba 14zł (około) masz Crasha 1, 2... 3 i CTR! więc nic straconego!!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moją pierwszą konsolą była Atari 2600:) magiczna skrzynka z tysiącami grami.Wiadomo,ze w czasie grania na konsolach zawsze grałem na automatach...

Kolejną konsolą było coś jak pegasus,ale o znanej nazwie Terminator;) Później był poczciwy szarak p.s.x. równolegle z pc. Po psx przybył Gameboy Advance..później Dreamcast(całkiem arcade'owa konsola),później było ps2...no i teraz psp fatt oraz ps3(60gb)...

Po wakacjach może będzie x360 i wii:)ale to czas pokaże i fundusze jak uda mi się zarobić przez waxy,a od paźdzernika zabieram sprzęty na studia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy był Gameboy Color, edycja z pokemonami ;P Rok po tym jak go dostałem to go zgubiłem Potem był Gameboy Advance (fioletowy ), srebrne, grube PS2 przy którym wiele godzin spędziłem, PSP fat (mam je do dziś i na Slima nie zmienię) i teraz PS3. Może też mojego iPhone'a można liczyć jako konsolę do gier, z FW1.2 EA, SEGA i Gameloft chcą się za niego porządnie wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola mozna nazwac urzadzenie podlaczane do TV co sie gralo w "tenisa" ?

2 kreseczki odbijajace kwadracik?

ile to radosci sprawilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
konsola mozna nazwac urzadzenie podlaczane do TV co sie gralo w "tenisa" ?

2 kreseczki odbijajace kwadracik?

ile to radosci sprawilo

Prawdopodobnie mówisz o Pongu, słynnej i bardzo OldSchool'owej grze, którą wszyscy kochają i wielu od niej zaczynało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie mówisz o Pongu, słynnej i bardzo OldSchool'owej grze, którą wszyscy kochają i wielu od niej zaczynało

Ta gra zaczęła erę elektronicznej rozrywki Praprzodek wszystkich gier komputerowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą C64 Amiga a temat jest WASZA PIERWSZA KONSOLA nie wiem czy powyższe wynalazki można nazwać konsolami ale jak już panowie się rozpisują to ja miałem ZX-SPECTRUM,ATARI 800XL,AMIGA 500+,PS2,XBOX a teraz najlepszy z możliwyych czyli PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem jak niektórzy od pegazusa, potem pozyczałem od kumpla PSXa Pózniej doczekałem sie swojej PS2 z której jestem bardzo zadowolony. No a teras jestem szczęśliwym posiadaczem PlayStation3 jednak PS2 nie odstawiłem i jeszcze od czasu do czasu na niej cioram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruje sobie te starsze i wymienie tylko te dosc nowe z ktorych jeszcze ludzie korzystaja:

GBA

PSP slim

PSP fat

PS3

PS2

PS1 (kupiona na spolke z kolega)

Nintendo DS lite

Chyba to wszystkie, dodam tylko ze zadnej nie mialem dlozej niz 3 miesiace... Jakos tak nie pasowala mi zadna nigdy, trzy dni temu kupilem PS3 i juz zaczyna mi sie nudzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Chyba to wszystkie, dodam tylko ze zadnej nie mialem dlozej niz 3 miesiace... Jakos tak nie pasowala mi zadna nigdy, trzy dni temu kupilem PS3 i juz zaczyna mi sie nudzic...

Hmm, to zainwestuj se w odkurzacz może?!... a wogole to kupujesz do konsol gry?... może nie wiesz że sa gry i rajcujesz się przez kilka dni latając po menu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza konsola to Amiga CD32 ( swietna maszynka ) ,nastepnie byly PSOne ,Dreamcast,XBOX (klocek).A obecnie to oczywiscie PS3. Tak na mardginesie wspominajac ,wszystkie wyzej wymienione posiadam do dzis w idealnym stanie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy byl Atari VCS 2600 (gdzies jeszcze posiadam 2 sztuki ) pozniej byl Game Boy Color, GBA i przesiadka na PC nastepnie bardzo krotko PS2 i teraz PS3, X360 i PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×