Skocz do zawartości
Emir

[Online] - DIRT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie zagram...najlepiej w piątek lub sobotę:)

PSN ID: Veco16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chętny na dzisiejsze granie?? (każda godzina)

info gg: 12719436 :) PISAĆ!

POZDRO HIPEQ69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam propozycje. Może umowimy sie na jakies granie wspolne w piątej o 22 narzykład. Kto chetny? Jakies inne propozycje? Otwarty jestem:)

nick: sebaws

sebaws.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawie codziennie od 16 do 22 - 23.Mozna zrobic to trofeum dla 8 :) 3 nas juz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, sprzedałem te gre jakoś w styczniu i zastanawiam się czy do niej nie powrócić. Dużo osób jeszcze gra online w dirta 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, sprzedałem te gre jakoś w styczniu i zastanawiam się czy do niej nie powrócić. Dużo osób jeszcze gra online w dirta 2?

Z tego, co widzę to jeszcze sporo osób pogrywa ;)

Do platynki pozostało mi jeszcze tylko kilka trofeów związanych niestety z multi. Także przydałoby się zebrać ekipę i zrobić to Rush Hour. Najlepiej zacząć ustawiać się z 1/2 tygodniowym wyprzedzeniem, bo ciężko zebrać 8 osób w kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę to jeszcze sporo osób pogrywa ;)

Do platynki pozostało mi jeszcze tylko kilka trofeów związanych niestety z multi. Także przydałoby się zebrać ekipę i zrobić to Rush Hour. Najlepiej zacząć ustawiać się z 1/2 tygodniowym wyprzedzeniem, bo ciężko zebrać 8 osób w kilka dni.

Ja jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny :)

To jest nas na razie 2, dopisywać się i może uda nam się zebrać parę osób, choć pewnie będzie ciężko<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie jeszcze ? mam do zrobienia trofea w multi, anyone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie jeszcze ? mam do zrobienia trofea w multi, anyone ?

Ja akurat zrobiłem Rush Hour i resztę pozostałych, ale zostało mi trofeum Tourney, żeby mieć 100% gry skończonej. Myślę, że spokojnie jesteś w stanie te osiągnięcia multiplayerowe zrobić sam, a jak nie to zbieraj ekipę, mogę pomóc.

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na pomoc w Rush Hour, też brakuje mi tego trofika. Zdobycie go grając normalnie to czysta loteria, idioci rozłączają się celowo. Wczoraj pięć razy zdarzyła mi się taka sytuacja. Jak coś to piszcie na PSN, bądź gg ( zawsze niewidoczny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa nie jest taka trudna jak sie wydaje - przedwczoraj (pok ilku sesjach w multi) wygralem w pelnej obszadzie trzy razy z rzedu wiec to poprostu kwestia treningu. nie jest az tak ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też chętny ale za ok 2-3tyg ponieważ porzyczyłem grę koledze. Jak coś to psn bero1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum zdobyte w piątek po kilkunastu próbach. Satysfakcja duża, co nie zmienia faktu, że bardziej liczy się fart niż umiejętności. Szczególnie w kolizyjnych trybach gry, zawsze znajdzie się jakaś szuja, która próbuje nas zepchnąć z drogi. Na szczęście wszystkie trofea sieciowe mam już zaliczone, jeszcze tylko Tourney i platynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wygrać w to gówno ? Takie chamy grają , że grać nie idzie . Jestem już zły w tym momencie , dałoby rade jakąś ustawkę zrobić w te 8 osób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie teraz nie interesuje mnie robienie trofików, ale jeśli na forum zebrałaby się ekipa to się dołączam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zamiast robic ustawke na trofeum, poscigamy sie normalnie? jestem chetny do zrobienia jakiegos turnieju czy cus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zamiast robic ustawke na trofeum, poscigamy sie normalnie? jestem chetny do zrobienia jakiegos turnieju czy cus.

Również jestem chętny. Jeśli zebrałaby się odpowiednia grupka osób to można coś takiego zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy ludzi do trofi online, również do dobrej zabawy i do pogrania dla przyjemności

1. prart

2. Sir Daro

3.borsuk1908

4.

5.

6.

7.

8.

Jak lista się zapełni ustalimy resztę(terminy, czas)

Mam jeszcze znajomych których później dopiszę

Nie dopisywać się do listy chętni niech piszą posty o chęci zabawy (zostaną dopisani przez nas )

Edytowane przez 1908borsuk
Tak bardziej czytelnie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×