Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jeden z powodow...

Bo plazme kupuje sie tylko jak chce sie miec duze TV?(42" i wzwyz) Co i tak nie jest juz zasada bo plazma jest silnie wypierana przez LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma Wyjście audio

Edytowane przez PlayBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz po ludzku. Nie ma WYjscia in. To jest albo wejscie, albo out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden z powodow...

Bo plazme kupuje sie tylko jak chce sie miec duze TV?(42" i wzwyz) Co i tak nie jest juz zasada bo plazma jest silnie wypierana przez LCD.

bo LCD jest tańsze i łatwiejsze w produkcji. Plazmy nadal oferują lepszy kontrast, czerń, kolory, odświeżanie. Są owszem telewizory LCD z podświetleniem LED, bajerami które znacznie poprawiają obraz, ale są to modele strasznie drogie - granice 8-10tys za 40". Jak kupisz plazmę Panasonica fullHD na pewno będziesz zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja zastanawiałem się na kupnem monitora Benq E2200HDA ale posiada on tylko wejście D-sub więc dziękuje bardzo. Jest jeszcze model E2200HD który posiada wejście DVI i HDMI lecz trudno go znaleść w Polsce i jest troche droższy od modelu HDA. Ciągle szukam modelu HD w przystępnej cenie (poniżej 700zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskocze was ale widziałem na żywo tego Getawaya 24" FullHD i to jest totalny skok jakościowy dla tej firmy. Zawsze getaway robił totalne "gówna", ale ten monitor to cudo. Jakość bardzo dobra, dużo złącz, 3ms reakcji matrycy, całkiem dobre kolory. delikatnie nierównomierne podświetlenie matrycy, ale widać tylko na całym czarnym tle, obraz 16:9 (z tego co mi się wydawało to 16:10, ale przy PS3 chyba robiły się pasy malutkie na górze i na dole dzięki czemu nie było rozciągnięcia normalnie w 16:9 leciało), bardzo niska cena, jestem pod wrażeniem do tego wygrał test w gazecie NEXT w monitorach HD 24". Dodatkowo jest to jeden z niewielu monitorów który obsługuje rozdziałki "i" dzięki czemu odpalimy na nim N'ke, Cyfre HD, Neostrada TV HD itd. gdyż na niej większość kanałów leci nie w "p" a w "i" właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak ma się TV 1080p , i włączę na ps3 np. MotorStorm , które jest w 720p , to będzie obraz taki z czarnymi paskami ? Czy playstation 3 przeskaluje 720p do 1080p. I jakby to wyglądało ? Czy wyświetlany obraz straci na jakości po przeskalowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz bedzie na calym ekranie ale to nie ps3 przeskaluje obraz tylko TV. Chyba ze w opcjach konsoli odznaczysz wspieranie rozdzielczosci 720p wtedy przeskalowanie bedzie sie odbywac w konsoli. Tak, bedzie strata jakosci podczas przeskalowania, ale nie odczujesz tego za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem taki TV czy sprawdzi sie pod konsole PS3 ?

Rozmiar 24" Panoramiczny Rozdzielczość 1 920 x 1 200 Jasność (cd/m2) 300 Kontrast DC 10 000:1 (1 000:1) Czas reakcji (ms) 5

Cechy Produktu

Edytowane przez Luki09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo mam zamiar kupic ps3 ale do tego muszejeszcze kupic tv troche sie rozgladalem i czytalem w necie i czy ten televizorek jest dobry do konsoli 

32"Sony Bravia W 4000 http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/32_So...pelny,id,61211/

jezeli nie ten to jaki inny moze byc eventualnie 37 ale najlepiej 32 

i przy okazji jak myslicie kiedy staneje konsolka

Edytowane przez lukiwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=RTVTOSTLC0044

Co wy na to? Czy będzie on dobry dla gier na PS3? Tylko kłopotem jest mój pokój otóż od łóżka/biurka mam 4m do ściany na której chciałbym mieć TV. Czy taka wielkość TV wystarczy czy potrzebuję większy? Zależało by mi na TV do 3,5k 100Hz FULL HD. Może coś doradzicie?

Obecnie gram na Samsungu 40' FULL HD 100Hz, siedzę ok.3m od TV i gra mi się bardzo dobrze. Proszę o pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden z powodow...

Bo plazme kupuje sie tylko jak chce sie miec duze TV?(42" i wzwyz) Co i tak nie jest juz zasada bo plazma jest silnie wypierana przez LCD.

Aktualnie przy 42 calach różnica w cenie pomiędzy LCD a Plazmą może nie być taka duża jak się wydaje. Chyba, że porównujemy popularne modele LCD z plazmą serii KURO Pioneera. A jak sprawdziłem ile potrafią kosztować LCD SONY to niejedna plazma nie powstydziłaby się tak wysokiej ceny. Podstawowa zasada która dotyczy wyboru rodzaju płaskiego telewizora opiera się przede wszystkim na odpowiedzeniu sobie na pytanie: "Co planuję w tym telewizorze oglądać? Jakie będzie miał zastosowanie?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=RTVTOSTLC0044

Co wy na to? Czy będzie on dobry dla gier na PS3? Tylko kłopotem jest mój pokój otóż od łóżka/biurka mam 4m do ściany na której chciałbym mieć TV. Czy taka wielkość TV wystarczy czy potrzebuję większy? Zależało by mi na TV do 3,5k 100Hz FULL HD. Może coś doradzicie?

Obecnie gram na Samsungu 40' FULL HD 100Hz, siedzę ok.3m od TV i gra mi się bardzo dobrze. Proszę o pomoc ;]

Poniżej Tabelka odległości:

57393.jpg

Jest kilka wersji zaleceń dotyczących odległości obserwatora od telewizora (z uwzględnieniem rozdzielczości matrycy), Poniżej link do kolejnej:

Tabelka

Mógłbym jeszcze wkleić inną tabelkę z artykułu zamieszczonego w ubiegłorocznym wydaniu pisma "Płaskie Ekrany", niestety pożyczyłem egzemplarz koledze.

Reasumując, jeśli masz 3,5m to 40" może być za mało.

Z własnego doświadczenia: mam 42" i siedzę w odległości 3m. Do oglądania DVD jak raz, Jak mam grać na na PS3 to odruchowo się odrobinę przysuwam bliżej ekranu (pamiętajmy, że większość gier jest na 720p). Co zatem będzie kiedy gry zaczną wychodzić na 1080p? Nie mam pojęcia.

Muszę obejrzeć cały film na Bru-Ray wtedy może będę wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedlugo mam zamiar kupic ps3 ale do tego muszejeszcze kupic tv troche sie rozgladalem i czytalem w necie i czy ten televizorek jest dobry do konsoli

32"Sony Bravia W 4000 http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/32_So...pelny,id,61211/

jezeli nie ten to jaki inny moze byc eventualnie 37 ale najlepiej 32

i przy okazji jak myslicie kiedy staneje konsolka

Ten telewizor jest swietny, sprawdz jeszcze ile koszuje wersja W4500 bo ona ma 100hz odswieżanie. Ale i bez tego ten telewizor jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W4500 sa dopiero od 40cali ale czy jest jakis tv 32 eventualnie 37 lepyszy lub konkurencyjny z sonym?

bylo by swietnie gdyby ktos kto ma taki tv napisal recenzje lub porownal go np z samsungiem =]

Edytowane przez lukiwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W4500 sa dopiero od 40cali ale czy jest jakis tv 32 eventualnie 37 lepyszy lub konkurencyjny z sonym?

bylo by swietnie gdyby ktos kto ma taki tv napisal recenzje lub porownal go np z samsungiem =]

Ja go testowałem w stosunku do poprzednich modeli sony np W3000 czy serii S i jest ogromna różnica. Wszystko przez nowy bravia engine II. Znajomy go ma i jest zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz mam problem mam pokuj 4 na 3 m i ojciec mowi ze 32 cale to za malo i 40 cali najlepiej tv stalby gdzie z 2m od fotelu i czy sony40w4000 dobry tv czy jest juz cos lepszego 40calowego sa jeszcze w4500i z4500 ale cena juz o wiele wieksza i czy oplaca sie kupic ktorys z tych drozszych tv? chodzi mi ocena jakosci do ceny zalezaloby mi na cenie max do 3500zl

link do tv sonego http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/Telewizory_LCD/Sony/Bravia_Full_HD/katalog,kat,5625/

Edytowane przez lukiwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do gier na PS3 oraz Polstau Cyfrowego potrzebuje TV 100Hz czy straczy FULL HD bez 100 Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×