Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

na razie nie widzialem i nikt nie zaproponowal lepszego tv 32 niz sony bravia teraz tak pacze i na komputroniki stanial troche bo kosztowal cos kolo 3000 a teraz 2700zl

Edytowane przez lukiwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie nie widzialem i nikt nie zaproponowal lepszego tv 32 niz sony bravia teraz tak pacze i na komputroniki stanial troche bo kosztowal cos kolo 3000 a teraz 2700zl

Chłopie, gość ma 1500 pln na tv, szuka czegoś taniego i dobrego a ty piszesz lepiej ten i walisz tv 32 cale za 2800 pln czyli wysoką klasę matryc. Zabawni ludzie twojego pokroju zawsze mają jakiś "asy w rękawie". Jak człowiek pyta o tani TV bo taki jest ten LG, który linkował to proponuje mu coś w podobnej cenie relatywnie dobrego, ale zawsze wyrwie się jakiś mędrzec i znawca teamtu twego pokroju i będzie walił swoje propozycje pisząc "lepiej ten" Idąc twoim tokiem to lepiej już ten "http://www.ceneo.pl/1570407

Edytowane przez tibana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, gość ma 1500 pln na tv, szuka czegoś taniego i dobrego a ty piszesz lepiej ten i walisz tv 32 cale za 2800 pln czyli wysoką klasę matryc. Zabawni ludzie twojego pokroju zawsze mają jakiś "asy w rękawie". Jak człowiek pyta o tani TV bo taki jest ten LG, który linkował to proponuje mu coś w podobnej cenie relatywnie dobrego, ale zawsze wyrwie się jakiś mędrzec i znawca teamtu twego pokroju i będzie walił swoje propozycje pisząc "lepiej ten" Idąc twoim tokiem to lepiej już ten "http://www.ceneo.pl/1570407

to co zacytowales nie odnosilo sie do jego posata a wyzej mu doradzilem zeby lepiej poczekal az zbierze kase i kupil cos lepszego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem sobie z wyprzedaży :) LG 32LG3000... rozdziałke automatycznie ustawiło na 1080p. pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakupiłem sobie z wyprzedaży :) LG 32LG3000... rozdziałke automatycznie ustawiło na 1080p. pozdawiam

i zaraz mam takie pytanie odnosnie ustawien tv badz ps3, poniewaz znalazlem na jakas wypowiedz, gdzie gostek radzi by w trybie obrazu wybrac 1:1, gdyz wtedy mamy pelna jakosc HDMI z ps3 i zeby nie wybierac 16:9.... troche mnie to zaskoczylo... jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja sobie kupiłem plazmę Panasonic TH-42PV80. Jakość obrazu przy oglądaniu kablówki bardzo dobra, gry na PS3 wyglądają super. Polecam, bo za rozsądną cenę można się cieszyć z dużej przekątnej i super jakości obrazu. Wcześniej miałem 32 calowego panasonica lcd i muszę powiedzieć, że plazma jest lepsza... Przynajmniej moim zdaniem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest tryb 1:1 to lepiej go wybrac, bo wtedy nie bedzie przeskalowania obrazu i co sie z tym wiaze jakos bedzie troche lepsza. Ale czemu nie wybierac 16:9 to nie mam pojecia. Chyba temu komus sie cos pomerdalo. Obecnie telewizory lcd/plazmy sa najczesciej w formacie 16:9, plejstacja przez hdmi nadaje w 16:9, to niby w jakim formacie trzeba ustawic? 6/9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten TV i do kablowki nadaje sie idealnie. Obraz bomba. Przy podlaczeniu ps3 mamy jednak powazny padek jakosci bo rozdzialka tego TV to tylko 1024x768 a nie 1380x720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że tv hd ready lub full hd lepiej nadawałyby się do ps3, ale ogólnie, ja miałem 32 calowego panasonica lcd hd ready i spadek rozdzielczości w plazmie moim zdaniem jest nieodczuwalny. A korzyść z 10 cali w moim przypadku była ogromna. Jak włączam ps3 tv pokazuje tryb 720p, ładnie radzi sobie z filmami z laptopa, ja polecam. Bardzo uniwersalny tv. Można ew, dołożyć ok 1000 więcej i kupić sobie 42py80 lub 42py85, ale to już spory wydatek - ok 4000 wg ceneo. Ten ostatni ma dodatkowo tryb 24p, więc lepiej ma się oglądać filmy na blue ray.

Edytowane przez xwiciox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie kupic PS3 i jakis porządny TV to polecam telewizory firmy Sony lub Panasonic, ponieważ nowsze telewizory tych firm posiadaja specjalny tryb dla Plastation 3 dzieki czemu gry wygladaja lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwyt marketingowy na ktory dales sie zrobic w balona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie kupic PS3 i jakis porządny TV to polecam telewizory firmy Sony lub Panasonic, ponieważ nowsze telewizory tych firm posiadaja specjalny tryb dla Plastation 3 dzieki czemu gry wygladaja lepiej.

Hahaha :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :rofl:

nie ma co się śmiać, tylko uświadomić. Tryb dla gier powoduje, że zmienia się kontrast, nasycenie i kilka innych parametrów. To samo można zrobić, kilka minut bawiąc się w menu telewizora, kalibrując "pod siebie" parametry obrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie kupic PS3 i jakis porządny TV to polecam telewizory firmy Sony lub Panasonic, ponieważ nowsze telewizory tych firm posiadaja specjalny tryb dla Plastation 3 dzieki czemu gry wygladaja lepiej.

Jedyne co można w kwesti telewizorów LCD polecić to żeby obsługiwały MPEG-4. To jest jedyna chyba rzecz którą dobrze mieć w telewizorze aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj te ustawienia na "game" w TV są gorsze niż standardowe. Wiem to na przykładzie kilku monitorów, tryb GAME powoduje, że obraz wygląda naprawdę strasznie, przesycenie kolorów, jasności, za duży sharpness (ostrość krawędzi), po prostu padaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lub może w większości przypadków tryby pracy TV zaprogramowane już są naprawdę kiepskie, tak samo z trybem dla PS3- to dokładnie wielka ściema która ma za zadanie przyciągnąć potencjalnego klienta.. Nie ma to jak samemu dobrze wszystko skonfigurować pod własne wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj TV Sharp LC-32B20E

HDMI 1.3

wydaje mi sie ze najladniejszy obraz mam przy ustawieniach: Dynamiczny

f2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się śmiać, tylko uświadomić. Tryb dla gier powoduje, że zmienia się kontrast, nasycenie i kilka innych parametrów. To samo można zrobić, kilka minut bawiąc się w menu telewizora, kalibrując "pod siebie" parametry obrazu...

ja mam tryb GRA, PC itp ale i tak najladniej gry wygladaja na trybie DYNAMICZNY moj tv to Sharp 32B20E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv LG 5000 (FULL HD) 42" :D

I mam takie tryby jak:

- Inteligentny czujnik (sam dostosowywuje jasność obrazu do dnia lub nocy)

- żywy

- standardowy

- kino

- sport

- gra

- ekspert1

- ekspert2

Dużo tego trochę :P

Gry na PS3 mi się wydaje, że najlepiej wyglądają na trybie żywym, ale ja gram najczęściej na trybie gra, ponieważ na żywym oczy się strasznie przemęczają :D

A i oczywiście polecam ten tv, bo jest naprawdę tani jak na takie warunki jakie posiada :D

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys napisac cos wiecej o tym TV? Jak sprawdza sie w praniu? Filmy Blu-ray, gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry wyglądają bajecznie, nie wspominając już o filmach Blu-ray :) Polecam jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×