Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Siem

ja Posiadam Sharp Lc-32d65e

Czy jest on odpowiedni pod wymagania bestii Jaką jest Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie te pytania, jakby PS3 sprawiało, że gorsze telewizory zaczynają się topić. Każdy TV z wyjściem composite wyświetli obraz z PS3, a każdy telewizor HDready wyświetli bardzo dobry obraz z PS3. Im lepszy model, tym lepszy kontrast itp. Ale na pewno na każdym telewizorze HD nikt nie będzie mógł narzekać na jakość obrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko wiedziec czy on ma przynajmniej jakies dobre parametry pod ps3 bo sie nie znam kompletnie ;D

ale dzięki =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy TV z wyjściem composite wyświetli obraz z PS3

Z WEjsciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sa szczegoly a bardzo wazne fakty. A potem sie konczy tak ze ludzie podpinaja ps3 do "WEjscia HDMI" laptopa i nie dziala, nic nie widac. Smuteczek. Poza tym jakby kazdy zaczal rozrozniac WEjscie od WYjscia sygnalu, to pewnie skonczylyby sie problemy typu "jak podlaczyc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich....

Niedawno kupiłem sobie to cudo PS3, niestety jak na razie gram na zwykłym telewizorze, co jak wiadomo nie jest ideałem ;) Powoli zbieram na nowy telewizor z HD ready...czytałem troche wasze forum i jak na razie wiem, że wszystko zależy od zasobności naszych kieszeni, potrzeb i warunków mieszkaniowych...nie mam wielkiego pokoju, majątku też nie chcę wydawać i myślałem raczej o 32 calowym tv hd ready. Czy siedząc w miarę blisko, będzie widać wielką różnicę w jakości obrazu w grach na PS3 w porównaniu z większym tv full hd???. wiem że większość gier robiona jest w tej chwili na 720p, ale wiadomo że to się zmieni w przyszłości.

Więc pytanie jest następujące: czy opłaca się inwestować w taki oto sprzęt:

http://cgi.ebay.co.uk/SAMSUNG-32-HD-READY-...A1%7C240%3A1318

????? dodam że kontrast jest 5000:1, czas reakcji 8milisekund

Jestem obecnie w uk, więc tutaj chciałbym zakupic telewizor, bo jak widać ceny są baaardzo przystępne...

Dziękuje z góry za jakiekolwiek info i opinie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że większość gier robiona jest w tej chwili na 720p, ale wiadomo że to się zmieni w przyszłości.
Zebys sie nie przeliczyl :D Niestety nie wroze tej konsoli zbyt wielu LADNYCH tytulow w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam w przyszłości zamiar zakupić TV :) Narazie sie rozglądam, ale jak niewydam kasy na gry to niedlugo kupie (pieprzone premiery...)

Który waszym zdaniem będzie dobry (od ściany mam ok.3,5-4m)

http://www.nokaut.pl/telewizory-projekcyjn...fl7403d-10.html

http://www.nokaut.pl/telewizory-projekcyjn...-le40a656a.html

Czy będą one dobre do grania na PS3? Podajcie swoje propozycje do max 3,5k!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar dla mnie najważniejsze że gran turismo 5 NA PEWNO będzie w 1080p :) po to kupiłem tą konsolę :) a propo tego telewizora?żadnych opini? opłaca się czy nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co prologue nie jest w rozdzialce 1920x1080. Z tego co mi wiadomo rozdzielczosc w poziomie jest mniejsza niz 1920. Myslisz ze zmienia to w pelnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poki co prologue nie jest w rozdzialce 1920x1080. Z tego co mi wiadomo rozdzielczosc w poziomie jest mniejsza niz 1920. Myslisz ze zmienia to w pelnej wersji?

Jest w takiej rozdzialce, upscalling ale jest, bo by mi monitor inaczej pokazywal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie o tym mowie, ze upscaling. Jakby tak liczyc to nawet o pozal sie boze gta4 jest w 1080p lololololol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym tv/monitorku ?

Samsung

T240HD (LS24TDDSUV/EN)

Telewizor/Monitor LCD T240HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 pare dni temu kupiłem telewizor samsunga LE40A551P2 i mam mały problem ponieważ w instrukcji obsługi przeczytałem coś takiego:

Oglądanie nieruchomego obrazu na ekranie telewizora LCD przez długi okres czasu może powodować pozostawienie śladów krawędzi po środku ekranu oraz po jego lewej i prawej stronie. Przyczyną tego zjawiska jest różnica w natężeniu emitowanego światła. Odtwarzanie płyty DVD lub wyświetlanie obrazu z konsoli do gier może powodować powstanie podobnego zjawiska. Wymienione powyżej objawy nie są objęte gwarancją.

Pisze też, że aby uniknąć tego zjawiska można zmniejszyć kontrast i jasność ale czy to nie zmniejszy jakości obrazu?

Spotkaliście się już z przypadkiem żeby komuś spartolił się telewizor przez granie na konsolce czy raczej mogę grać spokojnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak czytasz ksiazke przy ciemniejszym swietle, to pogarsza to jakosc tresci ksiazki?

Co do tych powstawajacych sladow krawedzi, nie zaprzataj sobie tym glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem ps3 pare dni temu kupiłem telewizor samsunga LE40A551P2 i mam mały problem ponieważ w instrukcji obsługi przeczytałem coś takiego:

Oglądanie nieruchomego obrazu na ekranie telewizora LCD przez długi okres czasu może powodować pozostawienie śladów krawędzi po środku ekranu oraz po jego lewej i prawej stronie. Przyczyną tego zjawiska jest różnica w natężeniu emitowanego światła. Odtwarzanie płyty DVD lub wyświetlanie obrazu z konsoli do gier może powodować powstanie podobnego zjawiska. Wymienione powyżej objawy nie są objęte gwarancją.

Pisze też, że aby uniknąć tego zjawiska można zmniejszyć kontrast i jasność ale czy to nie zmniejszy jakości obrazu?

Spotkaliście się już z przypadkiem żeby komuś spartolił się telewizor przez granie na konsolce czy raczej mogę grać spokojnie?

to w przypadku plazm kiedyś było - jak na samym początku się oglądało statyczne obrazy to np. logo stacji telewizyjnej się wypalało. Ale później wprowadzono przesuwanie obrazu co pewien czas o 1px w bok i problem się rozwiązał. Chociaż mnie się nic takiego nie przydarzyło, a telewizor takiej opcji nie ma. Co do LCD nie ma co się martwić - widziałem tylko raz takie skutki na telewizorze z MM gdzie przez bardzo długi czas format był ustawiony na 4:3 - przy normalnym użytkowaniu nic się takiego nie zdarzy, chyba że być oglądał filmy anamorficzne przez kilkanaście dni bez przerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,

lepiej wziąć SONY HD Ready z Bravia Engine 2, czy SONY FULL HD z Bravia Engine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HD Ready z BE2.

Tak myślałem, dzięki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×