Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym brał plazme ale jeśli plazma to panasonic. a z tych ledów co podałeś też panasonic et5e jest lepszy niż lg lm620 a lw jest seria starsza niż lm

Kurde, właśnie zdecydowałem się na 32'' TV i ten model bardzo mi odpowiada, tyle że nigdzie nie ma go już sprzedaży (prócz egzemplarzy powystawowych, których boję się jak ognia). Poleci ktoś jakiś inny 32'' TV z jak najszybszym czasem reakcjii i minimalnym inout lagiem?

Kurde, właśnie zdecydowałem się na 32'' TV i ten model bardzo mi odpowiada, tyle że nigdzie nie ma go już sprzedaży (prócz egzemplarzy powystawowych, których boję się jak ognia). Poleci ktoś jakiś inny 32'' TV z jak najszybszym czasem reakcjii i minimalnym inout lagiem?

masz sklepy internetowe zamawiaj ten lg to dobry wybór też go sprawdzałem pod ps3 i sprawdzał się dobrze czas reakcji matrycy ok 2-3ms input lag w grze niezauważalny sam go chciałem ale wybrałem model wyżej. jedynie do czego można sie przyczepić to tzw clouding bo jest aczkolwiek nie przeszkadza no i co do katów widzenia to jakiś super rewelacyjnych nie ma aczkolwiek jest dobrze, będziesz zadowolony

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym TV - Sony KDL-32HX750. Zależy mi na odpowiedziach i opiniach bo chciałbym go zakupić (głównie pod PS3) Mam też pytanie odnośnie współpracy tego TV z PS3 czyli jak współpracują?. Z góry dzięki za odpowiedzi.

dobry tv 3d fajnie wygląda, obraz ok, input lag nie zauważalny ładne kolory pilotem od tv sterujesz menu konsoli jak w innych tv od sony wiec jak masz hajs to idź do sklepu i go bierz. samsung lg czy toshiba czytają lepiej pliki wideo z pendriva czy dysku zew. soniacze jak i np panasonici gorzej sobie radzą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał plazme ale jeśli plazma to panasonic. a z tych ledów co podałeś też panasonic et5e jest lepszy niż lg lm620 a lw jest seria starsza niż lm

dzieki za rade. kupilem et5e i jak narazie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak konwersja 3d

dzieki za rade. kupilem et5e i jak narazie jestem zadowolony

a jak konwersja 2d do 3d ?? dobrze wygląda w grach w których nie ma 3d? bo zwykły obraz cyfrowy konwertuje nawet fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry 3d to bajka, a z 2d na 3d jeszcze nie konwertowalem.

Troche pouzywam i potestuje to cos wiecej napisze.

Ogolnie czuje duzy przeskok jakosciowy ze starego 4 letniego lg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadliwe zlacze hd w telewizorze. Niech sprawdzi na jakims dekoderze czy ma dzwiek z tego samego zlacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak konwersja 2d do 3d ?? dobrze wygląda w grach w których nie ma 3d? bo zwykły obraz cyfrowy konwertuje nawet fajnie

tak srednio to wyglada, menu jeszcze jako tako sie prezentuje, ale z gra to roznie bywa. do tego dochodza lagi, ktore praktycznie uniemozliwiaja gre online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pomoc w wyborze monitora, bo mam nie lada mętlik w głowie, Zastanawiam się pomiędzy 3 modelami od LG. Jeden ze znaną mi matrycą TN i dwa IPS. Naczytałem się, że te nowe matryce IPS mają dużo lepsze kąty widzenia itd. ale boję się trochę tego, jak niektórzy piszą (zresztą widziałem zdjęcia), że mają one nierównomierne podświetlenie matrycy :confused: Poniżej linki do specyfikacji tych monitorów. Wszystkie są w podobnej cenie +/- 600zł dlatego też chciałbym wybrać po prostu najlepszy. Dzielcie się opiniami :biggrin:

http://www.agito.pl/...492-473759.html

http://www.agito.pl/...492-526151.html

http://www.agito.pl/...492-507602.html

edit. Tyle osób na forum, a nikt nie potrafi doradzić ? :confused:

Edytowane przez Prezmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, moze mi ktos powiedziec czy Ps3 podaje sygnal rownoczesnie na wyjscie hdmi i na wyjscie komponentowe AV? nie mam od kogo pozyczyc playa zeby to sprawdzic a przymierzam sie do kupna. Niestety mam wyswietlacz 42 cale pioneera i musze sie nakombinowac zeby cos do tego podlaczyc, hdmi moge podlaczyc poprzez specjalna przejsciowke do DVI-D ktore nie przetwarza dzwieku. Dzwiek podlaczyl bym z tego wyjscia AV i wtedy bedzie dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony TV kablem HDMI, ale także cinchem dzwięk do wieży. Jak mam ochotę pograć z lepszym dzwiękiem, to wyciszam TV i odpalam wieżę. Sprawdzałem czy dzwięk w tv ma jakieś przyspieszenia/opóźnienia względem wieży, no i stwierdzam, że jakiś tam mały jest, ale to są milisekundy. Być może nawet nie ma opóźnienia, tylko dzwięk kliknięcia w menu inaczej brzmi na wieży, a inaczej na TV, przez co mam wrażenie rozjechania się ich w czasie. No ale tak jak wspomniałem - rzędu milisekund. Spokojnie można grać bez spiny, że strzały usłyszysz po 3 sekundach. :)

Co do samego wyświetlacza. Ostatnio zakupiłem Panasonic TX-L42E5e i stwierdzam, że to bardzo fajny telewizorek. Dużo zabawy z kolorami miałem, kombinowałem z ustawieniami w PS3 (pełen zakres RGB), no i ostatecznie udało mi się tak dobrać ustawienia, by kolory były łagodne dla oczu i nie naparzały z odbiornika, a czerń była czernią, a nie ciemną plamą. Input lag mógłby być mniejszy, ale gra się całkiem przyjemnie. Jedyna rzecz to tak jakby płynność. Ciężko mi to nazwać, bo nie znam się na terminologii, ale przy szybkich obrotach kamerą, czy szybkich scenach, to np. napisy stają się zamazane, nieczytelne i jakby kują w oczy. Niektóre gry poprzez zastosowanie blura totalnie redukują ten efekt, ale jeśli coś ma ostre krawędzie, jak np. w borderlands, to łatwo to zauważyć. Nie jest to natomiast efekt ducha, nic z tych rzeczy. Bardziej coś w stylu niskiego odświeżania, a może tak na prawdę, to efekt tego, że gierka ma np. 30 fpsów/sek, a nie 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony TV kablem HDMI, ale także cinchem dzwięk do wieży. Jak mam ochotę pograć z lepszym dzwiękiem, to wyciszam TV i odpalam wieżę. Sprawdzałem czy dzwięk w tv ma jakieś przyspieszenia/opóźnienia względem wieży, no i stwierdzam, że jakiś tam mały jest, ale to są milisekundy. Być może nawet nie ma opóźnienia, tylko dzwięk kliknięcia w menu inaczej brzmi na wieży, a inaczej na TV, przez co mam wrażenie rozjechania się ich w czasie. No ale tak jak wspomniałem - rzędu milisekund. Spokojnie można grać bez spiny, że strzały usłyszysz po 3 sekundach. :)

Co do samego wyświetlacza. Ostatnio zakupiłem Panasonic TX-L42E5e i stwierdzam, że to bardzo fajny telewizorek. Dużo zabawy z kolorami miałem, kombinowałem z ustawieniami w PS3 (pełen zakres RGB), no i ostatecznie udało mi się tak dobrać ustawienia, by kolory były łagodne dla oczu i nie naparzały z odbiornika, a czerń była czernią, a nie ciemną plamą. Input lag mógłby być mniejszy, ale gra się całkiem przyjemnie. Jedyna rzecz to tak jakby płynność. Ciężko mi to nazwać, bo nie znam się na terminologii, ale przy szybkich obrotach kamerą, czy szybkich scenach, to np. napisy stają się zamazane, nieczytelne i jakby kują w oczy. Niektóre gry poprzez zastosowanie blura totalnie redukują ten efekt, ale jeśli coś ma ostre krawędzie, jak np. w borderlands, to łatwo to zauważyć. Nie jest to natomiast efekt ducha, nic z tych rzeczy. Bardziej coś w stylu niskiego odświeżania, a może tak na prawdę, to efekt tego, że gierka ma np. 30 fpsów/sek, a nie 60.

Efekt rozmywanych napisów to za pewne wina włączonego trybu 100Hz, czy też 150, bo tak podaje Panasonic. Ja mam Sharpa 100Hz i włączenie tego trybu powoduje, że gra działająca w 30kl/s wygląda jakby działała w 60. Jest tylko pewne "ale". Gra musi działać płynnie w 30 kl/s, dropy animacji psują ten efekt. Poza tym efekt rozmywania HUD i napisów, ogólnie stałych elementów ekranu. Poza tym zwiększa się Input Lag czyli czas reakcji matrycy na komendę. Ale możliwe, że to ostatnie to tylko moje spostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś pomóc w podłączeniu ps3 pod monitor?

Pilnie potrzebuje info jak to zrobić,jakie kable kupić i czy jest możliwość podłączenia konsoli do monitora Samsung 245B plus ,nie ma niestety ani głośników ani wejścia hdmi.

Czy można podpiąć kino domowe do konsoli a ją do monitora?Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam telewizora do ps3 i znalazlem cos takiego jak SONY KDL-42EX440 ktos z uzytkownikow mial z nim do czynienia ?

narazie posiadam telewizor daewoo cos tam i powiem ze masakra wszystko wyglada brzydko a przy gta iv obraz wyglada jakby sie zacinal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze? żaden - od biedy mogę Ci zaproponować jedynie ten trzeci monitor :P

I czy jest sens grania na samsungu cw29z418t ?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę do PS3 Samsung UE32EH5000? Czas reakcji ma 5ms, jak na LED jest dosyć tani (1300) i widzę że jest popularny na Allegro. Ktoś może odradzić/polecić ew. jakieś alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi

Da radę do PS3 Samsung UE32EH5000? Czas reakcji ma 5ms, jak na LED jest dosyć tani (1300) i widzę że jest popularny na Allegro. Ktoś może odradzić/polecić ew. jakieś alternatywy?

styknie Ci ten TV :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi

A z tymi IPS'ami jest coś nie tak, bo powiem szczerze, że kąty widzenia naprawdę mają dużo lepsze od TN'ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam w domu 42 calowy Panasonic Viera, jednak przeprowadziłem się do Krakowa na studia do własnego mieszkania i chciałbym tam podłączyć konsolę.

Jestem kompletnie zielony w temacie telewizorów, monitorów. Mam budżet 700 złotych na zakup nowego telewizora/monitora. Zdaję się na wasze doswiadczenie i liczę że mi ktoś pomoże z zakupem ekranu konkretnie pod PS 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 700zł, masz LG M2352D-PZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje zakup jakiegos monitora/tv do ps3 i kompa, budzet to jakie 1000 zl ale jakbym mial dolozyc jakies 2 stowki to nic sie nie stanie, monitor bedzie na biurku wiec jakis metr odleglosci bede mial ,24/23 cale to minimum, rozwazalem powieszenie na sciane ale to nic koniecznego. Na razie podoba mi sie Eizo FS2333-BK (jak parze na jego specyfikacje to nawet cena mnie nie zraza).

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×