Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam jakiegoś zgrabnego monitorka, myślę, że min. 26-27". Będzie używany do PS3 jak również jako drugi [gry w które gram na PC na padzie, filmy] do komputera. Cena -> no z tego co się zdążyłem zorientować to raczej absolutne minimum to coś koło 1tys. zł. Fajnie by było jakby miał znośnej jakości głośniki; aczkolwiek wole już ich NIE mieć niż mieć jakieś mocno beznadziejne.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, tu się opinie "wykluczają". Obecnie mam Samsunga 225MW(bardzo rzadko spotykany) i jest to monitor na kozaku:D Obraz super, wszystko super. Tylko ma 22 cale;/ Jeszcze myślałem nad Samsungiem T27B300. Ktoś może ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sporo zastanawialem sie nad monitorem do 600zl i padlo na lg ips234, jestem b.zadowolony jakby kotos mial podobne kryteria cenowe to proponuje rozwazyc tego lg"ka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, tu się opinie "wykluczają". Obecnie mam Samsunga 225MW(bardzo rzadko spotykany) i jest to monitor na kozaku:D Obraz super, wszystko super. Tylko ma 22 cale;/ Jeszcze myślałem nad Samsungiem T27B300. Ktoś może ma?

Ja mam T27A300 - czyli to samo, tylko z mniejszą ilością złączy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 225MW jest w zasadzie taki sam jak T27A300 TAK? Jesli tak to super;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie który telewizor polecacie głównie do konsoli i filmów wieczorową porą:

- Sony HX750

- Panasonic ST50

- Philips 6007

Biorę głównie te 3 modele pod uwagę,ewentualnie jakaś inna propozycja w cenie max do 3500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech wziąłbym tego Panasonica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, Osatatnio zakupilem PS3. Dokupiłem do niego monitor Samsung 206BW, posiada on wejscie DVI-D, podlaczylem go pod konsole kablem HDMI i przejsciówka. Niestety teraz mam pewien problem, w ustawieniach moge ustawic rozdzielczosc na 720p, wtedy obraz lekko jest sciety po bokach, ale gry wygladaja tragicznie, zero AA, jakbym gral w rozdzielczosci 800x600. Po zmianach na 1080i i 1080p menu wyglada o wiele lepiej, ale gry wygladaja tak samo koszmarnie.

Monitor ma 20cali, wiec to chyba nie przez to, nie mam juz pomysłów prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 225MW jest w zasadzie taki sam jak T27A300 TAK? Jesli tak to super;)

Czytamy ze zrozumieniem - pisałeś, że masz na oku model T27B300, a ja odpisałem, że posiadam model T27A300 który różni się od wersji B, tylko ilością złączy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pewien problem, kupilem PS3 i do niego monitor Samsung 206BW, posiada on wejscie DVI-D, przylem przejciowki HDMI-DVI i podlaczylem PS3 pod monitor, po ustawieniu obrazu menu wygladało dobrze, w rozdzielczosci 720 a 1080 jeszcze lepiej, zaznaczylem wszystkie mozliwe rozdzielczosci i zapisalem ustawienia. Niestety w wiekszosci gier grafika wyglada jak by była w rozdzielczosci 800x600, krawedzie sa kanciaste a tlo zamazane, Crysis, Uncharted 3, Fallout, OnFoums, wszystkie te gry wygladaja okropnie. Wygadzenie krawedzi mam zaznaczone. Nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a co sądzicie o tej maszynie ;

LG CINEMA 3D DM2780D-PZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem

monitor do grania czy także do filmów? bo nie wiem czy w wypadku gier byłby sens dopłacać do 3D :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania, ale o jakim dopłacaniu my mówimy, 1000 zł kosztuje = tyle co iiyama bez DVBT, 3D I kompletu zlacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo taniej możesz znaleźć podobny / lepszy monitor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nich ma co najmniej 3 cale mniej, brak 3D, brak DVB-T....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt 3d na tanich monitorach jest tak mizerny,że nie ma sensu go brać pod uwagę. Dobry 27calowy monitor do gier kosztuje grubo ponad tysiak,ale jak nasz kasę proszę bardzo tylko nie licz na antene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak 3D, brak DVB-T....

do takich zastosowań, to o monitorze zapomnij :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, zeby była ta cyfrowa telewizja za rok na tym monitorze, bo jak może być to czemu ma nie byc?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo chcesz dvbt to kup tv bo dobrych monitorow z tym bajerem jest niewiele (jesli w ogole jakies sa)

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez ten LG ma DVB-T;) i kosztuje 1000zł + 27'' jak dla mnie wypas:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma mówię o dobrych monitorach do gier a nie tym lg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×