Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś koło seteczki dołożył, to mógłbyś kupić sobie taki TV, jaki mam ja, a mianowicie LG LED 32LV3550. Jak sama nazwa wskazuje jest to telewizor LED i jest troszkę większy niż chcesz, ale nieznacznie - tylko 3 cale. Odświeżanie 100 Hz, oczywiście FullHD, dobre kąty widzenia, ładne barwy, 3 wejścia HDMI. Jestem z niego bardzo zadowolony, polecam.

Zapomniałem dodać, że z lapkiem też się dobrze sprawuje - często go podłączam, żeby oglądać filmy na necie.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżanie 100 Hz, oczywiście FullHD

A co mi po FullHD, skoro z tego co wiem ledwo 2 gry na PS3 to wykorzystują (Wipeout HD i Fight Night 4)? :P + 32'' niestety nie zmieści mi się, gwarantuję.

Ale myślę również nad LGkiem, konkretnie nad tym modelem:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-26ls3500.bhtml

26'', czyli optymalnie jak dla mnie, telewizor chwalony w recenzjach za swój obraz, 1200 zł to i kasy trochę na gierki zostanie, podświetlenie LED, jak dla mnie same plusy :) Chyba że coś pomijam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi po FullHD, skoro z tego co wiem ledwo 2 gry na PS3 to wykorzystują (Wipeout HD i Fight Night 4)?

nie dwie a więcej gier ma fullHD np: GranTurismo5 czy motorstorm apokalipsa. Nie warto brać ekranu bez fullHD bo teraz to podstawa jest już. Poza tym ekranu nie kupujesz chyba na pół roku tylko na dłużej i FHLD się może przydać gwarantuję :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi po FullHD, skoro z tego co wiem ledwo 2 gry na PS3 to wykorzystują (Wipeout HD i Fight Night 4)?

nie dwie a więcej gier ma fullHD np: GranTurismo5 czy motorstorm apokalipsa. Nie warto brać ekranu bez fullHD bo teraz to podstawa jest już. Poza tym ekranu nie kupujesz chyba na pół roku tylko na dłużej i FHLD się może przydać gwarantuję :)

Czy to znaczy że gry które wykorzystują Full HD nie będą działać na HD Ready? I jak jest z odtwaraczem blu ray na HDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dwie a więcej gier ma fullHD np: GranTurismo5 czy motorstorm apokalipsa. Nie warto brać ekranu bez fullHD bo teraz to podstawa jest już. Poza tym ekranu nie kupujesz chyba na pół roku tylko na dłużej i FHLD się może przydać gwarantuję :)

Ok, ale pytanie czy przy 26'' (taki TV zamierzam kupić) naprawdę widać będzie różnicę między HD Ready a Full HD? Pozatym, kurde, nigdzie nie mogę znaleźć telewizora 26-29'' z full hd, a 32'' niestety na bank odpada, z przyczyn niezależnych ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale pytanie czy przy 26'' (taki TV zamierzam kupić) naprawdę widać będzie różnicę między HD Ready a Full HD? Pozatym, kurde, nigdzie nie mogę znaleźć telewizora 26-29'' z full hd, a 32'' niestety na bank odpada, z przyczyn niezależnych ode mnie.

przy 26 calach nie będziesz widział różnicy między fullhd a hd ready. z tego co wiem ludzkie ok nie jest wstanie jej zobaczyć. różnice widać gdy masz 40cali i więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ten tv bedzie dobry Samsung es 6800 46 cali do gier ? i Czy będzie występowal Input lag ? Wczesniej miałem normalny tv bez full hd i innych bajerow, czytalem, ze Input Lag nie występuje we wszystkich lcd. Ktoś wie jak może być z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystkim odradzam samsungi , ale nikt nie slucha , a pozniej jecza i narzekaja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystkim odradzam samsungi , ale nikt nie slucha , a pozniej jecza i narzekaja .

Okej... a dlaczego odradzasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 26 calach nie będziesz widział różnicy między fullhd a hd ready. z tego co wiem ludzkie ok nie jest wstanie jej zobaczyć. różnice widać gdy masz 40cali i więcej

No i o taką odpowiedź mi chodziło, dzięki. Teraz już wiem, że nie muszę szukać koniecznie full hd, dopóki nie decyduję się na naprawdę wielki telewizor.

Swoją drogą zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a konkretnie rozdzielczość natywna. Jak wiadomo zawsze najlepszą jakość obrazu uzyskujemy gdy wyświetlana gra/film/cokolwiek jest w rozdzielczości natywnej wyświetlacza. W takim razie czy gry z PS3/X'a 360, z których 95% wyświetlana jest w 720p, nie wygląda wręcz GORZEJ na telewizorach fullhd z rozdziałką natywną 1080p? Takie moje małe spostrzeżenie :P

PS. Wypowie się ktoś odnośnie tego telewizora? http://www.euro.com....-26ls3500.bhtml Warto?

Edytowane przez KoRnish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o taką odpowiedź mi chodziło, dzięki. Teraz już wiem, że nie muszę szukać koniecznie full hd, dopóki nie decyduję się na naprawdę wielki telewizor.

Swoją drogą zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a konkretnie rozdzielczość natywna. Jak wiadomo zawsze najlepszą jakość obrazu uzyskujemy gdy wyświetlana gra/film/cokolwiek jest w rozdzielczości natywnej wyświetlacza. W takim razie czy gry z PS3/X'a 360, z których 95% wyświetlana jest w 720p, nie wygląda wręcz GORZEJ na telewizorach fullhd z rozdziałką natywną 1080p? Takie moje małe spostrzeżenie :P

PS. Wypowie się ktoś odnośnie tego telewizora? http://www.euro.com....-26ls3500.bhtml Warto?

Nie wyglądają gorzej. Co do samego grania pomiędzy 1080 a 720 nie zauważysz dużej różnicy, jeżeli jednak podłączysz laptopa do telewizora to różnica pomiędzy HD, a Full HD jest bardzo duża. Wszystko to oczywiście zależy od tego co drzemie w laptopie. Przede wszystkim robisz podstawowy błąd! Nie szukaj telewizora tylko monitora z Tunerem TV, w tej samej cenie możesz znaleźć dużo lepszy sprzęt. Przykładowo:http://www.euro.com....pz.bhtml#opinie 27 cali, Full HD, Tuner TV i do tego masz 3D

Edytowane przez kubalek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądają gorzej. Co do samego grania pomiędzy 1080 a 720 nie zauważysz dużej różnicy, jeżeli jednak podłączysz laptopa do telewizora to różnica pomiędzy HD, a Full HD jest bardzo duża. Wszystko to oczywiście zależy od tego co drzemie w laptopie. Przede wszystkim robisz podstawowy błąd! Nie szukaj telewizora tylko monitora z Tunerem TV, w tej samej cenie możesz znaleźć dużo lepszy sprzęt. Przykładowo:http://www.euro.com....pz.bhtml#opinie 27 cali, Full HD, Tuner TV i do tego masz 3D

Kurcze, nie wiem, jakoś nie jestem przekonany do podłączania konsoli do monitora z tak dużą rozdziałką natywną. Może musiałbym to najpierw sam zobaczyć, żeby uwierzyć że będzie ok. Lapka i tak mam słabego, więc na full hd tak czy siak siedział nie będę, tak samo nie interesuje mnie 3D bo to badziew którego nie znoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam na co dzień korzystam z monitora 22' Full HD, marki LG: 90f15f9ef4b89fdb4102cb70729751e8.jpg PS3 znakomicie współgra z tym monitorem, obraz jest znakomity. Nie kupując teraz monitora z możliwie wyższą rozdzielczością sam sobie robisz krzywdę na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem że pewnie temat był pewnie mnóstwo razy wałkowany ale chciałbym się Was poradzić jaki telewizor byłby najbardziej odpowiedni pod PS3. Do dyspozycji mam lekko ponad 2000zł.

W chwili obecnej posiadam tv Sony Bravia KDL 26L4000 i nie jestem zadowolony z obrazu.

Ponoć jakosc PS3 w pełni odzwierciedlają telewizory full HD i pytam sie czy duza różnica jest pomiedzy hd ready a full hd w obrazie ps3?

Czym powinienem się kierować szukając najlepszego tv? Słyszałem wiele rzeczy m.in liczba cali ma znaczenie a także częstotliwość odświerzania. Dajcjcie jakies propozycje dobrych tv w przedziale do 2000-2200.

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystkim odradzam samsungi , ale nikt nie slucha , a pozniej jecza i narzekaja .

Na Samsungu 40d5500 nie ma problemów - na standardowym konfigu TV jest OK. Można jeszcze włączyć tryb "game", ale różnic nie zauważyłem.

Może problemy zależą od modelu telewizora, bo np. seria d6500 ma na pokładzie więcej poprawiaczy obrazu niż np 5500.

Pozdr.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Ja mogę polecić wam bo jestem od niedawna posiadaczem monitora z tunerem TV LG M2550D-PZ o przekątnej 25 cali. Zakupiłem go w saturnie za 1000 zł i nie żałuje zakupu. Ma cudowne kolory, obraz ma dobrą ostrość i kontrast. Od początku właściwie nie musiałem w nim nic regulować bo jest idealnie. Do tego jest full hd ma wiele opcji i różne tryby obrazu. Oczywiście nie umywa się do mojej plazmy panasa, ale jak na LCD LED o matrycy TN daje sobie świetnie radę. Za taką cene nie znajdziesz nic lepszego. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szybkie pytanie :happy: mam ten monitor: http://www.samsung.com/au/consumer/pc-peripherals/monitor/led-monitor/LS22B150NS/XY-spec, który nie posiada HDMI ani nawet DVI i mam możliwość teraz wymienić go na identyczny z wyglądu (co akurat bardzo mi odpowiada) model http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/monitors/led/LS22B300HS/EN-spec, który posiada już HDMI i teraz pytanie, czy można jednocześnie podłączyć PC przez VGA i PS3 przez HDMI i tylko jakoś przełączać sygnał, czy każdorazowo będę musiał wyciągać kabel ? I jeszcze jedno, czy jest możliwość podłączenia do tego monitora dźwięku z PS3. Ewentualnie prosiłbym o podlinkowanie jakiegoś monitora z HDMI do 500zł najlepiej żeby to był Samsung. Troszkę pilne bo do jutra muszę dać odpowiedź. Z góry wielkie dzięki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne pytanie,z tym że mam monitor Lcd Samsunga również bez hdmi,jak mogę podłączyć konsole do monitora ?Dodatkowo jak podłączyć kino domowe do konsoli+monitora ponieważ nie mam w monitorze głośników?

Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne pytanie,z tym że mam monitor Lcd Samsunga również bez hdmi,jak mogę podłączyć konsole do monitora ?

Wszystko było wcześniej. Zależy jaki to monitor i czy masz tylko wejście D-Sub, czy też DVI. Jak DVI to ważne czy monitor posiada HDCP, a jak samo VGA to musiałbyś kupić kabel z konwerterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym TV - Sony KDL-32HX750. Zależy mi na odpowiedziach i opiniach bo chciałbym go zakupić (głównie pod PS3) Mam też pytanie odnośnie współpracy tego TV z PS3 czyli jak współpracują?. Z góry dzięki za odpowiedzi.

post-48383-0-33886100-1350378019_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szybkie pytanie :happy: mam ten monitor: http://www.samsung.c...2B150NS/XY-spec, który nie posiada HDMI ani nawet DVI i mam możliwość teraz wymienić go na identyczny z wyglądu (co akurat bardzo mi odpowiada) model http://www.samsung.c...2B300HS/EN-spec, który posiada już HDMI i teraz pytanie, czy można jednocześnie podłączyć PC przez VGA i PS3 przez HDMI i tylko jakoś przełączać sygnał, czy każdorazowo będę musiał wyciągać kabel ? I jeszcze jedno, czy jest możliwość podłączenia do tego monitora dźwięku z PS3. Ewentualnie prosiłbym o podlinkowanie jakiegoś monitora z HDMI do 500zł najlepiej żeby to był Samsung. Troszkę pilne bo do jutra muszę dać odpowiedź. Z góry wielkie dzięki :biggrin:

1. Ale ten monitor nie posiada głośników więc nic nie usłyszysz. Podpinasz hdmi do ps3 i do tv, masz dźwięk, do ps3 podpinasz kabel standardowy audio/wideo i do chinch białego i czerwonego podpinasz taką przejściówkę LINK a do niej jack'iem głośniki lub słuchawki (w ps3 musisz wybrać w opcjach audio odpowiednie wyjście).

2. PC podpinasz VGA a obraz między PC a PS3 przełączasz klawiszem na monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś koło seteczki dołożył, to mógłbyś kupić sobie taki TV, jaki mam ja, a mianowicie LG LED 32LV3550. Jak sama nazwa wskazuje jest to telewizor LED i jest troszkę większy niż chcesz, ale nieznacznie - tylko 3 cale. Odświeżanie 100 Hz, oczywiście FullHD, dobre kąty widzenia, ładne barwy, 3 wejścia HDMI. Jestem z niego bardzo zadowolony, polecam.

Zapomniałem dodać, że z lapkiem też się dobrze sprawuje - często go podłączam, żeby oglądać filmy na necie.

Kurde, właśnie zdecydowałem się na 32'' TV i ten model bardzo mi odpowiada, tyle że nigdzie nie ma go już sprzedaży (prócz egzemplarzy powystawowych, których boję się jak ognia). Poleci ktoś jakiś inny 32'' TV z jak najszybszym czasem reakcjii i minimalnym inout lagiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, posiadam monitor lcd z wejsciem vga i DVI. Monitor posiada HDCP. Ps3 podlaczone jest przez VGA. Obraz jest dobry, ale czy gdyby podlaczyc go przez HDMI - adapter DVI - to czy obraz bedzie widocznie lepszy? Czy nie zrobi to raczej roznicy?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×