Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

polecam poczytac ten temat, a nie pytac sie caly czas o to samo :/

napisz ile cali cie interesuje itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy lepiej mi się będzie grało na telewizorze SONY TRINITRON 29FX66E czy na monitorze BENQ FP71G+ odrazu mówię że telewizor nie ma wejścia hdmi,a monitor ma tylko jedno wejście D-SUB więc będę grał na rozgałęziaczu.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem konsole PS3 kablem HDMI+DVI do monitora LG Flatron (dość starego) ale o rozdzielczości natywnej 1600x1050 i przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat na ekranie "Poza zakresem pracy 67,3 kHz/60Hz." Czy jest może jakaś skuteczna podpowiedz czy istnieje jakaś możliwość rozwiązania tego problemu. Monitor odświeża (informacja z właściwości) z częstotliwością 59 i 60 Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up :

Jak będziesz uruchamiał konsolę to przytrzymaj przycisk do włączania przez kilka sekund, dopóki nie usłyszysz piknięć. Wtedy ustawienia wideo same powinny się dostosować do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeśli chcesz mieć wysoki Input Lag to bierz 100hz choć nie wiem czy jest jakaś poprawa płynności, lecz jeśli chcesz grać na trybie GRA i mieć niższy Input Lag (bo przeszkadza) to po co brać ze 100Hz jeśli się z tego nie będzie korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie aktualnie jakiś monitor 24cale do ps3 ? przeczytałem, od cholery tematów w internecie, jednak są one dość stare i tak naprawdę popadam w co raz większa dezorientacje.

budżet okolo:1000 zl jakies pomysly?

oczywiscie,jesli bedzie warto, bede mogl troche nagiac budzet :)

Samsung P2470HD - strone wczesniej masz moja opinie o nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam monitor Philips Brilliance 220CW z DVI i (chyba) HDSP. Będzie mi działać ps3 w rozdzielczości 1680x1050? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy lepiej mi się będzie grało na telewizorze SONY TRINITRON 29FX66E czy na monitorze BENQ FP71G+ od razu mówię że telewizor nie ma wejścia hdmi,a monitor ma tylko jedno wejście D-SUB więc będę grał na rozgałęziaczu.Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam monitor hyundai n90w 19", z wejściem d-sub. Nie mam innej opcji podłączenia PS3 (poza starym, kineskopowym 20" TV). Kupiłem więc kabel "Wii/PS3 VGA Cable" taki jak ten: http://allegro.pl/kabel-av-component-i-vga-do-ps-3-playstation-3-i1347169182.html

Niestety po podłączeniu wszystkiego obraz na monitorze jest ucięty, a raczej przesunięty w stronę lewego, górnego rogu. Od razu powiem, że w konsoli ustawiona jest rozdzielczość 720p, kabel component. Próbowałem przesunąć obraz w ustawieniach monitora. Jest lepiej, ale to nie to. Nadal jest ucięty przy maksymalnym dostępnym przesunięciu. Przy 576p obraz jest wycentrowany i wszystko gra. Tak samo przy 1080i, którego w sumie monitor nie powinien obsługiwać, lecz przy tym obraz migocze. Producent niby twierdzi, że kabel powinien działać z każdym monitorem VGA...ale podejrzewam, że to może być wina odświeżania monitora. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia z tym kablem, bądź miał podobny problem?

P.S. Mam jeszcze inny pomysł. Jest sens kupywanie przejściówki component->d-sub taki jak ten: http://allegro.pl/adapter-vga-d-sub-rgb-3-x-rca-component-chinch-i1318363429.html i podłączyć ten jeden wolny kabelek (zielony) od componentu? Może wtedy obraz byłby na całym ekranie? Co o tym myślicie?

Pytanie tylko, czy sam zielony wtyk component wystarczy? Przecież normalnie w kablach component sa 3 kable od video. Podłączając ten jeden nie byłoby problemów? Byłby pełen zakres kolorów?

P.S.2 Byłem w sklepie w sprawie przejściówki comonent->d-sub Powiedziano mi, że jeśli monitor nie ma zmiany z RGB na COMPONENT to nie bedzie działało. Ta przejściówka jest ponoć tylko dla projektorów (one maja tą funkcję). W takim razie jestem chyba zmuszony sprzedać zakupiony na allegro kabel i kupić nowy monitor :/ Niestety

Edytowane przez Krom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym ze swojej strony polecić Wam 24 calowy Monitor/TV: Samsung b2430hd

Mam go od kilku dni i spisuje się znakomicie. Używam go głównie jako TV(kablówka) i do PS3.

Wygląda świetnie, ma przejrzyste menu, obraz w HD wymiata jest żywy i płynny a mnogość ustawień może przyprawić o ból głowy.

Dźwięk jest ok może bez rewelacji ale czego można się spodziewać po monitorze.

Co ciekawe posiada on wejście usb dzięki któremu można bez problemu odtwarzać muzykę czy oglądać filmy divx z polskimi napisami! (nie czyta tylko polskich liter).

Gwarancja na 3 lata(bo to monitor)

Kupiłem go za 1000 zł. Więc jeśli ktoś szuka tv do małego pokoju to szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry

Mam pytanie czy telewizor Telewizor 32" LCD LG 32LD350 będzie dobrym wyborem do ps3? On ma 50hz chyba ale ponoć to nawet lepiej jeśli chodzi o ps3. I napiszcie mi jak to jest z tym hz ile najlepiej powinno być 100 czy 50 ? Ale głównie pytam o ten model tv czy jest on dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje kupić nowy telewizor bo na starego już się patrzeć nie umiem. Odległość z jaką będę go oglądać do jakieś 1,5m

i patrząc się na tabelkę którą kiedyś opublikowało sony(tą gdzie pisało ile cali ze względu na odległość) to najlepiej było by

37cali. Moja gotówka to jakieś 2500-2700zł myślałem nad KDL-37EX500 albo SAMSUNG LE40C650 chyba że polecacie coś

wogule innego ja na telewizorach sie nie znam dlatego proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje kupić nowy telewizor bo na starego już się patrzeć nie umiem. Odległość z jaką będę go oglądać do jakieś 1,5m

i patrząc się na tabelkę którą kiedyś opublikowało sony(tą gdzie pisało ile cali ze względu na odległość) to najlepiej było by

37cali. Moja gotówka to jakieś 2500-2700zł myślałem nad KDL-37EX500 albo SAMSUNG LE40C650 chyba że polecacie coś

wogule innego ja na telewizorach sie nie znam dlatego proszę o pomoc

Na tebelki nie patrz do Ps 3 im więcej cali" tym lepiej- żałować nie będziesz .samsunga bym odradzał z względu na input lag sharpy są dobre do ps 3 z lcd no i plazmy panasonica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

co sądzicie o tym telewizorku pod PS3: http://www.ceneo.pl/5798913 ?

Mam ten telewizorek i jakość obrazu w HD jest świetna, podobnie kolory itd. Czerń też super. Podłączyłem PS3 do LED-a Samsung B7000 i porównałem. Lepszy obraz właśnie na tej plazmie Panasa. Jedyne o czym trzeba pamiętać to, żeby nie katować telewizora przez pierwsze 200h.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten telewizorek i jakość obrazu w HD jest świetna, podobnie kolory itd. Czerń też super. Podłączyłem PS3 do LED-a Samsung B7000 i porównałem. Lepszy obraz właśnie na tej plazmie Panasa. Jedyne o czym trzeba pamiętać to, żeby nie katować telewizora przez pierwsze 200h.

nie katować przez pierwsze 200h, tzn.?

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie katować przez pierwsze 200h, tzn.?

Tzn. żeby nie przesadzać z ustawieniami tzn. nie na maksa kontrast itd. bo jak oglądałbyś coś z b. jasnym logiem np. jakiś program i to na maksymalnych ustawieniach to po jakimś czasie mogłoby Ci się to wypalić. Najlepiej poczytać coś o plazmach.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na oku kilka monitorów i nie wiem który wybrać. Bym był wdzięczny jeśli ktoś by mi pomógł rolleyes.gif

1. http://www.ceneo.pl/2365906s

2. http://www.ceneo.pl/5764771s

3 http://www.ceneo.pl/1715282s

4 http://www.ceneo.pl/2349183s

5 http://www.ceneo.pl/2378388s

6 http://www.ceneo.pl/2349182s

Jak na razie mam ten tv http://www.ceneo.pl/1687128s. I tu mam drugie pytanie tongue.gif Czy warto go zmieniać? Nie znam się na tym a bym chciał mieć jak najlepszy obraz przy PS3. Proszę bardzo o pomoc.

PS. Jeśli ktoś zna lepszy monitor (do 700 zł) to proszę o nazwę. ( Jak coś monitor mi jest potrzebny TYLKO do grania )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będzie mi działać ps3 na monitorze Philips CW220 który posiada HDCP oraz wyjście DVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będzie mi działać ps3 na monitorze Philips CW220 który posiada HDCP oraz wyjście DVI?

bedzie dzialac

ps. ten monitor ma wejscie dvi, a nie wyjscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie dzialac

ps. ten monitor ma wejscie dvi, a nie wyjscie :P

Dziękuję za odpowiedz, i tak ma wyście nie wejście. Taka moją głupota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys czytal forum to bys wiedzial ze w jednych monitorach kabel zadziala a w innych nie. nie wiem od czego to jest zalezne. mozesz zaryzykowac i kupic, ale nie masz gwarancji ze kabel zadziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, a jak nie zadziała to masz zawsze 10 dni by ten kabel oddać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×