Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj zakupiłem ps3. Musze dokupić tv pod ps3, aby w grach zrywniejszych nie bylo tych smużeń, oraz o małym input lagu. Byłem w rtv euro i agd i mam na oku 2 tv oba w cenie 1590zł. Philips 32PFL5405H oraz Sony KDL-32EX500. Przy czym słyszałem opinie, że ten pierwszy po wyłączeniu tv strzela (szeszczy) przez kilka minut, zaś o sony dużo osób mówi że nie ma input laga inni zaś, że jest. Sa filmiki przedstawiające input lag 32ex500 wystarczy wpisać na youtube, tylko, że ja nigdy nie miałem doczynienia z ps3 i nie wiem czy na tym filmiku jest input lag czy nie. Dodam, że w grę wchodzi tv 32calowy, żaden innym. Z góry wielkie dzięki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem soniaka 40ex500 do ps3 i był jak dla mnie lag, nawet po włączeniu opcji game mode, nieznacznie spadł ale to zależy czy jesteś aż tak wymagający, mi po włączeniu tej opcji nie przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W philipsie jest czas reakcji matrycy 2ms. Czy to znaczy, że nie pwinno być input laga? Link do philipsa http://www.euro.com....405h.bhtml#opis. Niech ktoś doświadczony powie czy na tym filmiku jest input lag. >

Edytowane przez Nettien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widać gołym okiem, że delikatny jest. Czy wiesz co to w ogóle znaczy inputlag? Spójrz na czas reakcji od dotknięcia manetki na padzie do ruchu karabinu na ekranie.

Na poniższym filmiku masz to zaprezentowane dość jasno są obok siebie najpierw dwa identyczne monitory a chwilę później po lewej jakiś samsung.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Tak więc soniaka sobie odpuszczę, a co sądzicie o tym philipsie?

Edytowane przez Nettien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telewizora z technologią 3D, myślałem nad tym http://www.mediamark...-3d/kdl-40ex720 Ale moze cos innego ? Cena tak 3200-3300, najlepiej z MM albo RTV, bo tam będę brał na raty

Widziałem go na żywo w Euro... i jest fajny, ale weź pod uwagę brak okularów 3d w zestawie i nadajnika koszt zestawu 2 x okulary + nadajnik to nieco ponad 700 zł ??? Warto ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukam monitora 22-23 cale, najlepiej do 500-550 zl, ktory bedzie sluzyl do grania na ps3. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli odwiedza ten temat ktos kto ma tv LG 32LD450 to prosze kontakt na PW. Chce wiedziec jakie sa najlepsze ustawienia obrazu do gry na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input lag TO NIE czas reakcji matrycy. To 2 ROZNE pojecia.

Opisu input lag'u jeszcze nigdy nie spotkalem na oficjalnych opisach telewizorow, testy sa prowadzone na roznych fanowskich forach/stronach czasem pojawiaja sie tez w recenzjach, polecam google i przejscie sie do np. media markt z ps3/x360 w celu przetestowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Tak więc soniaka sobie odpuszczę, a co sądzicie o tym philipsie?

Ja miesiąc temu kupiłem Sony KDL 40 EX 402

Seria Ex 500 jest gorsza dla gracza, bo ma za dużo bajerów i input lag podobno jest zauważalny, natomiast 400 to dobry prosty telewizor za dobrą cenę ja swojego kupiłem za 1600 zł.

Input lag w tym tv nie istnieje, testowane w Battlefield Bad Comapany 2

Połączenie z PC też zerowy lag ( ja w każdym razie nie zauważyłem)

Zobaczcie sobie telewizory pasywne 3D LG z serii LW 7700, 6500, 5600. Rewelacja.

A jak jest z awaryjnością tv od LG bo co bym nie kupił LG to zepsuło mi się po roku użytkowania a było tego z 4 urządzenia. :/

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z awaryjnością tv od LG bo co bym nie kupił LG to zepsuło mi się po roku użytkowania a było tego z 4 urządzenia. :/

tak samo jak z każda inną marką, zależy jaki egzemplarz się trafi,... to nie są czasy co kiedyś gdzie kupowałeś telewizor danej marki i miałeś pewność że był z niezawodnych komponentów i składany przez profesjonalistów,... teraz wszystko jest najtańszym kosztem, bo ma być konkurencyjne, jak rozleci się po roku to naprawimy ci to na gwarancji, a jak po dwóch latach to kupisz sobie nowy, proste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać co sądzicie na temat telewizorów LG 32LW5500 i 32LW570S ? Jestem zainteresowany telewizorem właśnie do konsol i szukam czegoś najlepszego na tą chwilę do 32 cali, ale nie wiem jak w tych tv z wyrazistością obrazu i jakością oraz z input lagiem. Jeśli ktoś posiada, to jak wrażenia po nich? Chyba że coś lepszego jest na tą chwilę ale jak na razie nie znalazłem. Za odpowiedź dziękuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam tv samsung 32c530. Testy wykazały, że jest idealny do konsol. Tak więc jeśli sukacie tv 32cale to ps3 to polecam. w mixelectronics jest za 1400zł ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać co sądzicie na temat telewizorów LG 32LW5500 i 32LW570S ? Jestem zainteresowany telewizorem właśnie do konsol i szukam czegoś najlepszego na tą chwilę do 32 cali, ale nie wiem jak w tych tv z wyrazistością obrazu i jakością oraz z input lagiem. Jeśli ktoś posiada, to jak wrażenia po nich? Chyba że coś lepszego jest na tą chwilę ale jak na razie nie znalazłem. Za odpowiedź dziękuję. :)

Ja od wczoraj jestem posiadaczem LG 32LD450. Kupiony za 1100zl. Input lag ma bodajze 16ms, a ogolny czas reakcji matrycy 4ms. Gram w battlefielda bc2 jak i fife i nie ma zadnych opoznien ani nic. Kolory sa dobre, jest duzo ustawien wedle upodoban. Ja gram w trybie "gra" a ogolem jest ich gdzies z 7. Jakbym mial jakas kamerke hd to nagralbym gameplaya bc2 :P

Takze polecam ci ten tv bo tani i dobry. Mozna takze odpalac z pena filmy na nim.

PS. LG 42LD450 jest bardziej popularniejszy od niego i jest masa gameplayow na nim, ale i tak ci polecam :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jakie polecacie monitory z wejsciem HDMI, tak nie wiem 27 cali? chodzi mi o taki monitor jak jade gdzies na LAN party, albo do kumpla na weekend i gramy po nocach. Tak zeby mozna bylo latwo spakowac, ale zeby tez bylo cos widac na monitorze. bo ostatnio jak bylem na LAN party na 300 osob, to tv 32 cale byl za duzy :/ bo trzeba siedziec jak przy biurko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jakie polecacie monitory z wejsciem HDMI, tak nie wiem 27 cali? chodzi mi o taki monitor jak jade gdzies na LAN party, albo do kumpla na weekend i gramy po nocach. Tak zeby mozna bylo latwo spakowac, ale zeby tez bylo cos widac na monitorze. bo ostatnio jak bylem na LAN party na 300 osob, to tv 32 cale byl za duzy :/ bo trzeba siedziec jak przy biurko.

http://allegro.pl/monitor-tv-samsung-p2770hd-27-cali-fullhd-ebe-fv-i1748163618.html

Polecam bo znam i widziałem. Prezentuje się bardzo fajnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki monitor/tv do ps3?

Wymogi:

do 1100zł,

HDMI,

24-27 cali.

Ani większy, ani mniejszy.

Upatrzyłem taki model:

LG E2260V-PN

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję telewizora do ps3, 37", oczywiście niski input lag, tv do 2000zł.

Z góry dzięki za pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam monitor Gateway 2201 Full HD, teraz pracuje razem z xboxem ale nie długo planuję zakup play station 3 i mam właśnie z tym problem. Obraz będę miał przez kabel hdmi ale z dźwiękiem będzie gorzej, monitor ma wejście na głośniki ale nie wiem czemu ale nie działa, z xboxem musiałem kombinować(rozkręcać kabel vga i podłączyć go do przejściówki mini jack) mógłby mi ktoś objaśnić jak to ma wyglądać przy play station?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz podłączysz sobie przez hdmi, a audio kablem dołączonym do ps3 (3xchinch zółty-obraz, biały i czerwony audio). Ja mam w podobny sposób z tym że obraz mam na kablu hdmi->DVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×