Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Wziąć telewizor z technologią 3D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Wziąć telewizor z technologią 3D ?

Witam,

Wczoraj doszedł do mnie telewizor z tą technologią, po ustawieniu wszystkiego i po włączeniu tego wygląda całkiem ładnie i przyjemnie, ja nie żałowałem kupna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak łatwi się mówi dołożyc drugie tyle, ale niestety nie mam ;) Więc który monitor lepszy? Ten LED'owy czy ten zwykły? Aha, spełniają one wymogi czyli te wszystkie HDCP i inne pierdoły, które PS3 wymaga?

Jak jest z imput lagiem w tym monitorze?

http://pclab.pl/art41137-18.html

(niestety tego nie rozumiem) Gram dużo przez neta i nie chciałbym mieć przykrych doświadczeń...

Edytowane przez stachu456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak łatwi się mówi dołożyc drugie tyle, ale niestety nie mam ;) Więc który monitor lepszy? Ten LED'owy czy ten zwykły? Aha, spełniają one wymogi czyli te wszystkie HDCP i inne pierdoły, które PS3 wymaga?

Jak jest z imput lagiem w tym monitorze?

http://pclab.pl/art41137-18.html

(niestety tego nie rozumiem) Gram dużo przez neta i nie chciałbym mieć przykrych doświadczeń...

Okej, nie będzie problemu z HDCP, ale jeżeli chodzi o Input Lag to jeszcze nie słyszałem, aby ktoś narzekał że w monitorach są. Zresztą monitory są tworzone dla ludzi, którzy są graczami. Nawet gdy nie są to i tak się liczy jak najmniejszy lag. No bo co to byłby za monitor że chcesz wejść na neta, a wskaźnik myszy ruszy się dopiero po sekundzie lub dwie. A w TV to sam widzisz, że to bez znaczenia skoro i tak się tam nie poruszasz.

Czytałem komentarze i ludzie piszą, że fine itd. czyli dobrze.

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem.

Kupiłem nowe PS3 i podłączyłem pierwszy raz do starego telewizora Sony 25" (przez dołączone do zestawu przewód i wtyczkę) przez wejście AV. Wszystko było dobrze.

Następnie przeniosłem sprzęt na plazmę Panasonica i połączyłem przez HDMI. Też wszystko było ok.

Problem zaczął się jak chciałem przenieść sprzęt z powrotem na stary telewizor. Nic nie widać, tak jakby konsola nie była podłączona.

Więc muszę gra na plazmie, gdzie wszystko jest cały czas dobrze.

Niestety potrzebuję PS3 na starym tv.

Co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak łatwi się mówi dołożyc drugie tyle, ale niestety nie mam ;) Więc który monitor lepszy? Ten LED'owy czy ten zwykły? Aha, spełniają one wymogi czyli te wszystkie HDCP i inne pierdoły, które PS3 wymaga?

Jak jest z imput lagiem w tym monitorze?

http://pclab.pl/art41137-18.html

(niestety tego nie rozumiem) Gram dużo przez neta i nie chciałbym mieć przykrych doświadczeń...

Monitory z reguły mają minimalny input lag, znacznie mniejszy niz TV. Wynika to stad , że do TV dodawane są wszelkie "polepszacze" obrazu . Gdzie podczas oglądania masz teoretycznie ładniejszy obraz ,a problemy pojawiają się z grami , najbardziej widać input lag w TV przy pracy z myszką .

Poza nie wchodziłem w ten link ale w tej cenie jest to zapewne monitor na matrycy Twisted Neumatic TN , gdzie odswieżanie i input lag jest nalepsze do zastosowania w grach. Kosztem kolorów , kątów widzenia itp.

Jednak jeśli potrzbujesz monitor do grania 21 cali to moim zdaniem troche mało , ja bym brał na Towim miejscu najtańszy TV samsunga c550, c350 . Nieporównywalna przepaśc w grach na PS3.

C550 testowałem osobiście przez 2 dni i w tej cenie moge go polecić.

pdzr

32 cale jestes w stanie kupic za 1250 zł wd ceneo.

miedzy 24 monitorem jaki mam w domu roznica z 32 tv jest ogromna...

Edytowane przez Crimson-Pirate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podłączyć PS3 do wejścia cinch w telewizorze poprzez kabel component. Czy jest to możliwe?

PS. Jak się resetowało ustawienia video w konsoli? Przytrzymać 5s przycisk power na konsoli po włączeniu?

Konsola jest u kolegi więc nie mogę teraz sam przetestować tego podłączenia, a chciałbym wiedzieć czy jest to możliwe żeby pomóc koledze.

Bardzo proszę nie pisać offtopa "a dlaczego tak", "nie lepiej standardowym kablem?" itp. Jak bym mógł, to bym podłączył zwykłym kablem, ale nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem.

Kupiłem nowe PS3 i podłączyłem pierwszy raz do starego telewizora Sony 25" (przez dołączone do zestawu przewód i wtyczkę) przez wejście AV. Wszystko było dobrze.

Następnie przeniosłem sprzęt na plazmę Panasonica i połączyłem przez HDMI. Też wszystko było ok.

Problem zaczął się jak chciałem przenieść sprzęt z powrotem na stary telewizor. Nic nie widać, tak jakby konsola nie była podłączona.

Więc muszę gra na plazmie, gdzie wszystko jest cały czas dobrze.

Niestety potrzebuję PS3 na starym tv.

Co mam robić?

Witam,

Szukaj w instrukcji jak zrestartować ustawienia obrazu.

Pozdrawiam Screen-PL

@down

Napisałem to samo :confused: To po co podwójnie? <_<

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem.

Kupiłem nowe PS3 i podłączyłem pierwszy raz do starego telewizora Sony 25" (przez dołączone do zestawu przewód i wtyczkę) przez wejście AV. Wszystko było dobrze.

Następnie przeniosłem sprzęt na plazmę Panasonica i połączyłem przez HDMI. Też wszystko było ok.

Problem zaczął się jak chciałem przenieść sprzęt z powrotem na stary telewizor. Nic nie widać, tak jakby konsola nie była podłączona.

Więc muszę gra na plazmie, gdzie wszystko jest cały czas dobrze.

Niestety potrzebuję PS3 na starym tv.

Co mam robić?

Przy wyłączonej konsoli wciśnij przycisk POWER na około 5sek. Po usłyszeniu bodajże drugiego piknięcia konsola się zresetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu mam lekko rozmazany obraz szczegulnie mniejsze litery czy kabel hdmi pomorze? i ile jest gwarancji na ps3 konsole kupiłem 18.5.2009 jezeli bedą potrzebne jakies inne informacje postaram sie na nie odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem.

Kupiłem nowe PS3 i podłączyłem pierwszy raz do starego telewizora Sony 25" (przez dołączone do zestawu przewód i wtyczkę) przez wejście AV. Wszystko było dobrze.

Następnie przeniosłem sprzęt na plazmę Panasonica i połączyłem przez HDMI. Też wszystko było ok.

Problem zaczął się jak chciałem przenieść sprzęt z powrotem na stary telewizor. Nic nie widać, tak jakby konsola nie była podłączona.

Więc muszę gra na plazmie, gdzie wszystko jest cały czas dobrze.

Niestety potrzebuję PS3 na starym tv.

Co mam robić?

Mialem to samo, przenioslem ps3 do kuzyna zeby podpiac pod lcd 32" i podlaczylem przez hdmi, bylo ok. Jak spowrotem podlaczylem pod kineskop 25" do siebie to byl calkowicie czarny ekran. Przytrzymanie przez 5 sekund przycisku wlaczania pomoglo.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyz szukałem przejsciówki do monitora VGA i pytałem w MM ale nie maja i niewiedzią jak sie nazywa. Czy mógłby mi ktoś powiedziec ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyz szukałem przejsciówki do monitora VGA i pytałem w MM ale nie maja i niewiedzią jak sie nazywa. Czy mógłby mi ktoś powiedziec ??

Nie znajdziesz takiej, poszukaj i poczytaj bo w tym temacie i jeszcze innym opisałem co trzeba zrobić, aby mieć obraz na monitorze z wejściem VGA.

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz takiej, poszukaj i poczytaj bo w tym temacie i jeszcze innym opisałem co trzeba zrobić, aby mieć obraz na monitorze z wejściem VGA.

Pozdrawiam Screen-PL

http://allegro.pl/listing.php/search?string=vga+ps3&category=0&sg=0&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem. Posiadałem wcześniej starszy model telewizora kineskopowego z hd ready i miałem do niego podłączoną ps3 za pomocą kabla HDMI i xbox'a 360 podłączonego kablem component i nigdy nie bło problemu z płynnością w grach. Ostatnio zakupiłem telewizor Samsung LE40C650 który posiada 100Hz Motion Plus który ponoć poprawia płynność przy szybkich scenach... pomyślałem że to dobre do gier. Niestety tak naprawę jak ta opcja jest włączona to bardzo utrudnia granie ponieważ pomimo obraz jest płynny i wydaje się że gra która ma 30 klatek na sekundę ma 60 to jednak jest to wszystko kosztem opóźnień jakie występują, więc tą opcję wyłączyłem i poprawiło się ale nie do końca bo dalej występują opóźnienia np. jak w grze z widokiem z oczu przesunę gałkę to postać w grze poruszą bądź rozgląda się z opóźnieniem. jest to co prawda dosłownie opóźniane o jakąś setną sekundy ale jednak jest odczuwalne... tym bardziej że dla sprawdzenia podłączyłem obok stary telewizor CRT i tam nie było żadnego opóźnienia... a najdziwniejsze jest to że na xboxie 360 nie mam tego problemu w grach... tylko na ps3 a opcje obrazu mam ustawiane tak samo na obu platformach. I nie wiem w czym leży problem??? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas robie przesiadke z kineskopa na lcd 32"

Tak wiec mimo iz juz pisalem w tym temacie chce sie upewnic na 100%.

Czy ten tv bedzie dobry do ps3 ? - http://allegro.pl/no...1708590090.html

Lub cos innego do 1200 zł z 32". Tylko nie widze jaki ten tv ma input lag. Doczytalem jedynie na forum "Apparently it has low input lag for an LCD TV, 1-2 frames (16-32ms)" + test tv z innym - http://www.avsforum....&postcount=1954

Co sadzicie o tym modelu ?

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z wyświetleniem obrazu z ps3 na moim projektorze. Do tej pory moje ps3 było wpiete kablem hdmi do amplitunera denon, a następnie do tv. I wszystko działa pięknie. Od wczoraj stałem się posiadaczem projektora sahara i chciałem podłączyć pod niego ps3. Do amlitunera wpiete mam wszystkie kable: tv, ps3, pc. Z amplitunera wychodzi jeden kabel do tv. Ten właśnie kabel podmienilem na kabel hdmi to dvi, bo na moim projektorze nie mam wejścia hdmi. Wyglada to tak ze końcówkę hdmi wpinam do amlitunera a dvi do projektora. Po włączeniu projektora moge zobaczyć obraz na rzutniku z tv i pc. Jak Przelaczam na ps3 , konsola mi się włącza ale nie widać obrazu na projektorze. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł jak to rozwiązać? Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas robie przesiadke z kineskopa na lcd 32"

Tak wiec mimo iz juz pisalem w tym temacie chce sie upewnic na 100%.

Czy ten tv bedzie dobry do ps3 ? - http://allegro.pl/no...1708590090.html

Lub cos innego do 1200 zł z 32". Tylko nie widze jaki ten tv ma input lag. Doczytalem jedynie na forum "Apparently it has low input lag for an LCD TV, 1-2 frames (16-32ms)" + test tv z innym - http://www.avsforum....&postcount=1954

Co sadzicie o tym modelu ?

mam model 465 .. i dzwięk bez rewelacji (muszę pomyśleć nad jakimś kinem), ale czego spodziewać sie w tej cienie? na ceneo dostaniesz taniej niż na allego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem z wyświetleniem obrazu z ps3 na moim projektorze. Do tej pory moje ps3 było wpiete kablem hdmi do amplitunera denon, a następnie do tv. I wszystko działa pięknie. Od wczoraj stałem się posiadaczem projektora sahara i chciałem podłączyć pod niego ps3. Do amlitunera wpiete mam wszystkie kable: tv, ps3, pc. Z amplitunera wychodzi jeden kabel do tv. Ten właśnie kabel podmienilem na kabel hdmi to dvi, bo na moim projektorze nie mam wejścia hdmi. Wyglada to tak ze końcówkę hdmi wpinam do amlitunera a dvi do projektora. Po włączeniu projektora moge zobaczyć obraz na rzutniku z tv i pc. Jak Przelaczam na ps3 , konsola mi się włącza ale nie widać obrazu na projektorze. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł jak to rozwiązać? Z góry dziekuje

Może brak wsparcia hdcp? Na monitorze tak miałem, więc może i projektor ma ten problem. :) Jak tak - to nie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak wsparcia hdcp? Na monitorze tak miałem, więc może i projektor ma ten problem. :) Jak tak - to nie pograsz.

Jak to moge sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lkosz Nie wiem czy dobrze rozumiem ale Projektor musisz połaczyć z PS3 za pomocą kabla Component

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lkosz Nie wiem czy dobrze rozumiem ale Projektor musisz połaczyć z PS3 za pomocą kabla Component

Ja mam ps3 wpiete do amplitunera kablem hdmi, a z amplitunera wychodzi do projektora kablem hdmi to dvi. Nie chciałbym przekonać za każdym razem ale moge spróbować czy przez ten komponent będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich jesli temat jest odświeżony ( ale nic nie znalazłem) , pytanie moje dotyczy sygnału z PS3 Slim w trybie 120 Hz ? Działa - nie działa ?

Jest mozliwość cudownej konfiguracji wyświetlania , czy lepiej zapomnieć . Zakupiłem projektor BENQ 510 a ten wyswietla 3D ale tylko w trybie 120Hz.

Proszę o wskazówki lub pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×