Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Szukam bardzo dobrego monitora do konsoli. Mój budżet to 3000 zł. Ktoś mógłby coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiedziałem gdzie umieścić post, więc zrobiłem nowy temat. W razie problemu proszę o przeniesienie, a nie usunięcie.

Mam stary telewizor bez MPEG-4. Mam podpisaną umowę z Multimiedią oraz dostałem tuner. Na tym tunerze mam więcej kanałów niż gdybym podłączył kablówkę prosto do telewizora.

Gdy kupie monitor z tunerem MPEG-4 to będę miał te kanały z tunera czy z te które mam bez tunera?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie , zakupiłem Nową konsole PS3 320GB/GO , a więc , uzywam wejscia AV MULTI OUT , Podpinam czincze do przejsciowki co ma wejscie euro a ma wyjscie na wtyczki do czinczy i niema obrazu ani dzwięku , kabel jest 100%( oraz przejsciowka ) sprawny/a ponieważ sprawdzalem go na konsoli PS1 ,czy cos musze w konsoli ps3 ustwiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do modelu tego telewizora SonyEX403 czy ten telewizora nadaje sie pod ps3 i czy obraz jest czysty?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie , zakupiłem Nową konsole PS3 320GB/GO , a więc , uzywam wejscia AV MULTI OUT , Podpinam czincze do przejsciowki co ma wejscie euro a ma wyjscie na wtyczki do czinczy i niema obrazu ani dzwięku , kabel jest 100%( oraz przejsciowka ) sprawny/a ponieważ sprawdzalem go na konsoli PS1 ,czy cos musze w konsoli ps3 ustwiać?

W nowej konsoli raczej nie powinno tak być (mogę się mylić, bo kupowałem używaną). Spróbuj przytrzymać włącznik przez kilka sekund (piknie z 2 lub 3 razy), powinno pomóc. W instrukcji jest o tym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyszła pora na zakup nowego TV, mój samsung raz że ma za mało cali do salonu, dwa nie ma FullHD.

Czy ktoś mógłby polecić jakiś TV głównie pod PS3 i najlepiej z własnego doświadczenia.

Parametry oczywiście FullHD, 3D niekoniecznie musi być, jakieś bajery w stylu internetu też nie ale jak już jest to tylko wifi.

Przekątna ok. 50 cali, cena w granicach 3,5tyś.

Jeśli cena będzie niższa nie będę narzekał :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuje monitora bądz tv do ps3/xbox360 na ten cel mogę przeznaczyć max 760 zł oczywiście chodzi mi o coś optymalnego za taką kase, full hd, maly imput lag, i żeby miał wyjście słuchawkowe ponieważ nie posiadam żadnych głosników a nie chce puszczać dźwiek przez kompa

na jakimś forum koleś zachwalał taki monitor http://allegro.pl/promocja-lg-ips236v-pn-fullhd-hdmi-gw24-fv-i1921948277.html

poproszę o jakieś linki na PW albo w odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam czegoś do grania na PS3 i do kompa. Budżet to max 700 złotych. Czy ten monitor na górze będzie spelnial moje wymagania? Na kompie gram w LoLa, Csa i jakies mmo np L2. Na PS3 mam zamiar grac glownie w FPSy - BF3, MW3 or sth like dat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyszła pora na zakup nowego TV, mój samsung raz że ma za mało cali do salonu, dwa nie ma FullHD.

Czy ktoś mógłby polecić jakiś TV głównie pod PS3 i najlepiej z własnego doświadczenia.

Parametry oczywiście FullHD, 3D niekoniecznie musi być, jakieś bajery w stylu internetu też nie ale jak już jest to tylko wifi.

Przekątna ok. 50 cali, cena w granicach 3,5tyś.

Jeśli cena będzie niższa nie będę narzekał :)

Toshiba 40 VL748 bardzo fajny telewizorek sprawdz ich ofertę powinieneś coś wybrać bo ten pewnie za mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ten model odpada bo ma podobno problemy z DVB-C, a to jest dla mnie tez ważne.

Poza tym opinie o TV bardzo dobre więc przejrzę ofertę tej firmy bo wcześniej nie brałem jej pod uwagę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy poszukuję telewizora do PS3 w 90% i w 10% do oglądania filmów. Został mi polecony PANASONIC TX-L42E30E jak Wy byście się wypowiedzieli na ten temat? miał ktoś z nim styczność ? Czy możecie polecić coś lepszego w cenie 2500zł ok. ? i 42 cale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar zakupić sobie PS3, ale nie wiem jak będzie wyglądać obraz na moim telewziorku. Czytałem, że obraz na starszych telewizorach wygląda jak na PS2.

Doradzi mi ktoś czy opłaca się kupować PS3, czy pociągnąć jeszcze na PS2 ?

Nie wchodzi w gre zakup nowego TV...

Oto mój TV:

http://archiwumallegro.pl/philips_uvsh_29-373762402.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość opchnięcia swojego TV Samsunga 32 LCD za jakieś 1200zł. Chciałbym do tego troszkę dołożyć i kupić coś nowszego. Zastanawiam się czy pakować się w LED z mniejszą przekątną czy może jakiś dobry LCD z wielkim ekranem. Głównie TV wykorzystuję do PS3 więc zależy mi na jak najlepszej jakości. Kwota na jaką mniej więcej będę mógł się wykosztować to około 2200zł.

No chyba, że skusić się na plazmę - jak dla mnie im większy TV tym lepiej, bo pokój mam średnich rozmiarów (4x5m) np coś takiego: allegro.pl/plazma-samsung-ps51d530-600hz-full-hd-usb-fv23-i1922335066.html

To prawda, że do grania najlepsze są plazmy? Chcę być jak najbardziej zadowolony, dlatego przed zakupem staram się uaktualnić swoją wiedzę o opinie użytkowników. Ważny jest dla mnie kompromis cena/jakość/wielkość, tak żebym był usatysfakcjonowany po przesiadce z w/w Samsunga.

Doradźcie coś, bo ostatnio na czasie byłem wybierając swojego Samsunga LE32B450 2,5 roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zna żadnego telewizora 42` za 2500zł ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym wypalaniem się pixeli? jak sprawują się takie HD ready plazmy 42-43 cale w wersji 3D (głównie LG i samsung - te w cenie ok. 1800 PLN); jest input lag czy niespecjalnie? 2D do 3D w grach przynosi jakiś efekt? te plamy w hd redy wyświetlają obraz w 1080i? jak daleko trzeba siedzieć od takiej plazmy by efekt pixelozy nie był taki straszny, np. crysis 1 w odległości 1 - 1,5m od 32 cali lcd wyglądał tragicznie; siedzę tak w odległości 2m;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telewizora do PS3 32-37" do 1600zł z małym input lagiem i Full HD, mógłbym przelecieć ten temat, ale on ma prawie aż 300 stron więc proszę o pomoc. ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy jest jakiś monitor do 700 zł warty uwagi? będzie mi służył tylko do grania, najlepiej jak największy, dziękuje za propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym samym myślałem, masz może pojęcie jak się do tego mają większe (37") modele tego telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym samym myślałem, masz może pojęcie jak się do tego mają większe (37") modele tego telewizora?

Podobno jest gorszy, większa matryca większy input lag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×