Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję dobrego TV, najlepiej 32 cale, cena około 1200zł

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po lekkim przypływie pieniążków po jakże zacnej wigilii poszukuję jakiegoś monitorka LCD/LED 21-24' do kwoty 800zł, aby połączyć Go z konsolą PlayStation3. Co na obecną chwilę możecie polecić, a może nawet gdzie znajdę dobre okazje? Z góry dziękuję za odpowiedź!    PS A może poczekać do nowego roku, max. ferii (muszę Go mieć od 14 stycznia) i wyłapywać promocje, wyprzedaże?

Edytowane przez Paladynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ja kupilem iiyame x2377hds i jestem zadowolony, z 60 godzin zrobilem juz na nim w bfa i smiga cacy

tylko ze, chcialem przetestowac ustawienie sluchawek na blurayku, wlozylem plyte laduje sie menu i nagle input not support. Mam rozumiec ze filmy bluray nie beda dzialac na monitorze hd? Oczywiscie podpiete kablem hdmi, monitor jak wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie. Czym różni się SONY KDL40EX720 od SONY KDL40EX725 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie. Czym różni się SONY KDL40EX720 od SONY KDL40EX725 ?

zadzwon na infolinie sony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem

bylem na swieta u rodziny i wzielem konsole rodzinka ma tv full hd 3d,ja mam reedy hd i to jest problem jak podlaczylem konsole na moj tv to niewidze konsoli,tylko jest glos.moze mi ktos napisac krok po kroku jak zmienic ustawienia bo sam niewiem na ktorym miejscu jest ustawienia tv.prosze o popmoc .a tak poza tematem spuznione ale szczere zyczenia Wesolych Swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie. Czym różni się SONY KDL40EX720 od SONY KDL40EX725 ?

EX720 oraz EX725 różniące się między sobą wbudowanym tunerem satelitarnym DVB-S2 (i wsparciem telewizji n jako defaultowego dostawcy źródła dla tych ekranów).

@dominik dziękujemy za spÓŹnione życzenia. Czytaj instrukcję dołączoną do sprzętu. Jest tam napisane, że trzeba przytrzymać po odpaleniu przycisk startu konsoli aż piknie i wtedy zresetują Ci się ustawienia obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki juz sobie poradzilem

@dominik dziękujemy za spÓŹnione życzenia. Czytaj instrukcję dołączoną do sprzętu. Jest tam napisane, że trzeba przytrzymać po odpaleniu przycisk startu konsoli aż piknie i wtedy zresetują Ci się ustawienia obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś się orientuje w jakim okresie wychodzą nowe modele TV?Zadaję to pytanie,gdyż moim zdaniem starsze modele zalegające w magazynach będą tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja cen w sieciówkach powinna być po nowym roku, jednak nie napalałbym się na wielkie obniżki - to nie samochody w salonach :) Zalezy w sumie gdzie będziesz kupował, ostatnio chciałem tak kupić 24" monitor to okazało się, że za cene za którą bym się zgodził kupić, monitor wyszedł z produkcji, poza tym stara specyfikacja już jak na owe czasy :) Kup coś normalnie po nowym roku i patrz na rok produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem na święta nowy telewizor LG 32 cale. Jak oglądam telewizję wszystko jest ładnie, pięknie, ale jak włączam ps3 to mam czarno biały, rozmazany obraz.

Nie wiecie czym to może być spowodowane? Jak gram w innym pokoju na LG 37 cali to wszystko jest dobrze.

Dodam jeszcze, że ps3 jest połączone z telewizorem kablem composite (żółty,czerwony,biały), ale jak biorę przejściówkę EURO to jest tak samo ;/

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakiś 22 calowy monitor z dobrym stosunkiem cena/jakość, max 600zł ale widziałem za mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisze jeszcze raz. Wczoraj mi się przypomniało, że jak chce mieć obraz przy nowym telewizorze to muszę "zresetować" pleya przytrzymując guzik przez około 5sek. dopóki nie "piknie".. Ale mniejsza z tym ... Po tym jak to zrobiłem to obraz mi się pojawił, myślałem, że będzie już wszystko ok, ale po około 20 minutach grania znowu mi się nagle pojawił czarno biały obraz. Wyłączyłem pleya, włączyłem znowu, i po raz kolejny to samo. Grałem przez 20 minut na normalnych kolorach i nagle mi się znowu pojawił czarno biały obraz. Nie wiecie od czego to zależy, czemu się tak robi, co muszę zrobić?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym podłączyć PS3 do starego tv. Jednak jest problem ma on 2 okrągłe wejścia, czerwone i białe, zółtego nie ma. Więc nie da rady podłączyć przez eurozłącze? Własciwie da sie pod niego podłaczyc? prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym podłączyć PS3 do starego tv. Jednak jest problem ma on 2 okrągłe wejścia, czerwone i białe, zółtego nie ma. Więc nie da rady podłączyć przez eurozłącze? Własciwie da sie pod niego podłaczyc? prosze o odp

Czerwone i białe są odpowiedzialne za kanały dźwiękowe. W starych TV powinno być jeszcze jedno wejście odpowiedzialne za video. Próbuj i wtykaj gdzie się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym podłączyć PS3 do starego tv. Jednak jest problem ma on 2 okrągłe wejścia, czerwone i białe, zółtego nie ma. Więc nie da rady podłączyć przez eurozłącze? Własciwie da sie pod niego podłaczyc? prosze o odp

To masz euro wejście w tv czy nie?. Jak masz euro to przez przejściówkę podepniesz w to wejście. Oczywiście jeżeli lubisz kiszkę zamiast obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam monitor komputerowy z kartą telewizyjną Samsung SyncMaster225MW. Moje PS3 jest do niego podłączone. Monitor ma 22 cale o rozdzielczości 1680x1050. Teraz pytanie: czy jest jakaś możliwość żeby konsola wykorzystywała maksymalną rozdzielczość ekranu? wiadomo że FULL HD nie będzie bo nie ma 1920x1080, ale szkoda żebym oglądając filmy/grając w gry nie mógł wykorzystać tych 1680x1050 bo obraz będzie leciał na 720p. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam monitor komputerowy z kartą telewizyjną Samsung SyncMaster225MW. Moje PS3 jest do niego podłączone. Monitor ma 22 cale o rozdzielczości 1680x1050. Teraz pytanie: czy jest jakaś możliwość żeby konsola wykorzystywała maksymalną rozdzielczość ekranu? wiadomo że FULL HD nie będzie bo nie ma 1920x1080, ale szkoda żebym oglądając filmy/grając w gry nie mógł wykorzystać tych 1680x1050 bo obraz będzie leciał na 720p. Jakieś rady?

Ja na swoim monitorze miałem 16:10 i nie było żadnego problemu z konsolą, wyświetlał mi się pełen ekran. Nawet dla mnie nie było widoczne rozciągnięcie. Polecam oglądać, a nie przejmować się teorią. Konsola poradzi sobie z 1050p. Filmy na pewno nie będą w 720p.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim monitorze miałem 16:10 i nie było żadnego problemu z konsolą, wyświetlał mi się pełen ekran. Nawet dla mnie nie było widoczne rozciągnięcie. Polecam oglądać, a nie przejmować się teorią. Konsola poradzi sobie z 1050p. Filmy na pewno nie będą w 720p.

Ogólnie dziwna sprawa bo wchodząc do opcji monitora, w zakładce input wyświetla się informacja "1920x1080p 67.5KHz/60Hz" czyli niby obraz jest wyświetlany w 1080p.

W drugiej zakładce mogę ustawić skalowanie na wide lub 16:9. Na szerokim obraz jest po prostu rozciągnięty ale czasami obcina boki i kąty w filmie. w 16:9 robi się mała panorama ale niczego nie obcina. A co do tych rozdzielczości to jest jakaś możliwość sprawdzenia w jakiej rozdzielczości jest obecnie wyświetlany obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Mam zamiar zaopatrzyć się w monitor (ewentualnie TV) do PS3(głównie) oraz laptopa.

Cena: ok. 1000 zł (jeśli naprawdę warto, to mogę trochę dopłacić)

Wymagania: Full HD, Tuner TV, 2xHDMI.

Przeczytałem mnóstwo różnych opinii i sam już nie wiem, co wybrać. Zaciekawił mnie Samsung T24A350.

Do tej pory konsola była podpięta do 32LG5600 i byłem zadowolony :)

Czekam na wszelkie propozycje.

Pozdrawiam,

Azriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym podłączyć PS3 do starego tv. Jednak jest problem ma on 2 okrągłe wejścia, czerwone i białe, zółtego nie ma. Więc nie da rady podłączyć przez eurozłącze? Własciwie da sie pod niego podłaczyc? prosze o odp

Żółty - Video

Czerwony - Dźwięk L

Biały - Dźwięk R

Podłączając Kabel czerwony i biały otrzymujemy dźwięk stereo. Jeśli podłączymy tylko czerwony otrzymamy dźwięk mono.

Jeśli masz tylko czerwony i żółty to znaczy, że twój telewizor ma tylko dźwięk mono, więc bez sensu podłączać 2 chinche.

Podsumowując podłączasz tylko czerwony i żółty.

Wielka mi tu filozofia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.12.2011 o 15:47, Azriel napisał:

Witam ;)

Mam zamiar zaopatrzyć się w monitor (ewentualnie TV) do PS3(głównie) oraz laptopa.

Cena: ok. 1000 zł (jeśli naprawdę warto, to mogę trochę dopłacić)

Wymagania: Full HD, Tuner TV, 2xHDMI. http://telewizor.eu/projektory.html

Przeczytałem mnóstwo różnych opinii i sam już nie wiem, co wybrać. Zaciekawił mnie Samsung T24A350.

Do tej pory konsola była podpięta do 32LG5600 i byłem zadowolony :)

Czekam na wszelkie propozycje.

Pozdrawiam,

Azriel

Dobry monitor. Podoba ci sie to bierz. Ja kupilem teraz w Saturnie za 2000zl 32cale LG. Full HD, 3D i inne.

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×