Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

A mogę sam założyć grę na odpowiadającym mi stopniu trudności i czekać aż dwójka randomowych graczy się do mnie podłączy? Jeśli tak to jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę sam założyć grę na odpowiadającym mi stopniu trudności i czekać aż dwójka randomowych graczy się do mnie podłączy? Jeśli tak to jak to zrobić ?

W U2 niemożna gry założyć można jedynie zrobić ustawkę ale wtedy muszą do ciebie dołączyć 2 osoby tylko w ten sposób możesz zrobić grę, i tylko w ten sposób można nabić tylko te trofea za Przejście coop na miażdżącym i na wymagającym. Innych tak nie zaliczysz zostaje tylko szukanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram grabież starcie drużyn lub coopa Headset jest jestem w godzinach wieczorowych w tygodniu w weekendy rano i wieczorem :) PSNid: TrykuPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PSN ID: Raterthenew

Chętnie pogram w arenę :) Jestem online wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje najnowszą ustawkę Polaków z Ps3site.Czas będzie jeszcze ustalony.Ja bedę organizatorem chyba że ktoś pomoże.Wszystko w kwestii dogadania.Każdy może się zapisać tylko warunek jest jeden nie trudny minimum 10 level.

Lista Graczy :

-pogoniarz1948( psn id :pogoniarz1948)

-Sancario(Sancario)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w kwestii dogadania.Każdy może się zapisać tylko warunek jest jeden nie trudny minimum 10 level.

To mnie zdziwiło, bo są gracze którzy mają 5 lewel a koszą, że aż wióry lecą, gdzie takie "koksy" na 20 lewelu i wyżej dostają od nich baty... Osobiscie mam 14 poziom i jestem średniakiem, do ustawki się jednak nie piszę, z powodów takich, że poprzednio połowa olała sprawę nawet nie pisząc (w tym i Ty pogoniarz ) że ich nie będzie, dodatkowo są problemy przy hostowaniu gry.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Każdy może się zapisać tylko warunek jest jeden nie trudny minimum 10 level ...

Ciekawe co Ci daje to kryterium? Blokujesz nim pewnie sporo konkretnych osób które na pewno by się pojawiły i mogą mieć niezłego skilla wyrobionego w innych grach :confused: Bez sensu, ale cóż Twoja ustawka, twoja sprawa. BTW Wpadłbym ale się nie łapię bo mam chyba 6 lvl, udanej zabawy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie od u2 dzisiaj byłbym chętny na jakąś grę, prosiłbym o dodanie mnie do znajomych przez tych, którzy chcieliby pograć, ponieważ stron jest zatrzęsienie, a nie będę dodawał osób, które już nie grają ^^ Od 22 będę już dostępny, możemy grać nawet do rana xD Mardok_1986.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stroje:

HERO SKINS:

Drake FREE - 0

Chloe Fraizer FREE - 0

Tenzin FREE - 0

Elena Fisher FREE - 0

Heist Drake 20,000 - 10

Winter Chloe 50,000 - 20

Winter Elena 100,000 - 30

Cameraman Jeff 100,000 - 30

Winter Drake 250,000 - 40

Karl Schafer 1,000,000 - 50

Doughnut Drake 2,000,000 - 60

Marco Polo FREE - Platinum Trophy

VILLIAN SKINS:

Dragan FREE - 0

Tetran FREE - 0

Sark FREE - 0

Lovac FREE - 0

Vodnik FREE - 0

Zorskel 20,000 - 10

Harry Flynn 50,000 - 20

Heist Flynn 50,000 - 20

Winter Flynn 100,000 - 30

Zoran Lazarevic 250,000 - 40

Lieutenant Draza 1,000,000 - 50

Genghis Khan 1,500,000 - Beat Crushing Difficulty

Skelzor 2,000,000 - 60

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wbiłem 20 poziom i dalej nic. Żadnego nowego stroju i z dopalaczy też nie mogę korzystać

OK już znalazłem, stroje i perki są w sklepie. Myślałem że się same dodadzą po wbiciu danego lvla.

Edytowane przez Kebabozerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dopalaczami. Odkąd zacząłem grać w multi nie działa mi dopalacz 'sokole oko' i większość z działu ulepszenia strzału. Miał ktoś podobny problem? To zaczyna być irytujące gdyż nie mam równych szans z graczami, którym działa ten dopalacz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pogram we wszystkie tryby gry ;]

Mój nick : Krzysiuu

Jestem dostępny wieczorami 21-24...

Jak coś pisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robert163 napisz na czym polega ten Twój problem z perkiem sokole oko. Też go używam ale nie widzę specjalnie różnicy grając z perkiem jak i bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robert163 napisz na czym polega ten Twój problem z perkiem sokole oko. Też go używam ale nie widzę specjalnie różnicy grając z perkiem jak i bez.

Czyli to znaczy, że ci nie działa. Na początku myślałem, że tek ma być ale potem kumpel przesłał mi filmik ze swojego gameplaya i zauważyłem różnice ( miał włączone sokole oko). U mnie przy sokolim oku celownik zachowuje się tak jak normalnie w grze czyli przy strzale ucieka do góry i te "kreski" celownika trochę się rozchodzą, co nie? A przy sokolim wzroku (tak jak widziałem u kolegi) celownik podczas strzelania nie uciekał do góry i te "kreski" nie rozchodziły się, dzięki czemu można było precyzyjniej trafić we wroga. No i od początku tak właśnie mam i nie wiem czym jest to spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś był chętny do gry to zapraszam PSNID Wara19. W zaproszeniu proszę o dopisek U2 lub coś w tym stylu abym wiedział o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zagrać w obojętne jaki tryb zapraszam, mój PSN ID: VizengPL

Hej

-- nie czekaj az ktos cie zaprosi zapraszaj sam bo mozesz sie nie doczekac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam angielska wersje gry i dlc z polskiego ps store nie hula. da sie cos z tym zrobic? mial ktos podobny problem? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bany, nie sądziłem, że się tutaj spotkamy :)

Miałem podobny problem. Niestety najlepszym rozwiązaniem jest kupno polskiej gry :( Możesz ewentualnie kupić dodatki na brytyjskim PSN (nie można tam płacić polskimi kartami), abo napisać w tej sprawie do Sony.

Tak poza tym szukam graczy chętnych do wbicia pucharów co-op, rapid fire oraz tego z "protectorate medals". Mam DLC i HS.

Piszcie tutaj albo przez PSN: Rifleman19

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×