Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Też z chęcią zagram online;) Od poniedziałku będę mieć router i nareszcie Internet będzie niezawodnie działał;] Bo przez moje ps3 nie chce automatycznie pobrać numeru IP;/ A właśnie - na psn mam login radosiewka. Gram z headsetem ale niestety brzmię podobno jak dziecko neostrady;/ Powinni pomyśleć nad jakimiś usprawnieniami żeby dziewczyny nie brzmiały jak dzieci :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy pisza IP i dodawac mnie, ciekawe kto na odmiane zainteresuje sie i sam pododaje sobie graczy do listy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie zagram z rodakami, mój PSN ID: LoriPL

Edit: Jestem dostępny w poniedziałki i piątki, (nie mam zajęć :biggrin:) a także wieczorami i czasem w weekendy.

Mam HEADSET!

Edytowane przez Lori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy pisza IP i dodawac mnie, ciekawe kto na odmiane zainteresuje sie i sam pododaje sobie graczy do listy...

No wlasnie !

Ja mam inna prosbe - czy mozecie napisac godziny i dni w jakie najpredzej was mozna zastac zebysmy mogli zebrac spora ekipe i zamiast matchmaking zakladac wlasne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

out

Edytowane przez sztiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dzisiaj piątek, to może znajdzie się dzisiaj kilka osób chętnych na pogranie trochę w multi w uncharted? Powiedzmy umówimy się wstępnie na godzinę 21.00? Wpisujcie poniżej swój PSN id i czy posiadacie headset. Będę uzupełniał listę i zobaczymy czy uda nam się uzbierać jakąś ekipę...

1. Splesh_85 HS - tak

2. kryszakowy hs jest

3. photographer87 HS - tak (po 23.00)

4. alle_p HS - tak

5. Bangoh HS ma

6.

7.

8.

9.

10.

Edytowane przez Splesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dzisiaj piątek, to może znajdzie się dzisiaj kilka osób chętnych na pogranie trochę w multi w uncharted? Powiedzmy umówimy się wstępnie na godzinę 21.00? Wpisujcie poniżej swój PSN id i czy posiadacie headset. Będę uzupełniał listę i zobaczymy czy uda nam się uzbierać jakąś ekipę...

1. Splesh_85 HS - tak

2. Chaotizz HS - brak, ale może uda mi się od kogoś pożyczyć.

/wpis nie do końca pewny, jbc to znajdźcie jeszcze 11 osobę, bo nie wiem czy mi nic nie wypadnie o tej godzinie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dzisiaj piątek, to może znajdzie się dzisiaj kilka osób chętnych na pogranie trochę w multi w uncharted? Powiedzmy umówimy się wstępnie na godzinę 21.00? Wpisujcie poniżej swój PSN id i czy posiadacie headset. Będę uzupełniał listę i zobaczymy czy uda nam się uzbierać jakąś ekipę...

1. Splesh_85 HS - tak

2. ? Chaotizz HS - brak

3. photographer87 HS - tak

Splesh_85 dodam Cię do znajomych, Chaotizz'a mam w znajomych ale nie zaakceptował jeszcze. Mam kilku znajomych na PSN więc jeśli będzie nas za mało to na pewno ktoś się znajdzie.

Do usłyszenia na serwerach.

Będę dzisiaj po 23.

Pozdr

Edytowane przez pyton55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jednak się nie zjawie. Mam czas od 18:30 do 20:00. Później już raczej nie dorwie się do konsoli. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede wieczorkiem...headsecior mam. alle_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Bangoh HS mam ;]

Własnie tylko bądźcie o tej 21 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Bangoh HS mam ;]

Własnie tylko bądźcie o tej 21 ;p

To niestety ja odpadam, o 21 jeszcze jestem w pracy.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesety ja też odpadam ;/ Nie wyrobie siędzis nawet do 23 przepraszam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią popykam w u2 (coop,deathmatch itp.)

Jak coś to MrCpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także pogram chętnie w U2 ale też w inne gry przez necik więc jak ktoś chce może śmiało mnie dodać do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tworze wlasnie klan do ucharted 2 i mam zamiar wystartowac w rozgrywkach csl

http://www.consoles.net/pl/

Jeśli ktos chetny to niech sie tu zrejestruje to pogralibysmy 5vs 5 przeciwko innym klanom.

Piszę się na to, możecie mnie sprawdzić. ;D

HS jakby co to już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej x)

Ja też z chęcią pogram online także śmiało można dodać mnie do listy czy tez napisać na gg/ps3 x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ludzi do pogrania w uncharted 2 z Polski. Jeśli ktoś ma ochotę to proszę zapraszać do friendsów.

Pogram też w inne gierki: Killzone2, call of duty WAW, Worms, Fat princess, rainbow six vegas 2.

Mój PSN ID to: mjrGreen

POZDRAWIAM

mjrGreen.png

Edytowane przez macguyver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak to jest, że dodałem do znajomych 11 osób, a mnie jedna? :mellow: Rozumiem, że niektórym się nie chce mozolnie przepisywać cudzych ID, ale bez tego nie pogramy :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×