Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, to mój pierwszy post i chciałem się przywitać. Gry w które gram są w moim podpisie. Pisać na gg (ukryty) można się umawiać. VoiceChat mile widziany - w coop ciężko bez ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rownież moge pograc z forumowcami , psn id : pancio82PL , najlepiej pisac na gg o jakikms meczu 4687091

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zbierzemy sie w jakis dzien i uzbieramy 10tke graczy i zalozymy wlasna gre np Grabiez badz tez starcie druzyn? co Wy na to

Nabicie lvl w rankingu online z kumplami z forum - sama przyjemnosc, bo wkurza mnie jak wylosuje goscia 3x wiekszy lvl i owni z calej 10tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka, kto jutro ma czas to godzinka 21 zapraszam. Pozapraszajmy sie na PSNid i wtedy bedziemy wiedziec kto jest chetny do grania. Wole skminic 10tke do team deathmatch niz latac h lvl co ownia cala 10tke i maja z tego ubaw. Wydaje mi sie ze lvlami bedziemi zblizeni do siebie. Pozdrawiam i czekam na zapki. Moge ja sie zobowiazac i jako pierwszy zorganizowac ta 10tke byc moze regularnie pogrywac bedziemy razem. Mysle ze bedzie duzo zabawy. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja i ja :) 

wieczorkami po 21 czasmi w dzien no i weekendy wieczorem po 21

headset : jeszcze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo chętnie pogram w co-opa, juz zaraz i przez cale świeta ^^ PSN ID kotfilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogram, codziennie od 17 i w weekendy, prosze o dodanie do listy, head seta nima (jeszcze ;))

btw. gracie na padzie czy macie fragFXa? niezle ratio macie :D

Edytowane przez HRDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pograć od godz. 17 w górę.

Headseta niestety nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ostatnio słyszałem że coś jest nie tak z multi bodajże na polygmai tak wyczytałem w komentarzach że coś w czasie ładowania czy coś tam może mi ktoś powiedziec o co biega bo jutro kupuję a nie chcę się zawieśc

Hej ostatnio słyszałem że coś jest nie tak z multi bodajże na polygmai tak wyczytałem w komentarzach że coś w czasie ładowania czy coś tam może mi ktoś powiedziec o co biega bo jutro kupuję a nie chcę się zawieśc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z multi jest wszystko OK, a nawet lepiej niż tydzień temu :) (wypuścili patcha), także możesz śmiało kupować.

W komentarzach płakali, że beta trybu multi została wyłączona po premierze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem po malej partyjce i smiga az milo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w uncharted 2 ma sie dobrze i smigamy ostro z lvlkami wyczekujac eventu na 2x gold w swieta ^^

Takze kupuj dodawaj nas do znajomych i smigamy razem.

A te plotki co wyczytales to tak to prawda jednakze to bylo chwilowe jednakze dawalo sie we znaki ale juz nie ma po tym sladu ^^

Pozdrawiam i czekam na zapki na PSNid chetnych do grania online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w uncharted 2 ma sie dobrze i smigamy ostro z lvlkami wyczekujac eventu na 2x gold w swieta ^^

Takze kupuj dodawaj nas do znajomych i smigamy razem.

A te plotki co wyczytales to tak to prawda jednakze to bylo chwilowe jednakze dawalo sie we znaki ale juz nie ma po tym sladu ^^

Pozdrawiam i czekam na zapki na PSNid chetnych do grania online

Dziękuję Tobie i reszcie za tę dobrą informację :). Z chęcią bym z wami pograł ale nie mam head seta ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny wiec moze dzisiaj wypali jakies wspolne granie bo ustawiamy sie juz od dluzszego czasu a jakos nie mozemy sie zebrac !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem chętny zawsze jak jestem online - dodawajcie do friendsów.

Mam pytanie. Czy wam też:

1. w menu głównym po wybraniu Multiplayer lub Gra Wieloosobowa "Łączenie" trwa dłuższą chwilę (minutę, dwie)?

2. Czy po wybraniu trybu gry w "szybkim" meczu lub coopie gdy szuka ludzi (np 2 do coopa) to szuka ich czasami kilka minut?

Pytam, bo chcę wiedzieć czy to przez moje łącze czy to jest normalne, w sumie to nie przeszkadza, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem chętny zawsze jak jestem online - dodawajcie do friendsów.

Mam pytanie. Czy wam też:

1. w menu głównym po wybraniu Multiplayer lub Gra Wieloosobowa "Łączenie" trwa dłuższą chwilę (minutę, dwie)?

2. Czy po wybraniu trybu gry w "szybkim" meczu lub coopie gdy szuka ludzi (np 2 do coopa) to szuka ich czasami kilka minut?

Pytam, bo chcę wiedzieć czy to przez moje łącze czy to jest normalne, w sumie to nie przeszkadza, ale...

1. Pierwszy raz jak odpaliłem multi to trwało to z 5 min bo coś tam sie co chwilę synchronizowało, ale później to trwało mniej, ale tak jak mówisz - coś nieco minutę(albo trochę mniej)

2.nie wiem od czego to zależy, ale czasami strasznie długo mi szuka graczy. Mi pomaga jak wyjde z wyszukiwania roomu i klikne jeszcze raz żeby znalazło grę. Wtedy czasami pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.chłopaki,te dłuższe ładowania online to normalne zjawisko i nie zależy od łącza.ja mam mega łącze i też musze czekać czasem minutke lub dwie na załadowanie.po dłuższym czasie nie grania online,wznawia sie proces synchronizacji i też to wydłuża troche czas.

miłej gry życze oraz WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To chciałem wiedzieć, bo na moim łączu grając z coopa nie mam wogole lagów, ale grając w jakieś sesjei 5 na 5 to zalezy czy gram z kimś z polski lub okolic to nie ma lagów, a jak gram z kimś z poza to lagi są straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×