Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w turnieju Duo Mix Cup. Możecie tam się zmierzyć z czołówka graczy fify 10. Info -> pm lub sygnaturka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga startuje jutro o 18 zapraszam oto pary 1 kolejki betoniarz89-astraazazel

jakub1993-azazelek

qesusd-otacon3

lazi_00-roadinio76

WSZYSTKICH ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA MAM NADZIEJE ZE WSZYSCY SIE STAWIA NIECH ZACZNIE SIE ZABAWA!

post-27126-056545000 1282388880_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i czekałem na przeciwnika ale się nie stawił tak więc mam walkower.Wiem od Streicha że trzeba się stawić w ciągu 10 min.Szkoda bo nie pograłem sobie.Mam nadzieję że na następną kolejkę wszyscy będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie było, iż wczoraj miałem poprawiny połączone z 18 brata :D, także sami wiecie

BETONIARZ89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssooorry ale chyba totalnie sie pomylilem astra.... napisales mi ze w niedziele jak beda wszyscy to o 12stej , gramy wiec czekalem i nic (, napisales tez ze jesli nie o 12 to mam patrzec na forum), no i patrzylem talko ze ty masz tu nick streich wiec nie bralem tego pod uwage co piszesz (niedojrzalem ze w profilu masz napi.. astra...., przepraszam jestem nowy na forum )wybaczcie mi ale teraz napewno sie wstawie mowcie tylko kiedy , ( wrazie czego dzis tez mam czas wiec mozna ewentualnie ten mecz nadrobic jesli moj przeciwnik sie zgodzi) . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam jednej osoby by nawzajem pomóc sobie w trofeach online i 9 osób do trofeum team player ,piszcie tu kto chętny a jak bd 9 osób to ustalimy termin.( piszcie na psnid Maciek14142 )

Edytowane przez Maciek14142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syszalem ze mozna zrobic cos takiego ze sie sciaga jakiegos save'a np. z 99 wygranymi w sieci i sie wygrywa jeden mecz i trofeum wpada. Czy to jest prawda, i jezeli tak to czy wiecie skad wziasc takiego save'a i jak to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukamy doświadczonych zawdoników do klubu, minimum 80% zawodnika, którzy często grają .

Stachanowcy!

GG załozyciela : 192954

PSN załozyciela : suszinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam jednej osoby by nawzajem pomóc sobie w trofeach online i 9 osób do trofeum team player ,piszcie tu kto chętny a jak bd 9 osób to ustalimy termin.( piszcie na psnid Maciek14142 )

jak cos to ja bym byl bardzo chetny do team player psid patmaly

prosze pisac na wiadomosci na ps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga startuje jutro o 18 zapraszam oto pary 1 kolejki betoniarz89-astraazazel

jakub1993-azazelek

qesusd-otacon3

lazi_00-roadinio76

WSZYSTKICH ZAPRASZAM I ZYCZE POWODZENIA MAM NADZIEJE ZE WSZYSCY SIE STAWIA NIECH ZACZNIE SIE ZABAWA!

I jak panowie moze by zagral nastepna kolejke ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troszkę lipka, 2zmiany mam także od 14 dziś mnie nie ma, sobotę tez robię do 14, a w niedziele mam nocki tzn od 22, to może zagrałbym zaległe mecze w niedziele???

Betoniarz89

Podaj terminy, a na pewno się dostosuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo chętnie dołącze do obojętnie jakiej LIGI .

Moj ID PSN to: RONINN_PL

Pozdrowił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby do trofeum, dołączać do klubu TeamPlayer101

Czekamy teraz jest nas 8 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszalem ze mozna zrobic cos takiego ze sie sciaga jakiegos save'a np. z 99 wygranymi w sieci i sie wygrywa jeden mecz i trofeum wpada. Czy to jest prawda, i jezeli tak to czy wiecie skad wziasc takiego save'a i jak to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszalem ze mozna zrobic cos takiego ze sie sciaga jakiegos save'a np. z 99 wygranymi w sieci i sie wygrywa jeden mecz i trofeum wpada. Czy to jest prawda, i jezeli tak to czy wiecie skad wziasc takiego save'a i jak to zrobic??

Polecam wygrać samemu 100 meczy, chociaż masz satysfakcje z osiągnięcia celu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro na naszej stronie startują zapisy do Ligi Europejskiej. Zapraszam wszystkich chętnych :) ( link w sygnaturce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby do trofeum, dołączać do klubu TeamPlayer101

Czekamy teraz jest nas 8 !!

moge dołączyc wyslij mi zaproszenie ewelina425

Syszalem ze mozna zrobic cos takiego ze sie sciaga jakiegos save'a np. z 99 wygranymi w sieci i sie wygrywa jeden mecz i trofeum wpada. Czy to jest prawda, i jezeli tak to czy wiecie skad wziasc takiego save'a i jak to zrobic??

Po co grasz w fife skoro chcesz ściemniać z trofeami??? ustawka w koncu dojdzie do skutku a to jest głupotą!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×