Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

szukam chętnych do trofeum TeamPlayer może udałoby się skonstruować jakąś grupę do piątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zapisy do ligi aktualne , jesli nie to zapraszac mnie na psn to chociaz towarzyskie pogramy ;)

psn id : MrTrochos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualna liga to jestem chętny . psn id : daydaniel

Edytowane przez albanzw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię używkę to będę mógł grać czy są tutaj jakieś CD-Keye?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mógł grać, ale chyba nie ten temat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskarek89

pisac i zagramy :)

mam dosc kretynow wychodzacych po stracie gola

To nic najlepsi są którzy wygrywają już 3:0 a mecz przegrywają 4:3 hahaha i się rozłączają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie zagram w fifke moze nie jestem super graczem to sadze ze z wami uda mi sie grac lepiej^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram liga i zwykłe mecze zapraszajcie do znajomych psn id: vimpex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktos zrobic ustawke na trophy Ton Up (złote) 100 wygranych online meczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiera ktos jeszcze trofea z DLC w fifie 10?? Bo nie wiem czy opłaca mi sie je kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole gra ktos czasami online? Dzieje sie cos? Bo jutro prawdopodobnie przyjdzie do mnie fifka i bede sobie troche ciural ze szfagrem ale online chetnie bym pogral. Ogarne troche temat co i jak, ktorym sie "szczela" i moge sie odezwac :)

A i pytanko, co to za pajace ktore uciekaja z gier rankingowych? O co w tym chodzi? Jak wyjdzie z gry to nie zalicza meczu czy jak?

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się dzieje. Ja dziś zacząłem grać online. Spędziłem połowę dnia i zawsze miałem z kim zagrać. Graczy jest naprawdę sporo. A co do uciekających pod koniec meczu - czasem bardziej wkurwić potrafi tylko kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu to super ze ludki graja jeszcze w 10 :) Ogarne temacik i sie pojawie . A co do tych osiolkow uciekajacych no to tym porownaniem dobitnie mi przedstawiles jak wyglada sytuacja :P

A jakie sa konsekwencje takich ucieczek? Czy problem w tym ze nie ma.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojęcia, nie uciekałem to nie wiem. Myślę, że po meczu dostają minusowe punkty na swoje konto (zbierasz je po każdym meczu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojęcia, nie uciekałem to nie wiem. Myślę, że po meczu dostają minusowe punkty na swoje konto (zbierasz je po każdym meczu).

wlasnie rzecz w tym ze jak uciekaja to nie dostaja tych minusowych punktow... dlatego wlasnie uciekaja... mam nadzieje ze w fifie 12 to w koncu poprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaja minusowe punkty, ale za to wygranej nam nie nalicza do trofea Ton Up 100 zwyciestw online, ja zawsze probowalem wygrac 1 czy 2 : 0 zeby nie uciekali bo komu sie chce grac dostajac 8:0 :D w pierwszej polowie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na maxa i do końca... Jak jakaś łajza ucieknie cóż łapie pianę okrutną ale ostatnio natrafiłem na normalnego jegomościa do przerwy 6 brameczek mu zaplikowałem i równiez grał do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest chętny na granie to zapraszam;D niech wyślę zaproszenie: kevvin506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam wszystkich posiadaczy ps3 do klubu GKS Drzewiarz Rzeczenica do klubu ze swoją wirtualną gwiazdą !! wysyłajcie prośby o transfery.. szukam 10 osób chętnych do gry. pozdrawiam

i moge zagrac ;p ps id : puchatek1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest ktos chetny pograc 1 vs 1 z osoba ktora nie ucieka to wysyalac zaproszenia na K44_PFK : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam,bo bede w takiej sytuacji ze wejdzie 12tka, wiec co sie stanie z 11tka?

chodzi o granie online, jak jest w przypadku 10 -weszla 11tka ale dalej w 10 sobie lupiecie bez problemu i podobnie bedzie z 11tka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×