Skocz do zawartości
ONE

Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

To jak organizuje ktoś ustawkę na team player?

może ktoś pomoże kto już ma?

ja bardzo chętnie psn: raven1331 gg.4668405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych chętnych zęby zagrać w 10 ?? Pisac chłopy ;)) Albo może ktoś ma klub i by mógł pomoc ;))) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chętni na Team Player niech piszą.

Edytowane przez Dszkurlat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, gram sobie z kumplem w fife online na 2 padach na 1 konsoli, gramy mecze rankingowe, czy tak grając przez internet zaliczają się zwycięstwa do trofea 100 zwycięstw rankingowych ??

Pozdrawiam Gwiazdek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ja mianowicie mam problem z trofeum "good form" grając pierwszy mecz twarzą w twarz wygrywałem i w 86 min gościu opuscil gre,pozniej gralem cztery pełne mecze pod rzad i wygrywalem po czym zobaczylem ze wpadlo mi to trofeum,a przeciez trofeum te polega na tym ze trzeba rozegrac 5 pełnych meczy pod rzad wygrywajac i nie mozna wychodzic z gry i trzeba dokonczyc caly mecz a mimo to mi zaliczylo,czy mial ktos podobna sytuacje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ucieknie z gry to też to zalicza jako wygraną, a o dziwo do trophy za 100 wygranych w rankingowych meczach się to nie liczy...:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobno nie,czytałem ze jak przeciwnik wyjdzie z gry to sie nie liczy

Jest ktoś chętny na ustawke online w fifa 10,jak cos to pisać na moje psn lub na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem z trophy Lounging Around . Mogl by mi ktos wytlumaczyc w jakim trybie to zrobic , jaki czas ustawic i ile tych osiagniec czeba zdobyc zeby zaliczylo. Ogolny opis jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem z trophy Lounging Around . Mogl by mi ktos wytlumaczyc w jakim trybie to zrobic , jaki czas ustawic i ile tych osiagniec czeba zdobyc zeby zaliczylo. Ogolny opis jak to zrobic

To trophy robisz w trybie imprezy i najlepiej wybrać 5 gwiazdkowy zespół,a CPU 1 gwiazdkowy.

Tutaj masz odznaki i musisz zdobyć około 6 żeby trophy wpadło.

Lighting Foot - Score in the first 5 minutes

Lead By Example – The captain is the leading goal scorer

Hat Trick Hero – Score a Hat-Trick

Free Kick King - Score by a Free Kick

Distance Master - Score from 30+ meters

The Clean One - Commit No fouls & Get No Bookings

Stamina King - Keep the starting 11 on for at least 85 Minutes

I Like Boxes - Only score inside the 18-yard box

Patient Monkey - Scoring in the 89th+ minute

Corner Saviour - Score from a corner kick

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest tryb 2 players ? i jeśli tak to ile maxymalnie może zagrać osób na jednym TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa naliczane zwyciestwa walkowerem do tun upa, tzn jak przeciwnik dostaje 5 czerwonych kartek, naliczanie koncowe pkt jest tylko nie ma pytania o rewanz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osób które chętnie mi pomogą ze zdobyciem trophy gdzie trzeba zagrać 10vs10

psn jak coś jest pod nickiem, z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez szukam ludzi do gry w 10 brakuje mi jedynie ten pucharek bez dodatku Ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny na team player, Jestem wolny od niedzieli i nie ukrywam, iż zależałoby mi na czasie (net z Orange'a w pełni ogranicza moje możliwości wirtualne, mogę grać tylko w pierwszych dniach miesiąca...). Mój PSNid: hyperphobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powysylalem wam na gg(kto podal) lub na psn wiadomosci czy jestescie jeszcze chetni.na team player. Jakby sie wszyscy zglosili to bedzie nas 7 czyli jeszcze brakuje 3, ale lepiej jakby bylo nas wiecej w razie gdyby ktos nie mogl albo trzeba by bylo zagrac wiecej niz 1 mecz bo nie zawsze trophy za 1 razem wpada. Inni chetni jak sa niech pisza na gg.

EDIT:

Ok lista chetnych ktorzy sie zglosili:

1. dunaj_awp

2. Kamel333

3. hyperphobia

4. wujek1984

5. Dan1eeL91

6. ovX-ZAWISZ-Xvo

7. ewelina425

8. MILEK16

9. zizikus

Razem ze mna jest 10, ale moze byc 2 wiecej na wypadek gdyby ktos nie mogl w dany dzien zagrac. Teraz potrzeba człowieka który stworzy klub (najlepiej taki ktory nie gra w żadnym klubie) żeby mógl w nim być do czasu kiedy zagramy i zdobedziemy pucharek (mam nadzieje ze szybko ;)) Piszczie na gg lub na psn kto by sie takiego czegos podjal.Zaprosiłem wszystkich do znajomych na PSN jak zaakceptujecie to dostaniecie zaproszenie na czat.

Jezeli ktos stworzy klub to proponuje dzis o 22 zagrac. Co wy na to ?

Edytowane przez rafijoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace tego trofeum co trzeba wygrac 5 lig. Czy robiąc te trofeum mozna symulowac mecze i czy przed rozpoczeciem sezonu mozna sobie wrzucic samych najlepszych zawodnikow z innych klubów. Czy pucharek wtedy wpadnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na ustawke w fifa 10 jak tak to pisac

Jak 1v1 to ja jestem chętny :thumbsup:.ID Majkielq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W trofeum Theatre of Dreams trzeba rozbudować stadion w menadżerze do lvl 10. Zrobiłem to i trophy nie wpadło. I jeszcze w trofeum Globetrotter  trzeba zdobyć mistrza w lidze angielskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej. też to zaliczyłem, tyle że w trybie turnieju i również nie wpadło. O co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W trofeum Theatre of Dreams trzeba rozbudować stadion w menadżerze do lvl 10. Zrobiłem to i trophy nie wpadło. I jeszcze w trofeum Globetrotter trzeba zdobyć mistrza w lidze angielskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej. też to zaliczyłem, tyle że w trybie turnieju i również nie wpadło. O co w tym chodzi?

Trzeba rozbudować do 10 lvl'a i w dodatku zagrać jeszcze mecz, gdy już wymaksujemy level stadionu.

Co do Globetrotter to w turnieju się nie liczy. Liczy się raczej tylko w trybie menadżerskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×