Skocz do zawartości
ONE

Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem mecz z drużyną z każdej ligi, a trofeum nie weszło,wie ktoś dlaczego?

nie mogę też zrobic trofeum manual.

proszę o radę.

Grałem mecz towarzyski na zadodowcu, wygrałem mecz i skończyłem w 10, a mimo to trofeum nie weszło.

Zaczynam sie irytowac.Ma ktoś podobne problemy?

Ja miałem problem z save gry miałem zrobione pierwsze 5 misji na veteran i po którymś razie znikło mi save było tak jak bym nigdy nie grał . Ale postanowiłem wrócić do tytułu i wczoraj zrobiłem Platynę . Co do trofików wpadały bez problemów tak czy inaczej gra od dawna ma błędy i trzeba czekać może to naprawią :cool: Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lounging Around, nie rozumiem o co w nim chodzi. Ktos wie jak to zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktoś jak trzeba robic "Around The World' i 'Well Travelled', wygrałem na wszystkich stadionach i zagrałem zespołem z każdej ligi juz chyba po 2 razy i dalej nic, wszystko na początkującym. Grałem wszystko w trybie 'szybki mecz', poza tym sporo meczów w pozostałych trybach.

Teraz w zasadzie gram już tylko online i to też różnymi drużynami, niestety dalej nic.

W lounging around musisz zdobyć 2500 pkt. oraz 5 odznak w lounging mode (nie pamiętam teraz jak to jest w polskiej werski), odznaki dostaje się za:

- strzelenie bramki w pierwszych 5 minutach

- strzelenie w 89 min

- bramkę z rzutu wolnego

- bramkę bezpośrednio z rogu

- hat-trick

- jesli kapitan został najlepszym stzrelcem meczu

- ani jednego faulu i kartki w meczu

- strzelenie bramki z ponad 30m

- jeśli wszystkie gole zostałe zdobyte z obrębu pola karnego

- jeśli utrzymasz wyjściową 11-tkę conajmniej do 85 min

Edytowane przez Kris155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w 5 ligach i wygrywałem je, czasem grałem sam czasem dawałem symuluj-trophy nie wpadło, jakieś wskazówki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np. rozegrałem 2 sezony menadzerskie bez symulowania...i co? trophy nie wpadlo : )...ale bede cierpliwy i zagram kolejny sezon...moze chociaz zdobede 5 gwiazdek...a tak btw...to dzisia jw koncu odblokowalem trophy..grind it out...ale i tak bylby za zorganizowaniem 20 osob i zagraniem kilku meczow : ) bo zabawa jest przednia : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym was serdecznie zaprosić do klubu który się nazywa STRONG TEAM.

Od dziś rozpoczyna się rekrutacja , w naszym klubie mamy już 2 dobrych napastników więc ludzie jeżeli nie tylko zależy wam na bramkach to zgłaszajcie się do nas gdyż chcemy w naszej drużynie dobrego OBROŃCY który dobrze rozgrywa piłkę najlepiej jak by miał już jakieś doświadczenie w trybie Virtual Pro. Pilnie również szukamy pomocnika.Pomocnik nie musi mieć koniecznie wysokich umiejętności wystarczy by miał chęć czas i ambicję do rozwijania swojego zawodnika.

Chętni niech zgłaszają się pod nr gg 1929540 lub na Ps3 NIC -suszinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good Support . Czy w tym trofeum biega o to ,że muszę zagrać z innymi w mojej drużynie ( ulubionej ) ?? Jak ustawić , żebym to ja wybierał tą drużynę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z trofeami jak dodają ultimate team ? Bo brakuje mi kilka do platyny a nie mam w planach kupować tego dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiraPutanga

Musisz zagrać swoją gwiazdą mecz online w klubie, który masz wybrany jako ulubiony.

@Gwiazdek

Trofea z DLC nie wliczają się do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mozecie napisac w jaki sposob wbic te trofeum zeby po 10 zagrac nie moge tego zrobic

Poszukaj sobie klubu, który gra po 10 albo zbierz 10 osób które nie maja jeszcze tego trofea wtedy zapraszasz wszystkich do klubu gracie 1 mecz i macie trofeo (każdy musi zagrać na pozycji niemożna wybrać Dowolnego).

Ja natomiast mam problem z uzyskaniem takiego trofea:

* Around The World - Play a match with a team from every league

gralem moze juz z 3 razy z drużyną ligi (ew 1 i 2 3 liga również) lecz trofeo nie wpadło. Grałem za każdym razem Man U vs Team.

Macie jakieś wskazówki dotyczące tego trofea ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdek z tego co wiem to ty musisz zagrać tą drużyną, a nie przeciwko niej (i musisz wygrać chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wygrywać. Wystarczy zagrać do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

w pudełku od płyty mam kartkę... z której wynika, że za free mogę pobrać stadion Estadio Santiago Bernabeu... do 28 lutego2010...

ale błagam powiedzcie jak mam to zrobić, bo próbowałem i nic...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team Player - Zagraj mecz Pro Club Championship w pełnym składzie (10graczy) chetni by zdobyc to trofeum pisac na ID citko198888 lub gg 2559005 citko198888.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba liczą się zwycięstwa w dogrywce i karnych, ale za to nie liczą się wygrane po ucieczkach przeciwnika (nie na 100%) .

Szukam osoby która chciała by zdobyć trofeo za Friends League

PSIN Gwiazdek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trofeum za wygranie 5 tytułów mistrzowskich? Wygrałem ligę Interem, Barcą, Lyonem, Bayernem oraz MANU, ale trofeum nie wpadło. O co chodzi? Autosave miałem wyłączony, po wygraniu ligi zapisałem grę. Za każdym razem robiłem nowy save, czyli 5 zapisów miałem.. coś źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trofeum za wygranie 5 tytułów mistrzowskich? Wygrałem ligę Interem, Barcą, Lyonem, Bayernem oraz MANU, ale trofeum nie wpadło. O co chodzi? Autosave miałem wyłączony, po wygraniu ligi zapisałem grę. Za każdym razem robiłem nowy save, czyli 5 zapisów miałem.. coś źle?

Robiłeś to w trybie menadżerskim ?? Może ty być 5 różnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś to w trybie menadżerskim ?? Może ty być 5 różnych gier.

No jasne, że menadżerem, a gdzie niby wygrywał te ligi do trophy?

@DawidekFCB

Też robiłem 5 róźnych save'ów, z tą róźnicą, że miałem włączoną opcję autozapisu i trophy wpadło lajtowo.

Być może jest coś takiego, że nie mogłeś usuwać żadnego z tych zapisów dopóki nie wygrasz na tych innych save'ach lig, a usunąłeś.

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy można zrestartować ranking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 100 zwycięstw w rankingowych meczach i nie zaliczyło mi trofeum. Jaka może być przyczyna i co mam zrobić żeby zaliczyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris94 , zwycięstwa zdobyte, kiedy ktoś wychodzi z gry się nie liczą, niestety trzeba sprawiedliwie wygrać 100 meczy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z poniższym trophy:

Recognise Anyone?

Do tego trofeum potrzebujemy klubu - tworzymy własny lub prosimy o przyjęcie do jakiegoś. Kiedy już mamy klub w menu gry wybieramy: Gra w sieci następnie Mistrzostwa wirtualnych klubów i pobierz twarze Game face członków klubu.

Trofeum dotyczące pobrania game face zrobiłem bez problemu.

W recognise anyone wchodze w mistrzostwa wirtualne klubów i daje pobierz twarze członków klubów i trophy nie wpada...klub oczywiście stworzyłem wczesniej ;)

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×