Skocz do zawartości
ONE

Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

TOMUS0306 skąd masz tyle pucharów i tyle gier?? Ty chyba 24 h/dobe ciupiesz. Masakra ristekpa :)

nie nie zalicza i o dziwo mając grubo ponad sto wygranych niektórym nie wpada trofik

Skad masz tyle pucharów?? Ty chyba 24h/dobe ciupiesz. Masakra ristekpa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ustawke to ja chetny zeby ja zrobic bo poki co tez mi tego trofeum brakuje mi pasuje zawsze praktycznie wiec sie dostosuje.

Jesli chodzi o Lounging around to musze z kumplem grac w trybie impreza tak??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz sam. Ale po nie udanej próbie wyjdz z Trybu Imprezy i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mam 8 ludzi, potrzebuje jeszcze 2 do ustawki 

kto pierwszy ten lepszy ;) potrzebuję pewniaków, którzy na 100% będą mogli zagrać w weekend o dowolnej porze ( najprawdopodobniej noc sobota - 22 )

Edytowane przez ps321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ludziska zapisywać sie ;) powyżej mowa jest o tym trophy team player wiec kto go nie ma zapisywac sie ! jeszcze 2 osoby !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mnie możesz zapisac ale na listę rezerwową. Na 100% nie mogę obiecac, że będę (sobota godz. 22 to bardzo niepewna pora;p ). Postaram się byc.

nick: wujek1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, jutro o godzinie 15-tej w klubie Polish Vodka Squad ustawka na trofeum *TEAM PLAYR* zapraszam wszystkich chętnych.

Edytowane przez portek84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema .

Mam pewien problem z trofeum w którym trzeba wygrać 100 rankingowych meczów online . Na liczniku wygranych mam 101 wygranych a trofika jak nie było tak nie ma ... O co kaman ?? Dodam , że często mi się idioci rozłączali jak tracili bramki ... czy możliwe , że nie liczą się te wygrane po ich rozłączeniu ??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczą się tylko "pełne" wygrane niestety :/ 

Więc musisz niestety ale grać dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kiedyś to zrobię , ale i tak najbardziej mnie wkurza ,że jak padnie serwer EA nawet jak prowadziłem 3 : 0 , a często tak miałem to był to mecz przegrany ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w trofeum Grind it Out?

Trzeba wygrać mecz z 10 ludźmi online albo na profesionalu lub wyżej dry.gif. Jeżeli dobrze rozumiem, problem jednak w tym, że meczy już wygrałem więcej niż 10 a trofeum nie wpadło dry.gif.

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że na początku meczu faulujesz dostajesz czerwoną i grasz w 10 i wygrywasz mecz i trofi wpada można to zrobic online lub singiel na profesjonalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby która pomoże mi zgarnąć torfea: Top of the league i good form odwsdzięczy sie tym samym?

piszcie na gg: 4668405

moj psn id: raven1331

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich :)) Szukam chętnych do ustawki na trofeum Team Player - zagraj mecz Pro Club Championship w pełnym składzie (10 graczy).Po udanym meczu kto bedzie chciał będzie mógł zostać w klubie i będziemy mogli grac dalej ;))) Pisać na kom 516630510 lub pisac na Playstation nick Dunaj_awp. pozdro

Edytowane przez Dunaj_awp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jesli nawet masz juz klub i szukasz ludzi do ustawki to tez pisz to dojdę do ciebie ;))) Pozdro nick Dunaj_awp

Edytowane przez Dunaj_awp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczą się tylko "pełne" wygrane niestety :/

Więc musisz niestety ale grać dalej :/

Mam 148 win online i nadal nic nie dostałem. A co do team play to graliśmy w 10 kiedyś i też nic. Fifa to jedyna gra gdzie mi trofi nie wchodzą chyba.oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście troszkę głupia sprawa z tymi trofeami w FIFIE. Ja kiedyś robiłem złote trophy za 5 gwiazdkowego menedżera i mi nie wpadło od razu. Na szczęście jak włączyłem drugi raz grę to trofeum wpadło, nie wiem czemu tak się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałeś rankingowe mecze?

Tylko rankingowe gram. Jak sobie myślę, że wygram z 10-0 i mi nie zaliczy to nawet nie próbuję.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie pucharku Real fan.Co jest z tym pucharkiem?.W sumie podliczyłem ,że rozegrałem już na klasie światowej około 1500 meczów w różnych ligach, a pucharka jak nie widać tak nie widać (gram mecze po 6 min. więc podejrzewam, że już mam zaliczone ponad 50h rozegranych meczów), to samo ma mój kumpel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 meczów? :o 

połowa 6 minut?

1500x12 =18000 minut=300 godzin  :turned: ile masz zapisów profilowych? musisz na tylko jednym zapisywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gram tylko na jednym profilu.owszem mam kilka saveów w zależności od lig, ale raczej to nie ma znaczenia.zastanawiam się też nad tym, czy czas liczy się do tego pucharka jeżeli grasz z kumplem w jednej drużynie?

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×