Skocz do zawartości
ONE

Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczace tego trofeum co trzeba wygrac 5 lig. Czy robiąc te trofeum mozna symulowac mecze i czy przed rozpoczeciem sezonu mozna sobie wrzucic w menu transferów samych najlepszych zawodnikow z innych klubów. Czy pucharek wtedy wpadnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcoe.Wiecie moze co trzeba zrobic zeby miec zlote buty ?mam 100 gwiazdy ale zlote buty sa zablokowane.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos czy w tym trofeum co trzeba rozegrac 500 meczow gwiazda to da sie jakos symulowac te mecze zeby zaliczalo czy cos, czy koniecznie trzeba samemu rozgrywac te mecze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos czy w tym trofeum co trzeba rozegrac 500 meczow gwiazda to da sie jakos symulowac te mecze zeby zaliczalo czy cos, czy koniecznie trzeba samemu rozgrywac te mecze??

Czytałem,że trzeba rozegrać pełne 500 meczy swoją gwiazdą żeby zdobyć trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno??

No tak, a co za problem wrzucić najlepszych zawodników, przecież po to właśnie jest ta opcja, żeby sobie czasem pomóc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy pomoze mi ktos zdobyc to trofeum co trzeba wygrac 100 meczy przez siec. Mam juz 52 wygrane. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z trofeum good form, gdzie trzeba zagrać 5 meczów head to head bez porażki? problem tkwi w tym,  że gdy prowadzę wszyscy się rozłączają i przez to trofeum nie może wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomoże zdobyć trofeum Ton up(trzeba wygrać 100 meczy rankingowych przez siec), jest to ostatnie trofeum jakie mi zostało w Fifie, a chciałbym zdobyć platynke do końca wakacji. Najszybciej będzie jak ten kto będzie ze mną grał dostanie 5 czerwonych kartek to wtedy wygram walkowerem. Bardzo proszę o pomoc.

Mój psn: Kamel333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomoże zdobyć trofeum Ton up(trzeba wygrać 100 meczy rankingowych przez siec), jest to ostatnie trofeum jakie mi zostało w Fifie, a chciałbym zdobyć platynke do końca wakacji. Najszybciej będzie jak ten kto będzie ze mną grał dostanie 5 czerwonych kartek to wtedy wygram walkowerem. Bardzo proszę o pomoc.

Mój psn: Kamel333

Sa naliczane zwycięstwa walkowerem? Raz z kolegą próbowaliśmy i do trofeum żeby wygrać 5 meczów z rzędu nie zaliczyło!

Edytowane przez Dszkurlat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dwa pytanie co do trofea z fify10 dotyczącego zdobycia 3 pucharów w jednym sezonie,mianowicie:

1.Czy jezeli zdobęde 4 ,zamiast 3 puchary to czy trofeum wpadnie?

2.Czy jeżeli będe symulował większość meczy,ale je wygram to czy trofeum wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dwa pytanie co do trofea z fify10 dotyczącego zdobycia 3 pucharów w jednym sezonie,mianowicie:

1.Czy jezeli zdobęde 4 ,zamiast 3 puchary to czy trofeum wpadnie?

2.Czy jeżeli będe symulował większość meczy,ale je wygram to czy trofeum wpadnie?

Wpadnie,

Dostaniesz je w 1 sezonie jak zagrasz Barcelona albo Sevila zdobywajac superpuchar hiszpani, puchar i Mistrzostwo.

Symulowac mozesz caly sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie,

Dostaniesz je w 1 sezonie jak zagrasz Barcelona albo Sevila zdobywajac superpuchar hiszpani, puchar i Mistrzostwo.

Symulowac mozesz caly sezon.

A jak zagram np realem w 1 sezonie to nie bede mial superpucharu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zagram np realem w 1 sezonie to nie bede mial superpucharu?

No nie, tylko te dwie druzyny walcza o Superpuchar, mozesz grac realem i zdobyc trofeum w 2 sezonie.

Ja podalem ci przyklad jak najszybciej ja je zdobylem.

Edytowane przez Dszkurlat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jest problem ze zdobyciem 5 goli z rzutu karnego na arenie w wyzwaniach. Czy ktoś może powiedzieć jak to zrobił. Ja zdobywam 10 a trofik nie wpada. co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jest problem ze zdobyciem 5 goli z rzutu karnego na arenie w wyzwaniach. Czy ktoś może powiedzieć jak to zrobił. Ja zdobywam 10 a trofik nie wpada. co jest?

For this trophy you just have to score 5 Goals in 1 arena kick-about, which means without pressing start or exiting the arena in one session, scoring consecutive goals.

These goals can be in any form, including free-kicks and penalties.

To take a penalty in the Arena, press UP on the left arrow pad of your controller when the ball is in the penalty box. This will make it easier to score goals.

Liczę,że znasz angielski :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle z tymi trofeami w tej grze są jakieś jaja. Mi też czasem nie zalicza, np "strzel gola podcinką z rzutu karnego na arenie" albo "strzel 3 gole w jednym meczu swoim VP" itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieram ludzi do trofea TeamPlayer 10v10

jest nas 6

klub: tp2010

bez hasla

psn: dzimi_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest z trophy, w którym trzeba rozegrać wszystkie mecze sezonu bez symulowania bo już 2 sezony tak zaliczyłem i nadal nie ma trofeum, można się wkur.

A co jest z trophy, w którym trzeba rozegrać wszystkie mecze sezonu bez symulowania bo już 2 sezony tak zaliczyłem i nadal nie ma trofeum, można się wkur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś przyśpieszyć zdobycie 500 meczy wirtualną gwiazdą ? czy trzeba pykać każdy mecz ? ^^

Bo widzę że w 11 da się dostać czerwień i zlicza jako mecz rozegrany wiec się pytam czy w 10 też jest taki myk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×