Skocz do zawartości
Gość

Czym myjecie swoje PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja caly czas chcę sobie kupić jakaś ładna chustę do przykrywania sprzetu w stanie spoczynku ALe póki co szmatka która dostalem do czyszczenia ekranu w Ds'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem przejade jakas zwykła szmatka ((;

I wyglada jak nowa. (bo taka jest ;PP )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ehh, a po co myć? Ja mam swoją PSiak3 w małym pomieszczeniu, gdzie nie pada na nią światło a kurzu i z bliska i z daleka nie widać. Konsoli nie brudzę, dbam o sprzęt, więc cały czas wygląda jak nóweczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Ehh, a po co myć? Ja mam swoją PSiak3 w małym pomieszczeniu, gdzie nie pada na nią światło i kurzu i z bliska i z daleka nie widać. Konsoli nie brudzę, dbam o sprzęt, więc cały czas wygląda jak nóweczka.

Kurz jest wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurz jest wszędzie.

No to chyba napisałem "a kurzu i z bliska i daleka nie widać" xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
No to chyba napisałem "a kurzu i z bliska i daleka nie widać" xD.

To nie chodzi o "widzenie" to chodzi o to co Kurz i Roztocza mogą zrobić twojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To nie chodzi o "widzenie" to chodzi o to co Kurz i Roztocza mogą zrobić twojej konsoli.

Aha no ale jak nie gram to konsola jest przykryta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha no ale jak nie gram to konsola jest przykryta...

Zgrzeje Ci sie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zgrzeje Ci sie..

Ekhem... "(...)jak nie gram(...)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją ps3 macham ściereczką jaką kupiłem z pianką do telewizora LCD i git a jak nie używam to przykrywam tym czymś w co była opakowana w pudełku i raz na tydzień machnę i spoko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja konsole odkurzam raz, dwa razy w tygodniu, zalezy od stopnia zakurzenia, stoi pionowo wiec stad wybralem taki sposob czyszczenia, oczywiscie po samej obudowie nie jezdze szczotka, ale po wszystkich umm...odpowietrznikach, nie wiem jak to sie wabi. Sama obudowe czyszcze z odleglosci ...moze centymetra, tak zeby jej nie porysowac, z powodu braku wykladzin, dywanow itd (same parkiety) kurzu jest masa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość THE chief

ja moje ps3 Karherem myje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gore PS3 wycieram reka ^ ^ a reszte sciereczka od tv.

Sladow palcow niema bo niedotykam frontu PS3

A zobaczcie ile kurzu macie na HDD xD woow u mnie niezla warstwa tego byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja używam Dustera. fajnie kurz zbiera hehehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurde =). Ja tej PSiaki nie dotykam, a ona pod światło jak się tam dokładnie popatrzy to jest cała porysowana xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde =). Ja tej PSiaki nie dotykam, a ona pod światło jak się tam dokładnie popatrzy to jest cała porysowana xD.

Bingo! i to jest właściwa odpowiedź, na to czym wycierać konsolę, jak i inne zabawki wykonane z podobnych materiałów. Nie ma niczego skutecznego na czyszczenie! Konsolę możemy przejechać, szmatką, ewentualnie potraktować sprężonym powietrzem, wtedy problem kurzu jest wyeliminowany. Jeśli natomiast ktoś z Was ma problemy z rysami na powierzchni, to niestety musi się z tym pogodzić. Rysy były, są i będą i nic na to nie pomoże. Konsola jest wykonana z takiego materiału, że już po wyciągnięciu jej z pudełka, można spokojnie je policzyć... Nie wiem jak będziecie obchodzić się ze sprzętem, on i tak będzie się rysował. Jeśli ktoś ma odmienne zdanie, proponuję spojrzeć bardzo uważnie pod światło, ewentualnie wizytę u okulisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że te rysy widać tylko pod odpowiednim kątem, jak patrzy się normalnie to tego nie widać bo byłaby lipa - szkoda że premiera PS3 zbiegła się z modą na "piano black"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bingo! i to jest właściwa odpowiedź, na to czym wycierać konsolę, jak i inne zabawki wykonane z podobnych materiałów. Nie ma niczego skutecznego na czyszczenie! Konsolę możemy przejechać, szmatką, ewentualnie potraktować sprężonym powietrzem, wtedy problem kurzu jest wyeliminowany. Jeśli natomiast ktoś z Was ma problemy z rysami na powierzchni, to niestety musi się z tym pogodzić. Rysy były, są i będą i nic na to nie pomoże. Konsola jest wykonana z takiego materiału, że już po wyciągnięciu jej z pudełka, można spokojnie je policzyć... Nie wiem jak będziecie obchodzić się ze sprzętem, on i tak będzie się rysował. Jeśli ktoś ma odmienne zdanie, proponuję spojrzeć bardzo uważnie pod światło, ewentualnie wizytę u okulisty...

Przyjacielu nie zgadzam sie z tobą

Jesli chcesz żeby twoja kochana PS3 pozbyła sie rysek wystarczy troszke zmoczyć szmatkę (taką jaka jest do wycierania TV) olejem jadalnym i delikatnie nacierac na powieszchnie piano black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu nie zgadzam sie z tobą

Jesli chcesz żeby twoja kochana PS3 pozbyła sie rysek wystarczy troszke zmoczyć szmatkę (taką jaka jest do wycierania TV) olejem jadalnym i delikatnie nacierac na powieszchnie piano black

Testowałeś osobiście? bo dla mnie to kompletna bzdura. Rysa to uszkodzenie "mechaniczne" na powierzchni, czyli mikroskopijne otwory/krechy itp. Czym potem chcesz ten olej usunąć? przecież to dopiero narobi plam, śladów i reszty syfu o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dustera, czysci i nie rysuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem taka sciereczke z mikrofibry byla w tv samsung + do tego takie sciereczki do czyszczenia obudow kompow itp. a jak mi nie wychodzi gra w U:DF, to biore palnik taki jak sie na kamping bierze i co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją czasem papierowym ręcznikiem przetrę i tyle

Co miesiąc też w czasie sprzątania odkurzam wszystkie wloty i wyloty powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja w letniej wodzie tak około 30 st C, daje też troche soli o zapachu morskim, co by lepiej chodziła (była żwawsza), no i oczywiście w wannie, bo lubi pobawić sie kaczuszką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 myje się sama. w końcu Cell ma moc i nie będę jej marnował... wybrałem odpowiednią opcje w XMB... i co pewien czas wychodzi mały Japończyk i mi ją poleruje.

A na serio to używam do czyszczenia ściereczki która była dodana do mojego TV... lekko zwilżona zbiera idealnie kurz i nie rysuje plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam wam rade chociaz dopiero mam zamiar kupić ps3.

zakrywajcię ja czymś gdy nie gracji i na pewno to pomoze:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×