Skocz do zawartości
Gość

Czym myjecie swoje PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CathogA

Zastanawiam się jak można doprowadzić do takiego stanu swój sprzęt ?? W piwnicy z ziemniakami trzymany ?? Omg.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zastanawiam się jak można doprowadzić do takiego stanu swój sprzęt ?? W piwnicy z ziemniakami trzymany ?? Omg.

Pozdrowienia.

wystarczy jej nie wycierać od nowośći

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

-najpierw namaczam w letniej wodzie

-ciezsze zabrudzenia usuwam drucianka, ew. szczotka ryzowa

-pozniej miekka szczotka i cif do delikatnych powierzchni

-aktywna piana

-czekam az wyschnie

-nastepnie jade woskiem turtlewax z teflonem (oczywiscie takim do czarnego lakieru)

-biore scierke ktora dostale do unitry i ocieram pot z czola

-jezeli widze jeszcze jakies zabrudzenia na plame nalewam vanish i powtarzam procedure az do zaje*****

-jesli po wyschnieciu, patrzac pod swiatlo, widze jeszcze jakies ryski... to biore swoje leki i zazwyczaj juz jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie mycie? :>>>

Moja stoi pionowo i cały czas jest czyściutka jak nowiutka :-)

Jedynie na wąskim górnym fragmencie po jakimś czasie troszkę kurzu sie zbierze, ale to pędzelkiem od tv myk myk i już błysk :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-ciezsze zabrudzenia usuwam drucianka, ew. szczotka ryzowa

I nie rysuje Ci się od tego?

Ja też mam postawionego pionowo i tylko raz na jakiś czas czyszczę miejsce przy napędzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też mam pionowo i pograniu jak ostygnie daje na góre tą folię co orginalnie plej był spakowany żeby kurz nie leciał do srodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam wam rade chociaz dopiero mam zamiar kupić ps3.

zakrywajcię ja czymś gdy nie gracji i na pewno to pomoze:D:D

A jak gramy to co robić? Masz jakiś pomysł? Bo jak na razie to nie mogę sobie poradzić z tym kurzem. PS3 leży a nie stoi więc jest większa powierzchnia do łapania tego syfu, ale za to jest stabilniejsza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-najpierw namaczam w letniej wodzie

-ciezsze zabrudzenia usuwam drucianka, ew. szczotka ryzowa

-pozniej miekka szczotka i cif do delikatnych powierzchni

-aktywna piana

-czekam az wyschnie

-nastepnie jade woskiem turtlewax z teflonem (oczywiscie takim do czarnego lakieru)

-biore scierke ktora dostale do unitry i ocieram pot z czola

-jezeli widze jeszcze jakies zabrudzenia na plame nalewam vanish i powtarzam procedure az do zaje*****

-jesli po wyschnieciu, patrzac pod swiatlo, widze jeszcze jakies ryski... to biore swoje leki i zazwyczaj juz jest dobrze

Heheh, i tak co pare dni, jak wiadomo czystosc konsoli sprawa bardzo wazna. Jeszcze dodam od siebie, ze zagrzebanie pedzlem we wszystkich otworach znacznie ulatwi cyrkulacje powietrza a co za tym idzie chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha a ja nie mam problemu z kurzem na ps3 bo jest na stoliku 2 pietrowym takim szklanym i pod TV jest 2 blat tez szklany wiec nie ma bata zeby osiadl na niej kurz

Tylko jedna sprawa powiedzcie mi czym myc LCD'ka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko jedna sprawa powiedzcie mi czym myc LCD'ka ?

Są fajne zestawy, płyn/pianka + szmatka + pędzelek :-)

Do kupienia wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy mozna tu wyczytac,ale troche Wam podpowiem.Zapoznajcie sie dokladnie z oferta srodków polerskich odrazu zaznaczam ze NIE chodzi mi specyfiki typu pasta "Tempo" na stacji benzynowej.Poszukajcie raczej w profesjonalnych sklepach które sie tym zajmuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam izopropanolu i ściereczki z mikrofibry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupa kurde, mikrofibra przecieram a sa rysy 1-metrowe. (oczywiscie pod światło jak patrzę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co (mam konsolę od grudnia) tylko mikrofibra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microfibra rysuje a bawelna zostawia malutkie klaki, wiec albo albo. Ja wybralem to drugie plus Pronto HiFi ale i tak musze uzyc japy jako kompresora powietrza , ktory zdmuchnie male wloski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładam do pralki, najpierw pranie wstępne potem wirowanie na 1200 i jak nowa

glancuś cycuś polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wkładam do pralki, najpierw pranie wstępne potem wirowanie na 1200 i jak nowa

glancuś cycuś polecam :thumbsup:

a calgonit?! zapomnniałęś chyba jest najważniejszy przeplukuje profesjonalnie wszystko w srodku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat jest super ;) hahahahaaha

moja czarnulka sie sama myje pod prysznicen - poprostu chodzi odkreca sobie wode i sie przysznicuje ;)

albo kąpiel w umywalce

głupi temat - głupia odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lubi wykąpać się w wannie, koniecznie z płynem do kąpieli. Dodatkowo aroma therapy i odnowa bilogiczna. Do mycia używa gąbki z morza czarnego. Mnie się nie pozwala dotykać, ale żona już może. PS3 jest chyba facetem.

Najbardziej zresztą lubi mycie tych dwóch gałek na padzie i mydlenie tej dziurki od USB.

Dżizas, rzeczywiście temat debilny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myję moczem i papierem ściernym. Matko jaki debilny temat. To może czas na "czy oddychasz przy swojej konsoli?"

Mogę założyć, jeżeli chcecie :) I Arab(ek) podklei :F

Co do tematu, to znalazła się na forum osóbka kochająca odkopywać stare tematu. Najlepiej z końca 2007 roku (patrz ten temat i inne niedawno odkopane). Nie mam zamiaru wypowiadać się na jej temat, ale należny się jej warn. I nie offtopujcie i nie piszcie bzdetów, chyba, ze tak postępujecie (jeżeli postępujecie, to zamiast krwi macie czysty 100% aklochol). Wnoszę do Admina o zablokowanie tematu.

Ale żeby nie było offtopu, to 4-miesięczną konsolę czyszczę mikrofibrą i jamą ustną w roli dmuchawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×