Skocz do zawartości
ONE

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby platyna była aż tak banalna że nikt nie podejmuje tematu? ;P

Ogólnie odpaliłem tą gierkę wczoraj na moment i po jakichś 30 minutach grania, bez żadnego wysiłku wpadło 5 trofików... Jakoś te łatwe do zdobycia trofea wogóle nie dają satysfakcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie które trofea są łatwe ale nad nie którymi posiedzisz np jest taki trofek gdzie trzeba pokonać robota NANCY który ma tyle mocnych punktów że nie pytaj. Scenario Campaign Mode to tryb w którym spędzisz najwięcej czasu, są tam nie które misje np Nightmare Train tak trudne że bez dobrych itemów i ulepszeń nawet nie próbuj tego robić

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna nie jest ta platyna ale niektóre pucharki sprawiają, że można ocipieć... Ostatni level z DEVIL Jinem, czy walka z robotem bojowym NANCY! Wrrrrr

Komplecik już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby platyna była aż tak banalna że nikt nie podejmuje tematu?

Taka banalna do konca nie jest... ale jezeli chodzi o sposoby w jakie sie je zdobywa, to nie sa jakies skomplikowane. Tekken to bijatyka tak wiec wiadomo ze by zdobyc platyne to trzeba sie bic i bic:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo.... Ale żeby mieć platyne to musisz mieć wszystkie trofea a nie "większość".... rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich ci brakuje, sprecyzuj je :P ??

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka zaliczona. Najwięcej problemów sprawiło mi pokonanie robota NANCY w arcade mode oraz 3 ostanie walki w trybie fabularnym: walka z Alisą (tu straciłem najwięcej nerwów), Azazelem i Jinem. Tu macie pomoc jak wygrać z Nancy http://www.youtube.com/watch?v=9rgYxD1oIjk mi to bardzo pomogło. Co do przejścia levelu Nightmare Train to trzeba mieć dla siebie i partnera ubrane najmocniejsze ubrania, najlepiej z rangą S i A oraz największy pasek energi, mocne ciosy oraz możliwość zamrażania. W tym etapie walczymy z dużą ilością wrogów, a po pojawienu się Devil Jina czekamy aż pojawi się w odkrytym wagonie, szybko łapiemy broń - karabin maszynowy (NIE KORZYSTAMY Z NIEGO WCZEŚNIEJ!) i ładujemy w niego aż wyleci z pociągu. Etap zostanie zaliczony.Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam nancy za sobą, i scenario campaign mode robie. Powiedzcie mi co takiego jest trudnego w "What a Nightmare" bo nie grałem??

PS. Rozwaliłem Rogerem .Jr

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ukończyć Nightmare Train. Jeżeli nie masz dobrego sposobu na ten poziom może ci on przysporzyći trochę problemu.

Mi udało się go przejść za jakimś 15 razem grając Kazuyą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to wygląda to wpisz sobie w youtube nazwę poziomu albo poczekaj, aż sam do niego dojdziesz ;)

Trochę tych fal przeciwników tam jest, ale mając dobrze ubraną Alisę i swoją postać nie będziesz miał z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Devil Jinem sterować podczas Scenario Campaign więć dużego stresu nie ma. Widziałem filmiki, jest trudno ale mały plus, łatwo można wygrać, wywala sie Devil Jina z pociągu i po krzyku:biggrin:. Wszyscy niby mówią że to najgorszy trofik jest, a ja myślałem że NANCY przyprawia wszystkich o ból głowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście dzisiaj zdobyłem platynę i największy problem miałem z Alisa, Nancy i Night Train chyba jak każdy ale Brucem nie było źle nancy nie jest taki trudny bloki sidestep i go macie a jak masz dwa pady to jak przegrywasz to dajesz start na drugim padzie walczysz sam z sobą i znowu możesz molestować nancy pozdro.

PS. Jak by w online mode były LVL a nie tylko głupie win lose to może bym sobie Tekkena zostawił a tak to trzeba go wymienić:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, Mam 100 %, z moim kumplem Scenario Campaign jest wspomnieniem. Najtrudniejszy trofek w tej grze to "What a Naightmare" i pokonanie NANCY. Najlepiej dopakować postać i wszystko jest do zrobienia

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAJPROSTSZA PLATYNA JAKĄ ZDOBYŁEM .Nie wiem dlaczego tak każdy narzeka na ten lvl Nightmare Train - dla mnie na hard był banalny - nawet teraz po zdobyciu platyny ( w sumie ok 13 godzin grania) włączam go sobie na hard i przechodzę dla coraz to lepszych przedmiotów - ale już ciężko jakichś fajny zdobyć . Jakie macie itemy pozakłądane na głównej postaci tzn. jakie bonusy wam dają - hp, defence ,atak itd. piszcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siopaki jak to mozliwe ze przeszedlem Nightmare pierw na normal potem na Hard i nigdzie mi nie wyskoczyly te ukryte levele.. Albo ja ich nie umie znalesc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siopaki jak to mozliwe ze przeszedlem Nightmare pierw na normal potem na Hard i nigdzie mi nie wyskoczyly te ukryte levele.. Albo ja ich nie umie znalesc :/

Ekhm , że jak?? levele ukryte( z yoshimitsu i mokujinem) odkrywają sie NIE za przejście pociągu tylko zupełnie po czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm , musialem zle doczytac. Juz myslalem ze cos nie tak. Ok dzisiaj wie czorem pomecze dalej ; ) wrazie problemow napisze. Thx za poprawienie.

OK. Z ostalo tylko "Gallery Completionist" Rozumiem ze musze kazda postacia przejsc ta ARENE w scenario mode ? I odkryja mi sie w szystkie filmy w MOVIES TEATHR w ENDING i wtedy wpadnie ?

NO I WPADLA PLATYNKA ;> Nie bylo tak tragicznie ;> Teraz czas zabrac sie za darksiders.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś wbić trofeum z nightmare train? nie daje rady...

uzbroj sie w ITEMY kat A,B i S ktore dodadza ci energi,sily ataku i innych uderzen piorunow lub zamrazajacych. To samo dla Alisy. Ustaw sie zaraz za nia i pomagaja jej w walce a ona niech zbiera pierwsze bencki. A no i w ogole stojcie na drugim koncu wagonu, tam mozna wywalac przeciwnikow poza wagon. I to tez trzeba zrobic z Devil Jinem jak tylko wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za poradę spróbuje tak właśnie zrobić szkoda tylko że nie mam żadnego itema rangi S :/ będę musiał na hardzie odpalić ten pociąg żeby coś poleciało najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyjaśnić jak odkryć dodatkowe lvl zeby zaliczyć 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×