Skocz do zawartości
ONE

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wyjaśnić jak odkryć dodatkowe lvl zeby zaliczyć 100 %

Z tego jak pamietam. Musisz przejsc levele z Christy (zabijajac dziewczyny w bikini po prawej;), level z LEO i level ze Steve Foxem (zabijajac Ninja zaraz na poczatku) NA HARD !. Potem odblokowane levele juz na medium i powinno wpasc ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki wielkie udało się ukończyć cały scenariusz. Tylko teraz się zastanawiam jak odblokować filmiki w prologu, bo filmy koncowe wystarczy grac w scenariuszu a w zasadzie to mozna nawet wchodzić w którąs z plansz i wychodzic i po 6- 7 razie dochodzi jeden filmiki.

Edit: Mam wszystkie ending,prologue, scenario campaign prologue,s.campaign cinematisc, alisa jurnal, a trofeum nie wpadło ktoś wie czego mi juszcze brakuje ?

Edit 2: Platynka wpadła :)

Edytowane przez eXe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z jednym trofeum a dokladniej z odblokowaniem filmu w Scenario Campaign Mode. Zrobilem to co trzeba bylo zrobic a trofeo nie wpadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwy sposób na zdobywanie filmików w tekkenie. Półtorej godziny i mamy wszystkie filmiki. Bierzemy Nightmare train, zdejmujemy z postaci wszystkie dopakowania, tak by mieć jak najmniej energii i być jak najsłabszym. I podchodzimy od razu nie walcząc do przeciwników by nas szybko zabili. I potem retry i retry - 6 powtórek to jeden odblokowany filmik. Czyli odblokowanie filmiku zajmuje jakieś półtorej minuty :) i tak do skutku aż się odblokują wszystkie obojętnie kim gracie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwy sposób na zdobywanie filmików w tekkenie. Półtorej godziny i mamy wszystkie filmiki. Bierzemy Nightmare train, zdejmujemy z postaci wszystkie dopakowania, tak by mieć jak najmniej energii i być jak najsłabszym. I podchodzimy od razu nie walcząc do przeciwników by nas szybko zabili. I potem retry i retry - 6 powtórek to jeden odblokowany filmik. Czyli odblokowanie filmiku zajmuje jakieś półtorej minuty :) i tak do skutku aż się odblokują wszystkie obojętnie kim gracie :)

Jeszcze szybciej wybrac level z NINA ten tez z pociagiem. odrazu jaka zaczyna sie level poprostu lecim do krawedzi robimy np. kopniak z polobrotu czy cus innego (w zaleznosci od postaci) i wylatujemy za burte :) I tak w kolko macieju az wpadnie trophy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mój sposób jest najszybszy bo wybieramy jakakolwiek plansze, gdy plansza się już załaduje to start powrót do mapy świata i tak w kółko to samo z areną tylko ze zmieniamy postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Trofiki ilościowe sumują się czy jak raz przejdę grę i nie wpadnie jeszcze za coś trofik to muszę od nowa nabijać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc, odblokowałem wszystko i nie dostałem trofea. Co za nietakt, dlaczego ja mam zawsze takiego pecha?!?!?!!?!?!?!? :fool:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid co odblokowales ? jakiego nie dostales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid co odblokowales ? jakiego nie dostales?

Już ok, jak zwykle przez moją nieuwagę straciłem z 3h. Gdy przegladałem prologi na kumie klikalem X i widzę, że są dwa i od razu wyłączam, a okazało się, że nie miałem prologa od Kumy co jest nietaktem bo skoro nieodblokowane postacie na liście prologów są pod znakiem zaytania to dlaczego Kuma, której prologu nie miałem, nie była ''zasłonięta'' pytajnikiem albo w ogóle jej nie było? Gra łatwa, What a nightmare bez użycia broni z full zdrowia. Nancy trochę pomęczyłem, zginąłem z 4 razy kiedy miał z 5% zdrowia przez własną głupote. Mam 80% zdrowia, Nancy ok 10%, więc myślę, że zdążę i tu laserem KO i od nowa. Zdenerwowałem się, wziąłem Jacka-6 i od razu ;] Jak zaczynałem grę to się zastanawiałem, czy dam radę wygrać online z tymi wymiataczami, a tu 5 pierwszych walk wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie przerwy od 6 części Tekken'a , z nudówpostanowiłem odpalić tę grę jeszcze raz przy stanie trofeum na 81 procent. Wprzeciągu godzinki od odpaleniu gry , jakoś same wpadły mi te trofea i szybko81 procent zamieniło się w 100 procent... Ciężko nie było, a ten cały "piekielny" nightmare train był średni w skalitrudności ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemekts: Spróbuj robota pokonać Devil Jinem albo Jack-6. Jackiem chyba najłatwiej. Mała rada: jeśli masz dwa pady i widzisz, że z robotem już nie wygrasz to szybko wciśnij start na drugim padzie. Walka się przerwie, włącza się VS. Rozwalasz przeciwnika i zaczyna się jeszcze raz walka z Nancy. Musisz tylko zdążyć wcisnąć start.png zanim Nancy Cię zabije. Zaoszczędza sporo czasu thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil Jinem nie jest wcale tak prosto spamowac laser z jego oczu ;) Polecam Jacka;) Klikniesz 3 razy powera dobijesz nancy i koniec;) Wbite za 1 razem u mnie.Także spróbuj i usłyszysz znajomy dzwięk;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj postacią którą ci się najlepiej gra ja np. pokonałem go bryan'em :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazuya trzymajac na ukos do przodu w gore z kolkiem jak pamietam i bedzie non stop kopniakiem krecil ;> Lub Jackiem3 jak napisal przedmowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemekts: Spróbuj robota pokonać Devil Jinem albo Jack-6. Jackiem chyba najłatwiej. Mała rada: jeśli masz dwa pady i widzisz, że z robotem już nie wygrasz to szybko wciśnij start na drugim padzie. Walka się przerwie, włącza się VS. Rozwalasz przeciwnika i zaczyna się jeszcze raz walka z Nancy. Musisz tylko zdążyć wcisnąć start.png zanim Nancy Cię zabije. Zaoszczędza sporo czasu thumbsup.gif

Dzięki za rade bo się przydała i udało się zdobyć platynke :)

Zdecydowanie Jacek do tego zadania jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum w którym trzeba zdobyć 5kk kasy.

Trzeba czekać aż się tą sumę uzbiera i wpadnie pucharek zanim zacznie się wydawać czy chodzi o łączną sumę jaką się zdobyło podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum w którym trzeba zdobyć 5kk kasy.

Trzeba czekać aż się tą sumę uzbiera i wpadnie pucharek zanim zacznie się wydawać czy chodzi o łączną sumę jaką się zdobyło podczas grania.

Już nie pamiętam czy aby na pewno, ale na 90% chodzi o całkowitą zarobioną sumę, czyli że można w międzyczasie ją wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z "Upgraded Assistant"

mam wrażenie że przestała levelować osiągneła 8lv i tak gram i gram i przechodze po raz setnyDobra zrobi scenario a ona nic, co mam zrobić by osiągnąć to trofeum ?

Dobra już nie ważne, osiągnąłem ostatnie trofeum :) platynka wpadła

Edytowane przez Cozinuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z "Upgraded Assistant"

mam wrażenie że przestała levelować osiągneła 8lv i tak gram i gram i przechodze po raz setnyDobra zrobi scenario a ona nic, co mam zrobić by osiągnąć to trofeum ?

Dobra już nie ważne, osiągnąłem ostatnie trofeum :) platynka wpadła

Gratuluję. :) Ile czasu ją wbijałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na drugi dzień przeszedłem nightmore train i ukryte poziomy i nagle wskoczyły mi ostatnie chyba 2 trofea :) i 3 trofeum Platynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym poziomie występują często miotacze ognia ? Potrzebne do trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym poziomie występują często miotacze ognia ? Potrzebne do trofeum

W misji z Ravenem.

Cholera panowie potrzebna pomoc. Wczoraj zrobiłem dwie ukryte misje, przy czym dostałem trofeum za S item, dostałem również to za Nancy i oczywiście za ukryte zadania. W czym problem, ano po tym jak ukończyłem Nightmare Train ( zostawiłem sobie na koniec ) dostałem trofeum tylko za niego, a Scenario Expert nie wpadło :(

Tak samo w przypadku Alisy i jej upgrade oraz ufoludkami, ale z tymi chyba problemu nie będzie. Najłatwiejsze trofea, a się wszystko poyebało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale ukrytych misji jest 4 a nie dwie. Więc jedną musiałeś pominąć.

Mi zrobienie platynki zajęło 5 podejść do gry. Właściwie normalnie sobie grałem, sam pykałem kampanię, a z córką troszkę stukaliśmy się po pyskach.

Jedynie ostatnie podejście poświęciłem na wbicie trofików online.

Bardzo przyjemne, choć kilka dało mi w kość.

Pozdrawiam B)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×