Skocz do zawartości
ONE

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ukrytych misji jest 4 a nie dwie. Więc jedną musiałeś pominąć.

Mi zrobienie platynki zajęło 5 podejść do gry. Właściwie normalnie sobie grałem, sam pykałem kampanię, a z córką troszkę stukaliśmy się po pyskach.

Jedynie ostatnie podejście poświęciłem na wbicie trofików online.

Bardzo przyjemne, choć kilka dało mi w kość.

Pozdrawiam B)

5 podejść do gry i platyna? I to bez nacisku na trophy? To mi się podoba, a czy kampania wygląda tak jak w Tekken 5, tzn. każdy przeciwnik po kolei, czy coś innego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale ukrytych misji jest 4 a nie dwie. Więc jedną musiałeś pominąć.

Zrobiłem tą z Yoshimitsu i Wooden coś tam. Które jeszcze i jak się do nich dostać?

// Nieważne. Już zrobiłem platynę. Aby odpalić trzecią dodatkową misję należy wejść w poziom "Christie" i iść na prawo, aż pojawią się tancerki.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zrobiłeś Wooden Warior, oraz Eastern Explorer.

To zostało Ci zrobić Mishima Industries, Biotech Research Station Ruins.

Aby tego dokonać, musisz pokonać Rogera w levelu "Seahorse Grand Hotel"

Na początku levelu wybierz ścieżkę odbijającą w prawo.

I oczywiście Nightmare Train, ale to już masz.

Nie wiem natomiast jak było w Tekken 5, bo nie grałem, ale w karierze przechodzisz od bossa, do bossa. Czasem jest dwóch na raz. Ale to sporadycznie, dwa lub trzy razy

na całą grę.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadam, gadam o trofeach, a piszę w dziale "Gry".. Przerzucam się tu.

Stan Trofków - wczoraj rano - 51 % , wczorajsze popołudnie - już 72 % ^^ I rewelacja:

Pierwszy raz w życiu przeszedłem Nightmare Train!! Serce mi tak waliło.. Tym bardziej że giwerkę wykorzystałem wcześniej na ostatnie gargulce przed Devilem.. Ciśnienie podniosło mi jeszcze, że pokonały Alisę. Ale jakimś cudem skoziołkowałem go Lawem i wypadła franca z pociągu! :whistling: W końcu też zaliczyłem Scenario Expert i Upgraded Assistant. Już tylko 6 trofków i wpadnie pierwsza w życiu platynka. Z tych niewykonalnych dla mnie zostało jeszcze pokonanie Nancy ^^' Ale w przejście przeze mnie Nightmare Train też nie wierzyłem, a na nowym koncie udało mi się to o dziwo już za 4. razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam 52 % i jakos dalej nightmare train nie umiem przejsc ani zdobyć RZADNEGO przedmiotu rangi A i S ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu czytam mam wrażenie że to chyba zemną coś nie tak :/

Nie jestem w stanie przejść lvl z Mokujinem a co dopiero z Devil Jinem :/

Niby mam sporo ciuszków. Moja postać ma na maxa życia, Alisa 1,5 paska ale to za mało. Sam nie wiem czy powtarzać dodatkowe etapy i starać się wydropić coś lepszego czy próbować na chama?

No i pytanko czy od poziomu trudności danej planszy zależy jakie lecą tam skarby?

I jeszcze pytanko na temat pucharka: Gallery Completionist

Musimy odblokować wszystkie Prologue i Ending. Zrobiłem to zabijając postać i dając retry ale trofek nie wpadł. Ktoś wie czemu?

Edytowane przez Tenshuchiyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu czytam mam wrażenie że to chyba zemną coś nie tak :/

Nie jestem w stanie przejść lvl z Mokujinem a co dopiero z Devil Jinem :/

Niby mam sporo ciuszków. Moja postać ma na maxa życia, Alisa 1,5 paska ale to za mało. Sam nie wiem czy powtarzać dodatkowe etapy i starać się wydropić coś lepszego czy próbować na chama?

No i pytanko czy od poziomu trudności danej planszy zależy jakie lecą tam skarby?

I jeszcze pytanko na temat pucharka: Gallery Completionist

Musimy odblokować wszystkie Prologue i Ending. Zrobiłem to zabijając postać i dając retry ale trofek nie wpadł. Ktoś wie czemu?

Co do pucharka, to tak musisz mieć wszystkie prologi i zakończenia(pamiętaj, że Armor King i Jin mają po dwa zakończenia), ale również przejść wszystkie poziomy Kampanii, w tym poziomy Mokujin'a i Devil Jin'a. Co do tych poziomów, to polecam grać w poziom Mokujin'a a przedmioty klasy A i S będą całkiem szybko wypadać(żeby zwiększyć prawdopodobieństwo ubierz jakiś przedmiot zwiększający drop rate).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazuya trzymajac na ukos do przodu w gore z kolkiem jak pamietam i bedzie non stop kopniakiem krecil ;> Lub Jackiem3 jak napisal przedmowca.

King uwielbia wykończenie nóżką kontrą łamać! Więc helikopterek jest przestarzały i n00b'iarski! Refleksu nie mam by to zakontrzyć już ale schemat, że HO! HO!

Na pada od X360 nie narzekam już! Najzwyczajniej go do łapsk już nigdy w życiu nie wezmę! Jak Wy, możecie na tym grać ixboksowcy? Przecież to jest tandeta amerykańska! Dual Shock 2 tylko!

Hajchacz fajnie nogę brał na klatę w T3!

Edytowane przez P99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pomęczyłem pozostałe pucharki. Nancy wcale nie była taka trudna ;)

Pozostały te dwa etapy w Scenario. Tak więc chyba w iście WoWowskim stylu podropię dobrych itemów aż nie dopakuję postaci i będę próbował do skutku.

A no i właśnie wpadła PLATYNKA :D

I powiem wam, że pomimo ttego, że się namęczyłem było parę patentów na ułatwienie sobie tych dwóch poziomów. Ale te postaram się opisac w poradniku bo widzę, że nie ma.

Edytowane przez Tenshuchiyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w Tekkenie 6 są proste. Tylko ,że niestety musiałem zrobić format systemu bo mi coś się stało z konsolą więc muszę zaczynać od nowa. A w tamtych czasach jeszcze nie miałem PSN ID. To dlatego mi się nie schynronizowały. PS. Mam takie pytanie. Jaki jest najwyższy lvl Alisy? Chciałbym wiedzieć aby się upewnić czy jestem już blisko:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w Tekkenie 6 są proste. Tylko ,że niestety musiałem zrobić format systemu bo mi coś się stało z konsolą więc muszę zaczynać od nowa. A w tamtych czasach jeszcze nie miałem PSN ID. To dlatego mi się nie schynronizowały. PS. Mam takie pytanie. Jaki jest najwyższy lvl Alisy? Chciałbym wiedzieć aby się upewnić czy jestem już blisko:D.

Dziesiąty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziesiąty

Który Alisa osiąga po przejściu wszystkich(łącznie z dodatkowymi) plansz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty:

Dziesiąty

Który Alisa osiąga po przejściu wszystkich(łącznie z dodatkowymi) plansz. 

Dzięki, wlaśnie niedawno osiągnęła siódmy lvl więc najprawdopodobniej się zbliżam do osiągnięcia TROPHA:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc czas na mały poradnik który pomoże wam przejść najtrudniejsze w grze trophea:D. Przy współpracy z SirHaszkiem(Czy jak mu tam było:)) Udało mi się niedawno ukończyć grę na 100%. Dlatego przedstawiam swój mini poradnik dla tych,którzy mają problemy z przejściem bądź dopiero zaczynają.

Tak więc zacznijmy od Tropheum związane z Nancy.

Aby ją pokonać użyłem Asuki. Oraz jej najprzydatniejszego ataku w tej walce, czyli tego:(Ukos w lewo) + :cicle: + :x:

Ten atak bez problemu pomógł mi pokonać szybko i zwięźle Nancy.

Drugie To tropha gdzie są secret levele. Pierwsze dwa, można odblokować na hardzie. Jedno na medium. A ostatnie odblokowuje się wraz z końcem kampanii.

Tak więc:

Nightmire Train: Koniec Kampani

Mishima ruin labolatory:Pokonać jednego z rogerów na planszy Christie.

Krigan Island:Pokonać ukrytego ninje na planszy Steva na Hardzie

Subbteran Pavilon - Pokonać Leo na Hardzie

Ci czterej bossowie są naprawdę trudni ,ale polecam wziąść do tego zadania Ninę(ze względu na szybkość i refleks) oraz najlepiej ulepszoną alissę(chodzi o itemy)

Gdy przejdziesz te plansze(wraz z innymi kampanijnymi) Otrzymasz tropheum Scenario Expert i Assistant Expert.

Kolejne to No Key for Me. Sprawa prosta. Trzeba przejść Millenium Tower bez Nancy. (Przygotować się bo Anna jest trudna jak cholera^^)

Następne Gallery. Sprawa dość prosta. Musisz skompletować wszystkie Endingi. A możesz to zrobić w trzy sposoby:

Walcząc na okrągło w Offline Mode i Online Mode,

Przechodzić Campaign Mode Co-Op bardzo długo

No i przejść wszystkich bossów a następnie wejść w Arenę.

Część z tych troph została zdobyta przez zemnie i SirHaszaka. Dziękuje mu za pomoc ,bo gdyby nie on ,to najprawdopodobniej dalej leżałbym w tych zadaniach do końca świata:D :rofl: . Tak więc Enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi tak nie słodź:) chciałem to pomogłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo mały ten poradnik, także kilka słów dodatkowych ode mnie (jako, że nie mam w tej chwili gry piszę z pamięci także mogą być jakieś mniejsze błędy)

1) Aby odblokować ukryty poziom w Mishima Ruin Labolatory na rozwidleniu dróg musimy wybrać (chyba) prawą stronę. Wówczas w pewnym momencie pojawi się Roger, którego należy oczywiście pokonać i dokończyć plansze. Nie ma znaczenia jaki poziom trudności wybierzemy.

2)Grając na hard w Krigan Island pierwszym przeciwnikiem będzie wspomniany ninja. Wystarczy go pokonać, wziąć to co z niego wypadnie i można wyjść z planszy. Nie trzeba jej przechodzić.

3)Osobiście do ukrytych poziomów polecam Devil Jina . Dajemy Alisie iść przodem i jak zostanie zaatakowana to walimy przeciwników laserem i kołowrotkiem.

4)Za pierwszym razem Millenium Tower jest bardzo ciężko przejść bez NANCY, ale po zebraniu lepszych przedmiotów poziom staje się banalny, także zostawić sobie go na później jak ukończymy kampanię.

5)Najszybciej Filmiki odblokujemy przechodząc Arenę. 4 walki i po bólu. Azazel może wydawać się trudny, ale wystarczy ograniczyć się do szybkich i krótkich kombinacji(np. Rękoma) dzięki czemu walka staje się dużo łatwiejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak sie uczy dopiero,więc na dobry początek w sam raz.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z pierwszych gier i moja pierwsza platyna :) 
Nancy fakt okropna jest i ciężka ale nie ma rzeczy nie możliwych a co do nightmore train czy jakoś tak gdzie walczymy z Devil Jin'em to nie było aż tak trudno wystarczy mieć dobrze wykokszoną postać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja się męczyłem z platyną za pierwszym razem ... za drugim razem (na nowym koncie) weszła bardzo szybko. Podstawa to dobre item'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×