Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, ja chyba mam v1 i wszystko dziala. A raczej dzialalo:) Bo leza w kartoniku z racji mojej przesiadki na cos innego:)

P.S. Ale jezeli cos moge dodac to nie kupuj ich. Bedziesz zdegustowany brakiem mozliwosci wyciszenia. Poszukaj czegos co ma ten przycisk.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawkę Nokii BH-102 i problem :). Utraciła połączenie przez "blututa" z konsolą i teraz nie mogę go nawiązać. Problem pojawi się po patchu 4.11 i niestety ponowne próby połączenia sprzętów nic nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Postanowiłem dodać swoje 3 grosze do tematu słuchawek.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Headsetu bezprzewodowego Sony (Sony Wireless Headset 7.1) oraz słuchawki BT Sony (v1).

Do obu sprzętów nie mam większych zastrzeżeń.

Słuchawka BlueTooth - mam jedno małe zastrzeżenie. Czasem jest za luźna i nie przylega idealnie do twarzy. Przy noszeniu okularów można odczuwać delikatny dyskomfort - ale bardzo delikatny. Można w niej prę godzin grać bez zmęczenia. Paruje się ładnie z PS3 po kablu (tylko z ps3) i tradycyjna metodą wyszukiwania (PS3 i inne urządzenia).

+ Ładowanie w dwojaki sposób. słuchawka ma gniazdo MiniUSB z tyłu a z przodu miejsce na piny do stacji dokującej/podstawki która jest w zestawie.

+ Stacja dokująca. Podstawka lądująca jest bardzo praktyczna.

+ Design. Jest elegancka.

+ Łatwość parowania

+ Hierarchia połączenia. PS3 ma wyższy priorytet, więc jeżeli jest włączone to słuchawka najpierw połączy się z konsolą a dopiero później z telefonem czy innym sprzętem.

+ Bateria. Jak dl amnie OK

- Nie przylega do twarzy tak dobrze jak się tego spodziewałem.

- Krótki kabel USB do ładowania.

- Zaślepka MiniUSB. Trzeba ją przyginać paznokciem żeby zakryć tylne miniUSB gdy z niego musieliśmy skorzystać.

Co do słuchawek - są świetne. Jak dla mnie prawie idealne, a naczytałem się o nich niestworzonych rzeczy i miałem lekkie obawy.

+ Działają z Windows XP jako słuchawki bez dodatkowych sterowników. Na wyższych Windowsach działają z mikrofonem.

+ Brak kabli. Jestem posiadaczem kota. Koty jak wiecie lubią gonić ruszające się przedmioty. Koty lubią gryźć kable. Ruszający się kabel ... raj dla kota :biggrin:

+ Dźwięk - Bomba. Nie jestem audiofilem. Niektórzy narzekają na jakość. Dla mnie jest OK. Nagle zacząłem słyszeć wrogów w KillZone. Bez porównania z gra "na telewizorze"/

+ Wielkość słuchawek. Uszy wchodzą całe i jeszcze jest miejsce.

+- Świetnie tłumią otoczenie co dla niektórych może być minusem. Dla mnie akurat jest dobre.

+ Okulary - osoby noszące okulary nie mają się co martwić. Nadal jest idealne tłumienie oraz zupełny brak dyskomfortu.

+ Design - kwestia gustu. Mi się tam podobają.

+ Regulowany pałąk. Duża swoboda regulacji. Nawet dla 3 letniego dziecka (córa mi je systematycznie podkrada) nie są za duże.

+ Wirtualne 7.1 W grach czuć różnicę. Puściłem film i o dziwo wbrew temu co pisze Sony, też była różnica w dźwięku, więc nie wiem już jak to z tym jest.

+ Zasięg. W mieszkaniu 2 pokojowym można śmiało w nich iść do kuchni po coś do picia czy za potrzebą bez straty połączenia.

+ Regulacja głośności oraz balans głośności czatu/dźwięków z gry.

- Dioda przy mikrofonie. ...po paru dniach idzie się do niej przyzwyczaić. Mogłaby być możliwość wyłączenia jej lub mogłaby być umiejscowiona w innym miejscu. Na początku cholernie przeszkadza.

- Brak podstawki lub stojaka. Brakuje mi czegoś do postawienia/powieszenia słuchawek. Zabrałem córce pudełko po chusteczkach higienicznych. Robi za stojak a w środku trzymam kabel do ładowania. ;)

- Brak kabla USB do ładowania / ładowarki stacjonarnej. Ja wiem że każdy posiadacz PS3 ma przynajmniej jeden kabel USB>MiniUSB ...ale za te pieniądze mogli dorzucić jak nie ładowarkę to przynajmniej kabel.

- Odbiornik USB. Mniejsza możliwość parowania. Do telefonu czy TV bezpośrednio nie podepnę (akurat mój TV czyta więcej formatów filmów niż samo PS3 więc mam do niego bezpośrednio dysk podpięty).

? Szum w słuchawkach. Cisza idealna w naturalnych warunkach nie istnieje. Szum jest ale nie jest on większy niż miałem na słuchawkach przy PC więc nie wiem o co chodzi ludziom narzekającym na szumy i trzaski.

? Bateria Na temat baterii się nie wypowiem. 3-4h grania non stop i bateria była na 2/3. Przy dziecku ciężko mi będzie przetestować dłuższe działanie.

? WiFi. Czytałem że niektórym nakładają się na częstotliwość WiFi. Nie odczułem. Pewnie to jest kwestia ustawień kanałów WiFI lub jakości routera.

? Większe obciążenie konsoli i lagi w grach FPP. Nie odczułem.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam jeszcze takie małe pytanie

chodzi o to gdy gram z kolegami którzy maja headseta słyszę tylko jednego a mój kolega słyszy nas obu nie wiem co jest grane

wszystko mam odblokowane wyciszenie wyłączone wogóle ten głośniczek nie pokazuje się koło jego nika a headseta ma

P.S z góry bardzo dziękuje

headseta oczywiście mam Wireless Headset 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie tego kumpla, skoro nie ma ikonki obok jego nick'a. Mógłbyś jeszcze trochę jaśniej opisać jak to wygląda, bo coś nie rozumiem. W sensie - jest Was, załóżmy, 3, z czego dwóch się słyszy i może rozmawiać, a trzeci delikwent porozumiewać się nie może, ale słyszy co do niego mówicie? Tak to mniej więcej jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a> Kolega ma wyciszony mikrofon

b> Kolega ma poblokowane porty - czat pracuje na porcie UDP: 3658

c> Macie zablokowanego/wyciszonego kolegę

d> Kolega nie ma headsetu z mikrofonem / zepsuty headset

e> Kolega ma źle ustawiony/nie ustawiony mikrofon na konsoli w: Ustawienia Akcesoriów > Ustawienie urządzenia Audio

f> Cthulhu rzucił na Was klątwę. Musicie poświęcić kilka dziewic, kurczaków i kameleona,

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po stronie tego kumpla, skoro nie ma ikonki obok jego nick'a. Mógłbyś jeszcze trochę jaśniej opisać jak to wygląda, bo coś nie rozumiem. W sensie - jest Was, załóżmy, 3, z czego dwóch się słyszy i może rozmawiać, a trzeci delikwent porozumiewać się nie może, ale słyszy co do niego mówicie? Tak to mniej więcej jest?

Tak Jak mówiłeś gramy w 3 "ja" "Morodis" "wola1986"

Ja słyszę tylko morodisa

A Morodis słyszy mnie i "wola1986"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to ja już się pogubiłem. Dziwne to jest. Chyba rzeczywiście Cthulhu się na Was uwziął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wola1986 słyszy was obu?

Podobnie miałem kiedyś ze znajomymi na "Hamachi" i wina była po stornie usługodawcy internetowego (poblokowane porty/brak zewnętrznego IP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi od dzisiaj headset. Paruje się w nieskończoność, tj. na zmianę miga zielona i niebieska lampka (EX-01).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi od dzisiaj headset. Paruje się w nieskończoność, tj. na zmianę miga zielona i niebieska lampka (EX-01).

A kiedy ładowałeś ostatni raz? Headsety tej firmy dziwnie się zachowują, gdy bateria jest słaba. Ja też miewam problemy przy łączeniu (ja mam EX-02). Jeżeli bateria jest cała, to zazwyczaj trzymanie włącznika na headsecie podczas parowania pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmh

Widzę, że nie tylko moją słuchawkę dziś ...uj strzelił ;/ nagle w środku gry przestała działać i nie mogę jej przywrócić do życia, ma ktoś jakiś pomysł ? mam peesowy headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie wlaczyc ? ladowanie nie dziala ? probowales podlaczyc do ps3 po kablu ?

napisz cosik wiecej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmh

 

ładować się ładuje, jak go włączam, parę razy piska :1_grinning: i niby 'zestaw bezprzewodowy jest włączony'. jak testuję sprzęt, słyszę się , więc zepsuty mikrofon odpada. nie jest wyciszony ,ani nic w tej kwestii . nie wiem, co mogłem zwalić . nagle w połowie gry szlag go trafił

Edytowane przez dmmh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to witaj dziewczyno

ja bym zrobil tak

1. usun sluchawek z systemu

2. podlacz ja za pomoca kabla i polacz na nowo z ps3

a jaka to gra w ktorej przestala ci smigac sluchawa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmh

usunięcie nic nie dało.

sam się naprawił dziś ;/ nie wiem, ocb. w darkness II ,ale w mw2 też nie pyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podładuj go do końca. Sprawdź ustawienia gier czy tam nie ma czegoś odnośnie headsetu lub w ustawieniach konsoli. Dziwne że w jednej grze działa a w innej nie.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ładowałeś ostatni raz? Headsety tej firmy dziwnie się zachowują, gdy bateria jest słaba. Ja też miewam problemy przy łączeniu (ja mam EX-02). Jeżeli bateria jest cała, to zazwyczaj trzymanie włącznika na headsecie podczas parowania pomaga.

Wiem, że na pewno stan baterii jest wystarczający. Trzymać dłużej niż 4 sekundy nie próbowałem, dzisiaj sprawdzę, czy zadziała. Raz, czy dwa zostawiałem go w stanie parowania i po kilku minutach sam się wyłączał. Po kablu też nie chce się sparować. Napiszę coś więcej za jakiś czas.

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada ktos hsa gioteck ex-01 ?

Chce wiedziec jak sie sprawuje, bo jest tanszy i ladniejszy od oryginalnego, i takze jest zrobiony pod ps3.

Gioteck-EX-01.jpg

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bez problemu. Ucho nie boli od używania, bo nie musisz nic wkładać i prawie go nie czujesz. Poszukaj wcześniejszych postów o tej słuchawce bo wielu graczy ją posiada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to git, jedni pisza ze nawet lepszy jest od oryg. sluchawki sony.

A ile ci bateria trzyma ? Bo podobno tylko 6h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem nigdy jak długo. W instrukcji napisali, że trzyma 4. Zawsze po dłuższej grze ładuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada ktos hsa gioteck ex-01 ?

Chce wiedziec jak sie sprawuje, bo jest tanszy i ladniejszy od oryginalnego, i takze jest zrobiony pod ps3.

Gioteck-EX-01.jpg

POLECAM.mam taki oraz kilku znajomych,100% wygodniejszy niż oryginał a jakość dzwięku taka sama.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×